Politika

Mv. Çalık Biz Sırtımızı Milletimize Dayadık Mv. Çalık Biz Sırtımızı Milletimize Dayadık
Sadece Kahvehaneci Değil Günlük Yevmiyecisi Boyacısı İşçisi De Cezalandırılıyor ! Sadece Kahvehaneci Değil Günlük Yevmiyecisi Boyacısı İşçisi De Cezalandırılıyor !
İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş'tan 'Karaborsa' tepkisi İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş’tan ‘Karaborsa’ tepkisi
BBP Genel Başkanı Destici: 'Teröristlerin sözcüsü olanların Türkiye'ye örnek model olarak gösterilmesi Bülent Arınç tecrübesinde bir siyasetçiye yakışmamıştır' BBP Genel Başkanı Destici: “Teröristlerin sözcüsü olanların Türkiye’ye örnek model olarak gösterilmesi Bülent Arınç tecrübesinde bir siyasetçiye yakışmamıştır”
AK Parti kadın kolları şiddete hayır dedi AK Parti kadın kolları şiddete hayır dedi
Babacan'Dan Erdoğan'A Sayın Cumhurbaşkanı Halkı Unuttunuz Efendi Olmaya Kalkışıyorsunuz Babacan’Dan Erdoğan’A Sayın Cumhurbaşkanı Halkı Unuttunuz Efendi Olmaya Kalkışıyorsunuz
Netanyahu yakında Bahreyn'i ziyaret edecek Netanyahu yakında Bahreyn’i ziyaret edecek
AK Partili Çalık  CHP'li Çeviköz'ün sicili çok kabarıktır AK Partili Çalık CHP’li Çeviköz’ün sicili çok kabarıktır
Babacan  Yanlış Kararlarla Harcadığınız Yüz Milyarlarca Dolar İçin Millete Açıklama Borcunuz Var Babacan Yanlış Kararlarla Harcadığınız Yüz Milyarlarca Dolar İçin Millete Açıklama Borcunuz Var
Ağbaba Sayın Vali  Bu Deprem Sadece AKP'lileri Vurmuyor Ağbaba Sayın Vali Bu Deprem Sadece AKP’lileri Vurmuyor
Tercih Yandaştan Değil, Evine Ekmek Götüremeyen Esnaftan Yana Olmalı Tercih Yandaştan Değil, Evine Ekmek Götüremeyen Esnaftan Yana Olmalı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan:
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz CHP ve İYİ Parti'ye yüklendi MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz CHP ve İYİ Parti’ye yüklendi
AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Türkiye'de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor' AK Parti Sözcüsü Çelik: “Türkiye’de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor”
Tüfenkci'den hizmet vurgusu Tüfenkci'den hizmet vurgusu
Bakan Karaismailoğlu: Bakan Karaismailoğlu:
Bakan Akar'dan 'Ege ve Doğu Akdeniz' açıklaması Bakan Akar’dan ’Ege ve Doğu Akdeniz’ açıklaması
AK Parti MKYK Üyesi Mv. Çalık'tan Gazeteci Kekeç'in Annesine Taziye Ziyareti AK Parti MKYK Üyesi Mv. Çalık'tan Gazeteci Kekeç'in Annesine Taziye Ziyareti
Babacan Mafya Siyaseti Dizayn Ederken Cumhurbaşkanı İttifak Derdinde Babacan Mafya Siyaseti Dizayn Ederken Cumhurbaşkanı İttifak Derdinde
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G-20 Liderler Zirvesi'ne görüntülü mesaj Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan G-20 Liderler Zirvesi’ne görüntülü mesaj
Politika Haberleri

Mv. Çalık Biz Sırtımızı Milletimize Dayadık

Mv. Çalık Biz Sırtımızı Milletimize Dayadık

Sadece Kahvehaneci Değil Günlük Yevmiyecisi Boyacısı İşçisi De Cezalandırılıyor !

Sadece Kahvehaneci Değil Günlük Yevmiyecisi Boyacısı İşçisi De Cezalandırılıyor !

İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş’tan ‘Karaborsa’ tepkisi

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, mobilya üreticilerinin yaşadığı sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı. Ataş, hammadde temini konusunda sıkıntı yaşayan sanayicilere destek verilmesini istedi.

