Politika

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı'nın Ramazan Bayramı Mesajı Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’nın Ramazan Bayramı Mesajı
Bakan Elvan vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı Bakan Elvan vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı
Milletvekili Fendoğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı Milletvekili Fendoğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım:'Dünya'nın bu barbarlığa, kalleşliğe ve katliama en sert şekilde karşılık vermesi gerekir' AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım:“Dünya’nın bu barbarlığa, kalleşliğe ve katliama en sert şekilde karşılık vermesi gerekir”
Başkan Kiraz'dan Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Kiraz’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mektup Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mektup
Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'den İsrail tepkisi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'den İsrail tepkisi
İYİ Parti Aydın İl Başkanı Demirci, İsrail protestosunu eleştirdi İYİ Parti Aydın İl Başkanı Demirci, İsrail protestosunu eleştirdi
BBP Genel  Başkanı Destici, Filistin Büyükelçiliğini ziyaret etti BBP Genel Başkanı Destici, Filistin Büyükelçiliğini ziyaret etti
Çınar'dan Ramazan Bayramı mesajında Kudüs vurgusu Çınar'dan Ramazan Bayramı mesajında Kudüs vurgusu
Erbakan'dan hayati 'Filistin' çağrısı: Acilen TSK öncülüğünde Barış Gücü kurulmalı Erbakan'dan hayati 'Filistin' çağrısı: Acilen TSK öncülüğünde Barış Gücü kurulmalı
Kiraz' Çiftçinin Derdi Bitmiyor. Akçadağ'da Fırtına Kayısılara Zarar Verdi' Kiraz' Çiftçinin Derdi Bitmiyor. Akçadağ'da Fırtına Kayısılara Zarar Verdi'
Türkiye Milletvekilleri Birliği'nden İsrail'e tepki Türkiye Milletvekilleri Birliği’nden İsrail’e tepki
Tüfenkci ve Çınar'dan Jandarma ziyareti Tüfenkci ve Çınar'dan Jandarma ziyareti
Battalgazi'den Filistin'e selamlı destek Battalgazi'den Filistin'e selamlı destek
Sivas halkı Filistin için sokaklarda Sivas halkı Filistin için sokaklarda
Ağbaba'dan Engelliler İçin Çağrı: Engelliler Aşıda Öncelikli Olsun! Ağbaba'dan Engelliler İçin Çağrı: Engelliler Aşıda Öncelikli Olsun!
Kahtalı'dan Kudüs zulmüne tepki Kahtalı'dan Kudüs zulmüne tepki
Sarıgül İlk turda bir ittifak fikrini asla doğru bulmayız Sarıgül İlk turda bir ittifak fikrini asla doğru bulmayız
Saadet Partisi Turiste Açık Büfe Millete Kaynamayan Tencere! Saadet Partisi Turiste Açık Büfe Millete Kaynamayan Tencere!
Politika Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Bakan Elvan vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, İslam alemine yönelik zulümlerin son bulduğu bayramlara kavuşmayı dileyerek, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Milletvekili Fendoğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya milletvekili ve MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, Ramazan Bayramını kutlayarak, Müslüman Türk milleti Kudüs'ün çiğnenmesine, mescitlerimizin silahların gölgesinde tutulmasına tahammül etmeyecektir dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım:“Dünya’nın bu barbarlığa, kalleşliğe ve katliama en sert şekilde karşılık vermesi gerekir”

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İsrail'in Mescid-i Aksa ve Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırılarına sert tepki gösterdi.

Başkan Kiraz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan Kiraz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mektup

Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Mektup

Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'den İsrail tepkisi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, işgalci İsrail'in Filistinli Müslümanlara yönelik gerçekleştirdiği insanlık dışı saldırılara tepki gösterdi.

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Demirci, İsrail protestosunu eleştirdi

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci, Aydın'da İsrail'in Filistin'e düzenlediği insanlık dışı saldırıları kınayan STK üyelerini eleştirdi. Kendi sosyal medya hesabı üzerinden video paylaşarak 'Millet açlıktan ölsün, siz Filistin'i kurtarın' diyen Demirci'ye tepkiler çığ gibi büyüyünce paylaşımını kaldırdı.

