Magazin

Banu Karaca Bodrum'u coşturdu Banu Karaca Bodrum’u coşturdu
Ünlü oyuncu bayram tatilini Bodrum'da geçiriyor Ünlü oyuncu bayram tatilini Bodrum’da geçiriyor
Vali Karaloğlu, Dengbej Evinde Kürtçe kaside dinledi Vali Karaloğlu, Dengbej Evinde Kürtçe kaside dinledi
Uyf Başkanı Akif Manaf: Yoga Olimpiyatlarda! Uyf Başkanı Akif Manaf: Yoga Olimpiyatlarda!
Konser gelirlerini pandemi hastanelerine bağışlayacak Konser gelirlerini pandemi hastanelerine bağışlayacak
Uzman estetisyen Jiyan Dalmış'tan kalıcı makyaj ürünleri uyarısı Uzman estetisyen Jiyan Dalmış’tan kalıcı makyaj ürünleri uyarısı
Yöresel dille kayısı mesajı Yöresel dille kayısı mesajı
Korona virüs nedeniyle ertelenen Coachella Festivali iptal edildi Korona virüs nedeniyle ertelenen Coachella Festivali iptal edildi
DJ'ler albüm gelirlerini COVID-19 mücadelesine bağışlıyor DJ’ler albüm gelirlerini COVID-19 mücadelesine bağışlıyor
Kayıp iki kız kardeş Esra Erol'da bulundu Kayıp iki kız kardeş Esra Erol’da bulundu
Evde Çal konserlerinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak Evde Çal konserlerinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak
Ünlü oyuncu İngiltere'den Türkiye'ye son uçakla gelebildiğini söyledi Ünlü oyuncu İngiltere’den Türkiye’ye son uçakla gelebildiğini söyledi
Şarkıcı İpek Demir çıkışına devam ediyor Şarkıcı İpek Demir çıkışına devam ediyor
Küskün kardeşler Ankara'da sahne alıyor Küskün kardeşler Ankara'da sahne alıyor
Diyarbakır'da sokak defilesi, 40 kilogramlık gelinlik ilgi odağı oldu Diyarbakır'da sokak defilesi, 40 kilogramlık gelinlik ilgi odağı oldu
Esra Erol yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan'ı 1 saat içinde buldu Esra Erol yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan’ı 1 saat içinde buldu
Yeni klibiyle mazlumların sesi oldu Yeni klibiyle mazlumların sesi oldu
Barış Köse, yeniden The Wall sahnesinde Barış Köse, yeniden The Wall sahnesinde
Esra Erol sevincini gizleyemedi, led ekranda bulunan muhabirinin görüntüsüne sarıldı Esra Erol sevincini gizleyemedi, led ekranda bulunan muhabirinin görüntüsüne sarıldı
Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da yüzleşti Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol’da yüzleşti
Magazin Haberleri

Banu Karaca Bodrum’u coşturdu

Başarılı sanatçı Banu Karaca Kurban bayramın üçüncü gününde Bodrum, Azka Otel'de sahne aldı.

Ünlü oyuncu bayram tatilini Bodrum’da geçiriyor

Oyuncu Okan Çabalar, Kurban bayramı tatilini Ege'nin incisi Bodrum'da geçiriyor.

Vali Karaloğlu, Dengbej Evinde Kürtçe kaside dinledi

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Dengbej Evini ziyaret ederek Kürtçe uzun hava kasidelerini dinledi.

Uyf Başkanı Akif Manaf: Yoga Olimpiyatlarda!

Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf, üst üste 5. kez Dünya Yoga Şampiyonu olan Merve Tanrıverdi ile Kanal 7’de yayınlanan “Özlem&Yasin ile Mutfağım Şahane” programına konuk oldu.

Konser gelirlerini pandemi hastanelerine bağışlayacak

Ses sanatçısı Nuran Bakışkan, vereceği konserlerden elde edeceği geliri pandemi hastanelerine bağışlayacağını açıkladı.

Uzman estetisyen Jiyan Dalmış’tan kalıcı makyaj ürünleri uyarısı

Uzman estetisyen Jiyan Dalmış, kalıcı makyaj ürünlerine dikkat edilmesi çağrısında bulundu.

