Politika

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Macaristan'da Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Macaristan’da
MHP Konya İl Başkanı görevden alındı MHP Konya İl Başkanı görevden alındı
Bakan Varank: 'Küresel rekabette ben de varım diyen 8 ülkeden birisiyiz' Bakan Varank: 'Küresel rekabette ben de varım diyen 8 ülkeden birisiyiz'
CHP heyeti Adıyaman'da yol haritası belirliyor CHP heyeti Adıyaman'da yol haritası belirliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Adı vakıf ama vakıf olmaktan çıkmışlar' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Adı vakıf ama vakıf olmaktan çıkmışlar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2 hafta süre Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2 hafta süre
Ahmet Aydın'dan spor yatırımlarıyla ilgili açıklama Ahmet Aydın'dan spor yatırımlarıyla ilgili açıklama
Milletvekili Fırat: 'AK Parti mevki makam yeri değildir' Milletvekili Fırat: 'AK Parti mevki makam yeri değildir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dünya Güreş Şampiyonası'nda 4. kez altın madalya kazanarak bizleri bir kez daha gururlandıran Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'i gönülden tebrik ediyorum.' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dünya Güreş Şampiyonası'nda 4. kez altın madalya kazanarak bizleri bir kez daha gururlandıran Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'i gönülden tebrik ediyorum.'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF Yönetim Kurulunu kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF Yönetim Kurulunu kabul etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Denizli'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’de
Sağlık Bakanı Koca'dan Almanya'da yılın doktoru seçilen Dr. Dilek Gürsoy'a tebrik Sağlık Bakanı Koca'dan Almanya'da yılın doktoru seçilen Dr. Dilek Gürsoy'a tebrik
Erdoğan-Putin-Ruhani ortak basın toplantısı Erdoğan-Putin-Ruhani ortak basın toplantısı
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi tamamlandı (2) Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi tamamlandı (2)
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi tamamlandı Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi tamamlandı
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi (3) Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi (3)
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi (2) Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi (2)
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi başladı Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi başladı
Rusya Devlet Başkanı Putin, Çankaya Köşkü'nde Rusya Devlet Başkanı Putin, Çankaya Köşkü'nde
Rusya Devlet Başkanı Putin, Üçlü Zirve için Ankara'ya geldi Rusya Devlet Başkanı Putin, Üçlü Zirve için Ankara'ya geldi
Politika Haberleri

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Macaristan’da

Dışişleri Bakana Mevlüt Çavuşoğlu, Türk Konseyi Macaristan Temsilcilik Ofisi'nin açılışına katılmak üzere Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye geldi.

MHP Konya İl Başkanı görevden alındı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanı Murat Çiçek görevden alındığını açıkladı.

Bakan Varank: 'Küresel rekabette ben de varım diyen 8 ülkeden birisiyiz'

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, üretimi E-Berk tarafından yapılan tünel açma makinesinin banttan indirilme törenine katıldı. Bakan Varank, Küresel rekabette ben de varım diyen 8 ülkeden birisiyiz dedi.

CHP heyeti Adıyaman'da yol haritası belirliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti Adıyaman'da siyasi yol haritası belirlemek için çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Adı vakıf ama vakıf olmaktan çıkmışlar'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Adı vakıf ama kusura bakmasınlar vakıf olmaktan çıkmışlar tamamen ticari çalışıyorlar. Vakıf dediğimiz zaman farklı şeyler biz anlıyoruz. Öğrencisinin cebinden ne çıkacak o değil, tam aksine vakıfta ecdat nasıl tanımlıyor, 'cebi hümayunundan ödemek suretiyle' diyor. Şimdi de bizim vakıf üniversitelerinin patronları kendi cebi hümayunlarından değil, orayı doldurmak için gayret ediyorlar' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2 hafta süre

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Amerika ile yürütülen güvenli bölge çalışmalarına değinerek, 'İki hafta içinde buradan bir sonuç çıkmazsa kendi harekat planlarımızı devreye sokacağız. Avrupa ülkelerinden hem İdlib hem Fırat'ın doğusu konusunda çok daha güçlü bir destek bekliyoruz' dedi.

Ahmet Aydın'dan spor yatırımlarıyla ilgili açıklama

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'da ki spor yatırımlarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Milletvekili Fırat: 'AK Parti mevki makam yeri değildir'

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, ilçelere yaptığı teşkilat ziyaretinde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin dava partisi olduğunu, mevki makam bekleyenlerin partiden ayrıldıklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dünya Güreş Şampiyonası'nda 4. kez altın madalya kazanarak bizleri bir kez daha gururlandıran Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'i gönülden tebrik ediyorum.'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya Güreş Şampiyonası'nda 4. kez altın madalya kazanarak bizleri bir kez daha gururlandıran Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'i gönülden tebrik ediyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF Yönetim Kurulunu kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaklaşık 4 ay önce geçirdiği kalp krizi sonrası hayatın kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan adına yapılan parkın açılışını gerçekleştirdi.

Sağlık Bakanı Koca'dan Almanya'da yılın doktoru seçilen Dr. Dilek Gürsoy'a tebrik

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Almanya'da yılın doktoru ödülüne layık görülen Kalp Cerrahı Dr. Dilek Gürsoy'u görüntülü arayarak tebrik etti. Gürsoy'u 29 Ekim'de İstanbul'da düzenlenecek olan VI. Türk Tıp Dünyası Kurultayı'na davet eden Bakan Koca, başarılı hekimin çalışmalarına destek vereceklerini söyledi.

Erdoğan-Putin-Ruhani ortak basın toplantısı

Suriye başlıklı üçlü liderler zirvesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü'nde yapıldı.

Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi tamamlandı (2)

Suriye başlıklı Üçlü Liderler Zirvesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü'nde yapıldı. Zirve sonrası üç lider önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi tamamlandı

Suriye başlıklı üçlü liderler zirvesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü'nde yapıldı.

Türkiye-Rusya-İran Üçlü Liderler Zirvesi (3)

Suriye başlıklı üçlü liderler zirvesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü'nde yapıldı.

Toplam 805 haber.