Politika

Milletvekili Tüfenkci'den 15 Temmuz mesajı Milletvekili Tüfenkci'den 15 Temmuz mesajı
Kiraz: Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun yanında duracağız Kiraz: Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun yanında duracağız
Kosova'da hükümet OHAL'den vazgeçti Kosova’da hükümet OHAL’den vazgeçti
Kiraz, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında duracağız Kiraz, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında duracağız
Milletvekili Fendoğlu, Malatya'nın sorunlarını Bakan Karaismailoğlu'na iletti Milletvekili Fendoğlu, Malatya'nın sorunlarını Bakan Karaismailoğlu'na iletti
MHP Malatya İl ve İlçe Kongreleri Ağustos'ta MHP Malatya İl ve İlçe Kongreleri Ağustos'ta
Milli Savunma Bakanı Akar, İtalyan mevkidaşı Guerini ile bir araya geldi Milli Savunma Bakanı Akar, İtalyan mevkidaşı Guerini ile bir araya geldi
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, yeniden TBMM Başkanı seçildi. AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, yeniden TBMM Başkanı seçildi.
Milletvekili Tüfenkci: 'Çöplüğe dönen bu mecraların yeniden yapılanması lazım' Milletvekili Tüfenkci: 'Çöplüğe dönen bu mecraların yeniden yapılanması lazım'
Meclis üyesi Alabaş, partisinden istifa etti Meclis üyesi Alabaş, partisinden istifa etti
Bakan Akar, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Borrell ile görüştü Bakan Akar, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Borrell ile görüştü
Bakan Pakdemirli doğaya şahin ve 102 keklik saldı Bakan Pakdemirli doğaya şahin ve 102 keklik saldı
Bakan Kasapoğlu'ndan AK Parti İl Başkanlığına ziyaret Bakan Kasapoğlu'ndan AK Parti İl Başkanlığına ziyaret
Bakan Kurum, Aizanoi Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu Bakan Kurum, Aizanoi Antik Kenti’nde incelemelerde bulundu
Tokyo'da Yuriko Koike valilik seçimini yeniden kazandı Tokyo’da Yuriko Koike valilik seçimini yeniden kazandı
Bakan Karaismailoğlu, Çamlıbel Balıkçı Barınağında incelemelerde bulundu Bakan Karaismailoğlu, Çamlıbel Balıkçı Barınağında incelemelerde bulundu
Adalet Komisyonu'nda gerginlik Adalet Komisyonu’nda gerginlik
CHP İl Başkanı Enver Kiraz 'Tütüncü Tütün Satamayacaksa Ne Yapacak?' CHP İl Başkanı Enver Kiraz; "Tütüncü Tütün Satamayacaksa Ne Yapacak?"
Ticaret Bakanı Pekcan, Macaristan Dışişleri Ve Ticaret Bakanı Szıjjarto İle Görüştü Ticaret Bakanı Pekcan, Macaristan Dışişleri Ve Ticaret Bakanı Szıjjarto İle Görüştü
Kiraz  kredi krizinin yaklaştığının işaretleridir Kiraz kredi krizinin yaklaştığının işaretleridir
Politika Haberleri

Milletvekili Tüfenkci'den 15 Temmuz mesajı

AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, 'Bizlere düşen o geceyi unutmamak ve unutturmamaktır' ifadelerini kullandı.

Kiraz: Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun yanında duracağız

Kiraz: Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun yanında duracağız

Kosova’da hükümet OHAL’den vazgeçti

Başbakan Avdullah Hoti, Kosova Güvenlik Konseyi toplantısının ardından yaptığı açıklamada ülkede olağanüstü hal (OHAL) ilan edilmeyeceğini duyurdu.

Kiraz, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında duracağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 37. Olağan Kurultayı’nın partinin iktidara yürüyeceği kurultay olacağız.

Milletvekili Fendoğlu, Malatya'nın sorunlarını Bakan Karaismailoğlu'na iletti

MALATYA (İHA) – MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ederek Malatya'nın ulaşım ve alt yapı sorunlarını iletti.

