Politika

Siyanür, Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin gündeminde Siyanür, Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin gündeminde
HDP Grup Toplantısı HDP Grup Toplantısı
CHP Grup Toplantısı CHP Grup Toplantısı
Ticaret Bakanı Pekcan: 'Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticaret hacmi 1.5 milyar dolara ulaştı' Ticaret Bakanı Pekcan: 'Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticaret hacmi 1.5 milyar dolara ulaştı'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Arkadaşlarıma talimat verdim, anaokulu öğrencisine anlatır gibi anlatacaklar' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Arkadaşlarıma talimat verdim, anaokulu öğrencisine anlatır gibi anlatacaklar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'F-35'de uzlaşmaz tavır devam ederse Türkiye başka arayışlara girecektir' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'F-35'de uzlaşmaz tavır devam ederse Türkiye başka arayışlara girecektir'
Milletvekili Erol, öğrencilere  burs sözünü yerine getiriyor Milletvekili Erol, öğrencilere burs sözünü yerine getiriyor
AK Parti Balıkesir İl Başkanı istifa etti AK Parti Balıkesir İl Başkanı istifa etti
Bakan Varank, Nevşehir Belediyesini ziyaret etti Bakan Varank, Nevşehir Belediyesini ziyaret etti
MSB'den Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne bayrak tepkisi MSB'den Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne bayrak tepkisi
Kesmetepe Belediye Başkanı DSP'den CHP'ye geçti Kesmetepe Belediye Başkanı DSP'den CHP'ye geçti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay TechAnkara Proje Pazarı programında konuştu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay TechAnkara Proje Pazarı programında konuştu
ABD'den, İran'daki hükümet karşıtı protestolara açık destek ABD’den, İran’daki hükümet karşıtı protestolara açık destek
Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi
Bakan Koca'dan prematüre günü paylaşımı Bakan Koca'dan prematüre günü paylaşımı
DSP Adana İl Başkanlığına Selami Gördebil yeniden seçildi DSP Adana İl Başkanlığına Selami Gördebil yeniden seçildi
Enerji Bakanı Dönmez Türk Akım alım terminalini ziyaret etti Enerji Bakanı Dönmez Türk Akım alım terminalini ziyaret etti
Bakan Soylu: '2019 yılında kadın cinayeti sayısı 299' Bakan Soylu: '2019 yılında kadın cinayeti sayısı 299'
BBP Genel Başkanı Destici: 'KKTC, Türklerin ayakta kalma iradesinin destansı sonucudur' BBP Genel Başkanı Destici: 'KKTC, Türklerin ayakta kalma iradesinin destansı sonucudur'
Politika Haberleri

Siyanür, Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin gündeminde

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'Erişim ve satışın kontrol altına alınması ve bir takip sisteminin kurulmasına dönük bir çalışma yapılacak. Siyanürü aldıktan sonra bunun nerede kullanıldığı, ne şekilde işlem gördüğü ile ilgili bir takip sisteminin kurulmasına dönük bir çalışma yapılacak. Kullanımı Kontrole Tabi Kimyasal Maddeler Hakkında Yönetmelik var, siyanürün buraya dahil edilmesi ile ilgili bir çalışma ivedilikle başlatıldı' dedi.

HDP Grup Toplantısı

ANKARA (İHA) – HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, ''Halkın sorunlarına değinen bir bütçe bugün Meclis'ten ne yazık ki çıkarılmıyor dedi.

CHP Grup Toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Herkesin kimliğine, yaşam tarzına, inancına saygı gösteren bir toplum olmak zorundayız' dedi.

Ticaret Bakanı Pekcan: 'Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticaret hacmi 1.5 milyar dolara ulaştı'

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticaret hacminin 1.5 milyar dolara ulaştığını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Arkadaşlarıma talimat verdim, anaokulu öğrencisine anlatır gibi anlatacaklar'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Dün Merkez Yürütme Kurulu toplantılarımızda arkadaşlarıma şu talimatı verdim: Bu konuya Sayın Genel Başkana ilkokul bile değil tıpkı bir anaokulu öğrencisine anlatır gibi tane tane yeniden izah edecekler. Ta ki anlayana kadar bu izahatı sürdüreceğiz hatta görüntülü olarak. Görüntüsüz anlamayabilir' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'F-35'de uzlaşmaz tavır devam ederse Türkiye başka arayışlara girecektir'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye'nin F-35'inproje ve üretim ortağı olduğunu belirttik. Zira F-35'de Türkiye müşteri değildir, ortaktır. Bu proje kapsamında taahhüt ettiğimiz 2,1 milyar doların 1,4 milyar dolarını ödediğimizi tekrar hatırlattık. Şayet F-35 meselesinde mevcut uzlaşmaz tavır sürerse Türkiye'nin orta vadeli ihtiyaçlarını karşılamak için başka arayışlara gireceğini de söyledik' dedi.

Milletvekili Erol, öğrencilere burs sözünü yerine getiriyor

Seçimden önce verdiği sözü yerine getiren CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, milletvekili maaşının yarısını Elazığlı tıp öğrencilerine burs olarak vermeye devam ediyor.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı istifa etti

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ahmet Sağlam, görevinden istifa etti.

Bakan Varank, Nevşehir Belediyesini ziyaret etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.

MSB'den Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne bayrak tepkisi

Milli Savunma Bakanlığı, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki eylemlerde KKTC bayrağının yakılmasını en sert şekilde kınadıklarını bildirdi.

Kesmetepe Belediye Başkanı DSP'den CHP'ye geçti

Adıyaman'ın Besni ilçesi Kesmete Belde Belediye Başkanı Ali Yılmaz, DSP'den CHP'ye geçiş yaptı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay TechAnkara Proje Pazarı programında konuştu

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 'Kalkınma Ajanslarımızın yakında başlatacağı 'Bölgesel Girişim Sermayesi' programı ile finansman ihtiyacı olan firmaları yerelden de destekleyeceğiz' dedi.

ABD’den, İran’daki hükümet karşıtı protestolara açık destek

Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, ABD, kendilerine liderlik etmesi gereken rejime karşı barışçıl protestolar düzenleyen İran halkını destekliyor' ifadeleri yer aldı.

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Siyaset; bütün insanlığın kurtuluşu için zalimin zulmüne 'dur' demek, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur dedi.

Bakan Koca'dan prematüre günü paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü dolayısıyla yaptığı paylaşımda, Hayata erken başlayan kahramanlarımızı doğru müdahale ve gerekli bakımlarla hayata bağlamak mümkün dedi.

Toplam 1058 haber.