Yöresel dille kayısı mesajı

Dünya Kayısı Başkenti olarak nitelendirilen Malatya'nın tescilli ürünü olan dünyaca meşhur meyvesi Kayısı'da hasat dönemine yaklaşılırken, yöresel dilde hazırlanan Kayısı mesajı videosu sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı.

Korona virüs nedeniyle ertelenen Coachella Festivali iptal edildi

ABD'de her yıl Kaliforniya'nın Indio bölgesinde düzenlenen ve yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle geçtiğimiz aylarda ertelenerek Ekim ayında yapılması planlanan Coachella Müzik ve Sanat Festivali'nin iptal edildiği açıklandı.

DJ’ler albüm gelirlerini COVID-19 mücadelesine bağışlıyor

Koronavirüs müziğe engel olamadı, NewYork'ta aralarında bir Türk sanatçının da yer aldığı 10 DJ salgın döneminde yeni bir albüm çıkardı. DJS UNITED New York adlı albümün tüm gelirleri, COVID-19 hastalarının bakım ihtiyaçları için New York'ta bulunan Presbyterian Hospital'a bağışlanacak.

Kayıp iki kız kardeş Esra Erol’da bulundu

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında bugün 2 kayıp kız kardeşin hikayesi damgasını vurdu. Kızlarının kaybolduğunu anlatırken gözyaşlarına boğulan acılı babaya güzel haber Esra Erol'dan geldi.

Evde Çal konserlerinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak

Sanatçılarla müzikseverler arasındaki mesafeyi ortadan kaldıran Red Bull Sunar, 'Evde Çal'canlı konserler serisinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak. Sevgör, bu akşam Red Bull Türkiye'nin resmi Instagram hesabını ele geçirecek.

Ünlü oyuncu İngiltere’den Türkiye’ye son uçakla gelebildiğini söyledi

Oyuncu Esra Akkaya, sosyal medya hesabından kendisini merak eden sevenleri için yaptığı paylaşımda son uçakla İngiltere'den Türkiye'ye geldiğini ve uyarıları dikkate alarak 14 gün boyunca evden çıkmayacağını söyledi.

Şarkıcı İpek Demir çıkışına devam ediyor

'Unutuverdim' çalışmasıyla müzik dünyasının kapısını açan şarkıcı İpek Demir, müzik dünyasında yükselişine devam ediyor.

Küskün kardeşler Ankara'da sahne alıyor

İki yılı aşkın süredir bir araya gelmeyen şarkıcı Demet Akalın ile Alişan, Ankara'da uzun süre sonra ilk kez aynı sahneyi paylaşacak.

Diyarbakır'da sokak defilesi, 40 kilogramlık gelinlik ilgi odağı oldu

Diyarbakır'da 2020'nin yeni model gelinlik, kınalık ve abiyeleri sokak defilesinde görücüye çıktı. Defilede 40 kilogram olan ve 10 metre de duvağı bulunan gelinlik göz kamaştırdı.

Esra Erol yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan’ı 1 saat içinde buldu

Esra Erol, evli 2 çocuk annesi ve yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan'ı, ailesi canlı yayına katıldıktan 1 saat içinde buldu.

Yeni klibiyle mazlumların sesi oldu

Bestekar, söz yazarı, hafız sanatçı Ömer Faruk Altunağa'nın sözü ve bestesi kendisine ait olan 'Haydi uyan kardeşim' isimli çalışması tüm dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı. Ezgi ve marş tadındaki çalışmada mazlumların ahını düşünerek bir milleti kendine getirme gayreti içinde bir çalışma yaptıklarını kaydeden Altunağa, insanlığı duada buluşturma gayreti içinde olduklarını söyledi.

Barış Köse, yeniden The Wall sahnesinde

Geçtiğimiz yılı The Wall Performance konseri ile kapatan Barış Köse, 2020'de de konserlerine devam ediyor. Sanatçı, sevenleriyle tekrar The Wall Performance sahnesinde buluşuyor.

Esra Erol sevincini gizleyemedi, led ekranda bulunan muhabirinin görüntüsüne sarıldı

Geçici velayet hakkı kendisinde olmasına rağmen 3 ve 2 yaşlarındaki çocuklarını 7 aydır göremeyen anne, Esra Erol sayesinde çocuklarına kavuştu.

Toplam 52 haber.