MHP Malatya İl ve İlçe Kongreleri Ağustos'ta

MHP Malatya İl ve İlçe Kongreleri Ağustos'ta

Milli Savunma Bakanı Akar, İtalyan mevkidaşı Guerini ile bir araya geldi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İtalya Savunma Bakanı Lorenzo Guerini ile gerçekleştirdikleri görüşmenin son derece faydalı geçtiğini belirterek, İki ülkenin her alanda, özellikle de savunma ve güvenlik alanında hem sivil hem askeri kesimde yapacağı etkin iş birliğinin sadece ülkelerimiz için değil, aynı zamanda tüm bölge için de çok önemli yararlar sağlayacağına inandığımızı burada belirtmek istiyorum. Birçok konuda ortak ve benzer görüşleri paylaştığımızı da memnuniyetle müşahede ettik dedi.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, yeniden TBMM Başkanı seçildi.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, yeniden TBMM Başkanı seçildi.

Milletvekili Tüfenkci: 'Çöplüğe dönen bu mecraların yeniden yapılanması lazım'

Son günlerde gündemden düşmeyen sosyal medya düzenlemesi ile ilgili konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, milletten gelen talep doğrultusunda, çöplüğe dönen bu mecraların yeniden yapılanması gerektiğini söyledi. Tüfenkci, ayrıca İstanbul Sözleşmesi konusunda da adımlar atılacağını ifade etti.

Meclis üyesi Alabaş, partisinden istifa etti

AK Parti Yeşilyurt ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Murat Alabaş, partisinden istifa ederek, bağımsız olarak meclis üyeliğini sürdürecek.

Bakan Akar, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Borrell ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AB'nin Türkiye'ye önyargılardan uzak şekilde ve objektif olarak yaklaşmasının her iki tarafa da büyük yarar sağlayacağını belirterek, Ama diğer taraftan ülkemizin de sahip olduğu hak, alaka ve menfaatleri dikkate almayan, onları bir tarafa bırakan, tek yanlı, objektif olmayan, önyargılı bazı yaklaşımların da kabul edilemez olduğu da bir gerçektir dedi.

Bakan Pakdemirli doğaya şahin ve 102 keklik saldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ormanlık alanda yaralı olarak bulunan ve tedavileri tamamlanan 1 şahin, 1 kerkenez, 1 gökdoğan, 1 kızıl şahin ve 102 adet kınalı kekliği doğaya saldı.

Bakan Kasapoğlu'ndan AK Parti İl Başkanlığına ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, AK Parti Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Kurum, Aizanoi Antik Kenti’nde incelemelerde bulundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesindeki 5 bin yıllık Aizanoi Antik Kenti'nde incelemelerde bulundu.

Tokyo’da Yuriko Koike valilik seçimini yeniden kazandı

Japonya'da bugün gerçekleştirilen Tokyo valilik seçimi sona erdi. İlk sonuçlara göre mevcut Tokyo Valisi Yuriko Koike 4 yıl daha dev metropolü yönetecek.

Bakan Karaismailoğlu, Çamlıbel Balıkçı Barınağında incelemelerde bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Mersin'deki Çamlıbel Balıkçı Barınağının kente yakışır bir şekilde elden geçirilmesi için proje çalışmalarına başlandığını söyledi.

Adalet Komisyonu’nda gerginlik

ANKARA (İHA) – TBMM Adalet Komisyonu Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşmeleri sırasında AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz; "Tütüncü Tütün Satamayacaksa Ne Yapacak?"

CHP İl Başkanı Enver Kiraz; "Tütüncü Tütün Satamayacaksa Ne Yapacak?"

Ticaret Bakanı Pekcan, Macaristan Dışişleri Ve Ticaret Bakanı Szıjjarto İle Görüştü

Ticaret Bakanı Pekcan, Macaristan Dışişleri Ve Ticaret Bakanı Szıjjarto İle Görüştü

Toplam 1350 haber.