Politika

Ankara Kızılay'da bir iş merkezinin en üst katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edilirken, bina boşaltılıyor. Ankara Kızılay'da bir iş merkezinin en üst katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edilirken, bina boşaltılıyor.
Konya'dan MHP'ye 350 yeni üye Konya’dan MHP’ye 350 yeni üye
Yunan heyeti ile 'Güven Artırıcı Önlemler Uygulama Planı'nda mutabakat sağlandı Yunan heyeti ile 'Güven Artırıcı Önlemler Uygulama Planı'nda mutabakat sağlandı
ABD Başkanı Trump, ilk resmi ziyareti için Hindistan'da ABD Başkanı Trump, ilk resmi ziyareti için Hindistan’da
Başkan Samanlı, Kendi şehirlerimizi kendimiz İnşa Edelim Başkan Samanlı, Kendi şehirlerimizi kendimiz İnşa Edelim
MYP Lideri Yılmaz, Ankara'da partililerle buluştu MYP Lideri Yılmaz, Ankara'da partililerle buluştu
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 'Bölgede 98 okul binamızı kullanım dışı bıraktık' Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 'Bölgede 98 okul binamızı kullanım dışı bıraktık'
Bakan Selçuk: 'Van'da ilçelerimizde birkaç köy okulunda ufak çaplı hasar meydana geldi' Bakan Selçuk: 'Van'da ilçelerimizde birkaç köy okulunda ufak çaplı hasar meydana geldi'
CHP Samsun İl Başkanlığında kongre heyecanı CHP Samsun İl Başkanlığında kongre heyecanı
İçişleri Bakanı Soylu: '7 vatandaşımızı kaybettik' İçişleri Bakanı Soylu: '7 vatandaşımızı kaybettik'
Milletvekili Erol 'Üniversitenin teknik,akademik kadrolarını kullanın' Milletvekili Erol 'Üniversitenin teknik,akademik kadrolarını kullanın'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu ülkede taş üstüne taş koyanın başımız üstünde yeri vardır' Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu ülkede taş üstüne taş koyanın başımız üstünde yeri vardır”
Bakan Soylu, konteyner kentleri inceledi Bakan Soylu, konteyner kentleri inceledi
Bakan Soylu'dan açıklamalar Bakan Soylu’dan açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ne hizmet ediyorlar, ne de hizmet edilmesine müsaade ediyorlar Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ne hizmet ediyorlar, ne de hizmet edilmesine müsaade ediyorlar
AK Parti'de kongre süreci başladı AK Parti’de kongre süreci başladı
Bakan Dönmez Siyaset Akademisi'nin ilk dersini verdi Bakan Dönmez Siyaset Akademisi’nin ilk dersini verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na:
Bakan Soylu'dan, Abdullah Gül'e sert tepki Bakan Soylu’dan, Abdullah Gül’e sert tepki
Bakan Soylu  Elazığ'da Bakan Soylu Elazığ'da
Politika Haberleri

Ankara Kızılay'da bir iş merkezinin en üst katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edilirken, bina boşaltılıyor.

Ankara Kızılay'da bir iş merkezinin en üst katında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri olay yerine sevk edilirken, bina boşaltılıyor.

Konya’dan MHP’ye 350 yeni üye

Konya'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Selçuklu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Payitahttan Turan'a, hedef Kızıl Elma' isimli programda 350 yeni üye partiye kazandırıldı.

Yunan heyeti ile 'Güven Artırıcı Önlemler Uygulama Planı'nda mutabakat sağlandı

Türk ve Yunan Milli Savunma Bakanlıkları heyetleri arasında gerçekleştirilen üçüncü görüşmelerde 2020 Yılı Güven Artırıcı Önlemler Uygulama Planı üzerinde mutabakat sağlandı.

ABD Başkanı Trump, ilk resmi ziyareti için Hindistan’da

ABD Başkanı Donald Trump, ilk resmi ziyareti kapsamında Hindistan'a geldi.

