Etiketler

Başkent Ekonomi Platformu çalışmalarına hız verdi

Türkiye ekonomisinin saha araştırmalarını yapmak, ticaretin sorunlarını ve çözümlerini birebir aktarmak amacıyla kurulan Başkent Ekonomi Platformu yönetim kurulu üyeleri, Ticaret Bakanlığında ziyaretlerde bulundu.

Başkan Ertuğrul Çetin, güne esnaf ve hasta ziyaretleriyle başlıyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, rahatsızlıkları nedeniyle evlerinde istirahat eden vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Malatyaspor Taraftarlar Derneği'nden ziyaretler

Malatyaspor Taraftarlar Derneği, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay'ı ziyaret etti.

Başkan Sarıbaş'a hayırlı olsun ziyaretleri

İYİ Parti Malatya İl Başkanlığına atanan Süleyman Sarıbaş'a, sivil toplum kuruluşları temsilcileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Beyoğlu ziyaret ettiği mağdur ailenin dramına son verdi

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle ziyaretleri sırasında karşılaştığı mağdur ailenin yaşadığı evin bakım ve ihtiyaçlarını karşıladı.

Başkan Şerifoğulları:'Çözüm yollarını birlikte istişare ediyoruz'

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, muhtar, esnaf ve vatandaşlarla sorun ve talepleri yerinde tespit edip çözüm yollarını birlikte istişare ettiklerini söyledi.

Milletvekili Erol, çeşitli ziyaretlerde bulundu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, güvenlik güçlerini ziyaret etti, hayatını kaybeden polis memuru Remzi Yıldız'ın ailesine de taziye verdi.

Başkan Beyoğlu yeni yıla girilirken yetimlerin yüzünü güldürdü

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yılın son saatlerinde gerçekleştirdiği esnaf ve ev ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya geldi.

Bakan Soylu, Sivrice'de ziyaretlerde bulundu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 4.9 büyüklüğünde depremin meydana geldiği Elazığ'ın Sivrice ilçesini ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Öter, okul ziyaretlerinde

Diyarbakır'ın Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Beddi Öter, okulları ziyaret ederek öğrencilerin ders etkinliklerine katıldı.

Veli ziyaretleri başarıyı getiriyor

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde öğretmenler, okul ve aile arasındaki bağlantının güçlendirilmesi amacıyla veli ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Doydukları yerden doğdukları yere yatırım için geldiler

İstanbul'da yatırımları bulunan işadamları doğdukları topraklara yatırım yapmadan önce Adıyaman'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Elazığ'da 'Su Ürünleri' sektörü saha ziyaretleri

Elazığ'da Fırat Kalkınma Ajansı ve JETRO işbirliğiyle su ürünleri üreten firmalar gezilerek sorunlarını dinledi.

MBH Malatya Kadın Kolları Esnaf Ziyareti Devam Ediyor

Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Nevin Canpolat ve Yönetimi nezaket ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Beyoğlu: 'Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz'

Mahalle ve ev ziyaretlerini sürdüren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçeye bağlı Yunus Emre ve 5 Nisan mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, evlerine misafir oldu.

Darende Kaymakamı Çalışır, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Malatya'nın Darende ilçesi Kaymakamı Malik Çalışır, mahalle gezileri kapsamında Ayvalı Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulundan Edirne'ye ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu, Türkiye'nin kültür ve sanat birikimini yakından takip etmek, yerel yönetimler ve kültür sanat kurumları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmak, kültür sanat etkinlikleri hakkında detaylı bilgi edinmek amacıyla başlattığı ve ilk üçünü Hakkri, Hatay ve Eskişehir'de gerçekleştirdiği il ziyaretlerinin dördüncüsünü 9 Aralık'ta Edirne'ye gerçekleştirdi.

MGC'ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Başkan Güder, sorunları yerinde dinledi

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle ziyaretleri kapsamında Hatunsuyu Mahallesini ziyaret ederek mahalle hakkındaki sorun ve sıkıntıları mahalle halkından dinledi.

Başkan Beyoğlu'ndan kadın pazarcılara destek ziyareti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hafta içinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinden sonra hafta sonunda da ilçedeki esnaflarla bir araya gelmeye başladı.

KOSGEB 'ten DEİK'e yurt dışı desteği

KOBİ ekosisteminin merkezinde yer alan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB), uluslararası pazarlara yönelik ziyaretler düzenleyen DEİK(Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu)'na destek verecek.

Başkan Çetin esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, esnaf ziyaretleriyle gönüllere dokunuyor.

Başkan Beyoğlu'ndan, Mevlana Halit Mahallesine çıkarma

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle ziyaretleri kapsamında Mevlana Halit Mahallesi'ne çıkarma yaptı. Mahalledeki esnafı ziyaret eden Beyoğlu, mahalle sakinleriyle de görüşerek taleplerini dinledi.

Emniyet Müdürü Dağdeviren'e hayırlı olsun ziyaretleri

Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası yönetimi, Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aday öğretmenlerden Başkan Yıldırım'a ziyaret

Adıyaman Gölbaşı ilçesinde oryantasyon eğitimi alan öğretmenler kurum ziyaretleri kapsamında Gölbaşı Belediyesini ziyaret ederek Başkan İskender Yıldırım ile bir araya geldi.

Farklı ülkelerden öğretmenler Elazığ'a geldi

Elazığ'a Erasmus Projesi kapsamında farklı ülkelerden gelen öğretmenler, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Dicle Elektrik Öğretmenler Günü'nü hafta boyunca kutladı

Dicle Elektrik, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü bir hafta boyunca gerçekleştirdiği okul ziyaretleri ile kutladı.

Belediye müteahhidinin yaptığı işte kontrol muhtarlarda

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın 17 ilçeyi kapsayan ziyaretleri sürüyor. Başkan Yavaş, 'Müteahhidin yaptığı işlerde artık kontrol muhtarın' dedi.

Hindistan Büyükelçisi'nden Malatya Büyükşehir Belediyesi'ne ziyaret

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya'ya gelen Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.

Arınç, Iğdır Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni’ne katıldı

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Iğdır'a gelen Bülent Arınç, Iğdır Üniversitesi 2019-2020 Akademik yılı açılış törenine katıldı.