Politika

Ağbaba, Mecliste Şüpheli Asker Ölümlerini Konuştu Ağbaba, Mecliste Şüpheli Asker Ölümlerini Konuştu
Akçadağ Dayanışma Derneği'nden Başkan Kiraz'a Ziyaret Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Başkan Kiraz'a Ziyaret
İYİ Parti Grup toplantısı İYİ Parti Grup toplantısı
Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması
Sakarya'da yaklaşık 320 kişi CHP'den istifa etti Sakarya’da yaklaşık 320 kişi CHP’den istifa etti
Ali Babacan Basarız Parayı Diyerek İnsan Haklarına Yaklaşamazsınız Ali Babacan Basarız Parayı Diyerek İnsan Haklarına Yaklaşamazsınız
Erbakan: 'Bizim Kıbrıs sorunumuz 1974'te sona ermiştir' Erbakan: “Bizim Kıbrıs sorunumuz 1974’te sona ermiştir”
Bakan Karaismailoğlu: 'Bursa'yı Ankara-İstanbul hattına bağlamak için çalışmalar devam ediyor' Bakan Karaismailoğlu: “Bursa’yı Ankara-İstanbul hattına bağlamak için çalışmalar devam ediyor”
TBMM Başkanı Şentop protokol sorumlusu Yunus Şeker'in eşinin cenaze törenine katıldı TBMM Başkanı Şentop protokol sorumlusu Yunus Şeker’in eşinin cenaze törenine katıldı
Normalleşme adımları sonucunda kitlesel işsizlik yaşanabilir Normalleşme adımları sonucunda kitlesel işsizlik yaşanabilir
Ağbaba, Sultansuyu'ndaki Kiralamayı Meclise Taşıdı Ağbaba, Sultansuyu’ndaki Kiralamayı Meclise Taşıdı
CHP Grup Toplantısı CHP Grup Toplantısı
'İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı' hazırlık toplantısı düzenlendi ’İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı’ hazırlık toplantısı düzenlendi
Sarkozy, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı Sarkozy, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı
28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı 28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı
Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı
AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor
Teoman Sancar CHP'den istifa etti Teoman Sancar CHP’den istifa etti
Necmettin Erbakan'ı anma programını binlerce kişi takip etti Necmettin Erbakan’ı anma programını binlerce kişi takip etti
Yeniden Refah Partisi: Yeniden Refah Partisi:
Politika Haberleri

Ağbaba, Mecliste Şüpheli Asker Ölümlerini Konuştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, TBMM Genel Kurulu’nda şüpheli asker ölümleriyle ilgili konuştu.

Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Başkan Kiraz'a Ziyaret

CHP İl Başkanı Kiraz ve Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Ortak Çağrı: “Sultansuyu Harası Alanına Hipodrom Yapılmalı”

İYİ Parti Grup toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, müzik sektöründe çalışanların 11 aydır işsiz olduğunu belirterek, 11 aydır tek kuruş gelirleri yok. Müzik sektöründe çalışanların çoğu yevmiye ile çalışıyor. Yani sigortaları yok. Aldıkları düzgün bir destek yok dedi.

Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın güçlü toplum özgür birey felsefesinden ortaya çıktığını belirterek, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' felsefesini temel alan bir anlayış içerisinde ortaya çıktı. Özgür birey, güçlü ve daha demokratik bir toplum için bu eylem planı ortaya çıktı' dedi.

Sakarya’da yaklaşık 320 kişi CHP’den istifa etti

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) Bolu ve İzmir'in ardından Sakarya'da da istifa depremi yaşanıyor. Yaklaşık 320 kişinin partiden istifa ettiğini belirten eski CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, 'İktidar olmak istemeyen bir yönetimin parti içindeki kör döğüşüne ortak olmak, bununla zaman kaybetmek istemiyoruz' dedi.

Ali Babacan Basarız Parayı Diyerek İnsan Haklarına Yaklaşamazsınız

Ali Babacan Basarız Parayı Diyerek İnsan Haklarına Yaklaşamazsınız

Erbakan: “Bizim Kıbrıs sorunumuz 1974’te sona ermiştir”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'Bizim Kıbrıs sorunumuz 1974'te sona ermiştir' dedi.

Bakan Karaismailoğlu: “Bursa’yı Ankara-İstanbul hattına bağlamak için çalışmalar devam ediyor”

İstanbul hattına bağlamak için çalışmalar devam ediyor. Mersin-Gaziantep arasında yine altyapı çalışmaları devam ediyor. Üstyapı ihalesini de yaptık. Konya'yı Mersin'e bağlayan hattı tamamladığımızda demiryolları ağımızı genişleteceğiz' dedi.

TBMM Başkanı Şentop protokol sorumlusu Yunus Şeker’in eşinin cenaze törenine katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, yakın ekibindeki protokol sorumlusu Yunus Şeker'in eşi polis memuru Sema Şeker'in cenaze törenine katıldı.

Normalleşme adımları sonucunda kitlesel işsizlik yaşanabilir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker’in de katılımıyla CHP Genel Merkezi’nde ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Ağbaba, Sultansuyu’ndaki Kiralamayı Meclise Taşıdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Sultansuyu Tarım İşletmesi’nde özelleştirmenin kapısını açma olarak değerlendirilen Hippoterapi Merkezi ve sosyal tesislerin 5 yıllık özel sektöre kiralanmasını meclis gündemine taşıdı.

CHP Grup Toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'e gelen fezlekelerle ilgili partilerin grup kararı alamayacağını söyledi.

’İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı’ hazırlık toplantısı düzenlendi

İstanbul'da İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) hazırlık toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Vali Ali Yerlikaya, Afette farkındalık eğitimi vermek istediklerini hedeflediklerini söyleyerek, 'Gönüllü sayısı 59 bin 210'a kadar yükseldi' dedi.

Sarkozy, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Fransa'nın eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, yolsuzlukla suçlandığı telekulak davasında 1'i kesinleşmiş, 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından, 28 Şubat post modern darbesinin 24. yıldönümü nedeniyle e-konferans düzenlenip, 28 Şubat'ın Türkiye'ye kaybettirdikleri konuşuldu.

Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı

İnönü Üniversitesi Dr. Ögr. Üyesi Işıl Arpacı, 28 Şubat'ın her ne kadar post modern darbe olarak anılsa da eylemli bir muhtıra olduğunu belirterek, 'Mamak'ta tankların yürütülmesiyle başlayan televizyonlarda gerçekleşen propagandalarla devam eden ve sonuç olarak toplantıda verilen muhtıra bunun eylemli bir muhtıra olduğunu gösterir' dedi.

AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Bir 28 Şubat zulmü olan başörtüsü yasağının devamını isteyen Kılıçdaroğlu, vesayeti karakter, ikiyüzlülüğü siyaset haline getirmiştir” dedi.

Teoman Sancar CHP’den istifa etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesaj ile partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Necmettin Erbakan’ı anma programını binlerce kişi takip etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 10. yılında 'İz Bırakanlar' programıyla anıldı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve yaklaşık 3 saat süren programı binlerce kişi takip etti.

Toplam 2205 haber.