Başkan Samanlı, Kendi şehirlerimizi kendimiz İnşa Edelim

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı , Depremden dolayı yapılacak olan Elazığ’da 3 bin 850, Malatya’da 2 bin 550 olmak üzere ilk etapta toplam 6 bin 400 yeni konutun yapım ihalesini , işçilik ve malzeme tedarik işlerinin Malatya ve Elazığ’da ki firmalar tarafından yapılmasını istedi.

MYP Lideri Yılmaz, Ankara'da partililerle buluştu

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Ankara'da partililerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 'Bölgede 98 okul binamızı kullanım dışı bıraktık'

Elazığ'da 11 bin öğrencinin diğer okullara ilişkilendirildiğini ve yarın okulların zilinin çalacağını aktaran Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Hasar tespit çalışmalarımız sonucunda bölgede yaklaşık 98 okul binamızı kullanım dışı bırakma kararı aldık. Bu rakama Elazığ, Malatya, Adıyaman ve Diyarbakır'daki okullar da dahildir' dedi.

Bakan Selçuk: 'Van'da ilçelerimizde birkaç köy okulunda ufak çaplı hasar meydana geldi'

İran'da meydana gelen depremle ilgili Van'daki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Başkale, Saray ve Gürpınar ilçelerimizdeki birkaç köy okulunda ufak çaplı hasar meydana geldiği bilgisini aldık. Kesin durum teknik incelemeler sonrasında belirlenecektir. Bu okullarımızda hasar tespiti tamamlanıncaya kadar geçici süre ile taşımalı eğitim gerçekleştireceğiz dedi.

CHP Samsun İl Başkanlığında kongre heyecanı

SAMSUN (İHA) – CHP Samsun 37. Olağan İl Kongresi, Atakum Kültür ve Eğlence Merkezi'nde başladı.

İçişleri Bakanı Soylu: '7 vatandaşımızı kaybettik'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İran'da meydana gelen deprem nedeniyle Van'ın Başkale ilçesine bağlı 4 köyde yıkımlar söz konusu olduğunu belirterek, 4'ü yetişkin, 3'ü çocuk olmak üzere 7 vatandaşımızı ilk gelen bilgiler ışığında paylaşıyorum kaybettik. Allah rahmet eylesin. 5 vatandaşımız da yaralı olarak hastanele ulaştırıldı dedi.

Milletvekili Erol 'Üniversitenin teknik,akademik kadrolarını kullanın'

Fırat Üniversitesi'nin Türkiye'nin en köklü üniversitesi olduğunu, teknik ve akademik kadrosunun kullanılması gerektiğini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,üniversitenin arsalarının konut alanı olarak tercih edilmesinin yanlış bir karar olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bu ülkede taş üstüne taş koyanın başımız üstünde yeri vardır”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir programının son durağı olan seramik fabrikası açılışına katıldı. Erdoğan burada yaptığı açıklamada istihdama katkı sunan girişimcilere teşekkür ederken, 'Bu ülkede taş üstüne taş koyanın başımız üstünde yeri vardır' dedi.

Bakan Soylu, konteyner kentleri inceledi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da yapımı süren ve bitme noktasına gelen geçici barınma merkezi olarak kullanılacak olan konteyner kentleri inceleyerek çalışmayı yürüten yetkililerden bilgi aldı.

Bakan Soylu’dan açıklamalar

Tunceli'de konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İdlip, terör, gezi olaylarından, Doğu Akdeniz ve Orta Doğu'ya kadar birçok konuda açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ne hizmet ediyorlar, ne de hizmet edilmesine müsaade ediyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'li belediyeleri eleştirerek,Günü kurtarmanın rant peşindeler. Ne hizmet ediyorlar, ne de hizmet edilmesine müsaade ediyorlar. Biz son 17 yılda ne yaptıysak bu zihniyete rağmen yaptık dedi.

AK Parti’de kongre süreci başladı

AK Parti Karabük İl Başkanlığı'nda 7. Olağan kongre süreci Eskipazar ilçesinde başladı. Kongrede yapılan seçimde 366 delegenin oyunu alan Ali Ünal, ilçe başkanı seçildi.

Toplam 1591 haber.