BBP Genel Başkanı Destici: “Teröristlerin sözcüsü olanların Türkiye’ye örnek model olarak gösterilmesi Bülent Arınç tecrübesinde bir siyasetçiye yakışmamıştır”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 'Teröristlerin sözcüsü olanların Türkiye'ye örnek model olarak gösterilmesi Bülent Arınç tecrübesinde bir siyasetçiye yakışmamıştır. Bir kez daha söylüyorum bu asil ve necip Türk milletine, Türküyle, Çerkesiyle, Ermenisiyle, Lazıyla bu millete bir özür borcu var' dedi.

AK Parti kadın kolları şiddete hayır dedi

AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Uluslararası Dayanışma Günü dolayısıyla basın açıklaması düzenlendi.

Babacan’Dan Erdoğan’A Sayın Cumhurbaşkanı Halkı Unuttunuz Efendi Olmaya Kalkışıyorsunuz

Babacan’Dan Erdoğan’A Sayın Cumhurbaşkanı Halkı Unuttunuz Efendi Olmaya Kalkışıyorsunuz

Netanyahu yakında Bahreyn’i ziyaret edecek

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, körfez ülkesi Bahreyn'i yakında ziyaret edeceğini açıkladı.

AK Partili Çalık CHP’li Çeviköz’ün sicili çok kabarıktır

AK Partili Çalık CHP’li Çeviköz’ün sicili çok kabarıktır

Babacan Yanlış Kararlarla Harcadığınız Yüz Milyarlarca Dolar İçin Millete Açıklama Borcunuz Var

Babacan Yanlış Kararlarla Harcadığınız Yüz Milyarlarca Dolar İçin Millete Açıklama Borcunuz Var

Ağbaba Sayın Vali Bu Deprem Sadece AKP’lileri Vurmuyor

Ağbaba Sayın Vali Bu Deprem Sadece AKP’lileri Vurmuyor

Tercih Yandaştan Değil, Evine Ekmek Götüremeyen Esnaftan Yana Olmalı

Tercih Yandaştan Değil, Evine Ekmek Götüremeyen Esnaftan Yana Olmalı

Cumhurbaşkanı Erdoğan:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Zirvesi'ne İstanbul'dan canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, ''Suriye'de DEAŞ'la göğüs göğüse çarpışan tek NATO ülkesiyiz. Yalnız bırakılmamıza rağmen bugüne kadar 9 bine yakın yabancı terörist savaşçı yakaladık ve ülkelerine geri gönderdik'' dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz CHP ve İYİ Parti’ye yüklendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanlığı 13. Olağan İl Kongresinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, CHP ve İYİ Parti'nin ABD'deki seçimlere bel bağlayıp hayal dünyasına daldıklarını söyledi.

AK Parti Sözcüsü Çelik: “Türkiye’de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor”

Partisinin 7'nci olağan Isparta kongresine katılan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'CHP yönetiminden birisi dün bir açıklama yaptı. Diyor ki; 'Biden'den talebimiz demokrasi vurgusu olacak.' Düşünebiliyor musunuz Türkiye'de bir partinin yöneticileri yabancı bir devlet başkanından demokrasi dileniyor' dedi.

Tüfenkci'den hizmet vurgusu

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AkParti'nin ülkeye sadece hizmet etmediğini belirterek, Türkiye'nin neresine giderseniz gidin 18 yılda AK Parti'nin bu memlekete bıraktığı izleri görürsünüz dedi.

Bakan Karaismailoğlu:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin ilk yerli üretim uydusu 6-A'nın 2022 yılında fırlatılacağını söyleyerek, Çok yakında kendi yaptığımız uydumuzla dünyada çok geniş bir coğrafyaya uydu hizmeti ihraç edeceğiz dedi.

Bakan Akar’dan ’Ege ve Doğu Akdeniz’ açıklaması

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Doğu Akdeniz ve Ege'de yaşanan gerilime ilişkin, Her zaman her yerde ister Yunanistan'da ister Türkiye'de ister bir başka yerde diyaloğa hazır olduğumuzu, görüşmeye ve konuşmaya hazır olduğumuzu herkesin bilmesi lazım dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Mv. Çalık'tan Gazeteci Kekeç'in Annesine Taziye Ziyareti

AK Parti MKYK Üyesi Mv. Çalık'tan Gazeteci Kekeç'in Annesine Taziye Ziyareti

Babacan Mafya Siyaseti Dizayn Ederken Cumhurbaşkanı İttifak Derdinde

Babacan Mafya Siyaseti Dizayn Ederken Cumhurbaşkanı İttifak Derdinde

Toplam 1758 haber.