BBP Genel Başkanı Destici, Filistin Büyükelçiliğini ziyaret etti

ANKARA (İHA) – Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 'Onlarca yıldır bir taraftan Filistinlileri evlerinden, yurtlarından edip oraya yeni yerleşimciler getirerek aslında ileri karakollar oluşturuyor. Oraya yerleştirdikleri insanlar normal insanlar değil' dedi.

Çınar'dan Ramazan Bayramı mesajında Kudüs vurgusu

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ' Ramazan Bayramını, terör devleti İsrail'in Mescid-i Aksa ve Filistinli kardeşlerimize yönelik gerçekleştirdiği hain, gaddar ve çirkin saldırıların gölgesinde hüzünlü ve buruk bir şekilde karşılayacağız. Kudüs ve Filistin asla yalnız değildir' dedi.

Erbakan'dan hayati 'Filistin' çağrısı: Acilen TSK öncülüğünde Barış Gücü kurulmalı

Erbakan'dan hayati 'Filistin' çağrısı: Acilen TSK öncülüğünde Barış Gücü kurulmalı

Kiraz' Çiftçinin Derdi Bitmiyor. Akçadağ'da Fırtına Kayısılara Zarar Verdi'

Kiraz' Çiftçinin Derdi Bitmiyor. Akçadağ'da Fırtına Kayısılara Zarar Verdi'

Türkiye Milletvekilleri Birliği’nden İsrail’e tepki

Kadir Gecesi Mescid-i Aksa'da ibadet eden Filistinli Müslümanlara saldıran İsrail'e tepkiler çığ gibi büyüyor. TBMM ve RTÜK gibi çeşitli kamu kurumlarının ardından STK'lar da birbiri ardına yaptıkları açıklamalarla İsrail askerlerinin tavrını protesto ediyor.

Tüfenkci ve Çınar'dan Jandarma ziyareti

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle denetimlerine ara vermeden devam eden Sütlüce Jandarma Kontrol Noktasında görevli jandarma personelini ziyaret etti.

Battalgazi'den Filistin'e selamlı destek

Malatya'nın Battalgazi Belediyesi tarafından, işgal altındaki Doğu Kudüs'te İsrail polisinin çirkin saldırılarına maruz kalan Filistinlilere, reklam panolarına yansıtılan Selamün Aleyküm Mescid-i Aksa yazılı görsellerle destek mesajı gönderildi.

Sivas halkı Filistin için sokaklarda

Sivas'ta tarihi kent meydanında toplanan vatandaşlar İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırıya ve Filistin halkına yaptığı zulme karşı tepki gösterdi.

Ağbaba'dan Engelliler İçin Çağrı: Engelliler Aşıda Öncelikli Olsun!

Ağbaba'dan Engelliler İçin Çağrı: Engelliler Aşıda Öncelikli Olsun!

Kahtalı'dan Kudüs zulmüne tepki

İsrail'in Mescid-i Aksa ve çevresinde Filistinlilere yönelik haksız müdahalesine tepki gösteren AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 'İsrail'in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını şiddetle telin ediyorum. Filistin halkı yalnız değildir. Zalimler için yaşasın cehennem' dedi.

Sarıgül İlk turda bir ittifak fikrini asla doğru bulmayız

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül partisinin Manisa İktidara Hazırlık Merkezinde yaptığı basın toplantısında 2023 yılı seçimleri için tüm hazırlıklarını hızlı bir şekilde devam ettirdiklerini belirtti. İlk turda bir ittifak fikrini asla doğru bulmadıklarını kaydeden Sarıgül, 'Birinci turda ittifak isteyen muhalefet partileri, genel başkanları kendi koltuklarını koruyorlar. Onun için gerçek oylarının ortaya çıkmasını asla istemiyorlar' dedi.

Toplam 2449 haber.