Magazin

Usta oyuncu Erol Demiröz hayatını kaybetti Usta oyuncu Erol Demiröz hayatını kaybetti
Malatyalılar günü kutlamaları sanalda Malatyalılar günü kutlamaları sanalda
Tuana Yücel: 'Influencer olmak sorumluluk isteyen bir iş' Tuana Yücel: “Influencer olmak sorumluluk isteyen bir iş”
Kayısı bahçelerinde kartpostallık görüntüler Kayısı bahçelerinde kartpostallık görüntüler
'Kayısı çiçeği festivali' Arapgir'de son buldu 'Kayısı çiçeği festivali' Arapgir'de son buldu
'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı 'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı
İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü
Ünlülere İngilizce öğreten adam Taner Çağlı Ünlülere İngilizce öğreten adam Taner Çağlı
Tuğçe & Gökçe Güreşçi'nin 2021 tasarımları dikkat çekiyor Tuğçe & Gökçe Güreşçi’nin 2021 tasarımları dikkat çekiyor
Alman oyuncu Wilma Elles, Malatya'ya hayran kaldı Alman oyuncu Wilma Elles, Malatya'ya hayran kaldı
Öterken bayılan Denizli horozunun ünü Japon basınında Öterken bayılan Denizli horozunun ünü Japon basınında
Sanatçı Wilma Elles, Battalgazi'ye hayran kaldı Sanatçı Wilma Elles, Battalgazi'ye hayran kaldı
Başkan Çınar, sanatçıları doğal ürünler pazarında ağırladı Başkan Çınar, sanatçıları doğal ürünler pazarında ağırladı
'İyi Kötü Çirkin' oyunu perdelerini onlineda açacak ‘İyi Kötü Çirkin’ oyunu perdelerini onlineda açacak
Volkan Konak 1,5 yıl aradan sonra Türkiye'ye geldi Volkan Konak 1,5 yıl aradan sonra Türkiye’ye geldi
Başkan Çınar, Yeşilyurt'ta çekilen 'Gırift' dizi setini ziyaret etti Başkan Çınar, Yeşilyurt'ta çekilen 'Gırift' dizi setini ziyaret etti
Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor
Sanatçı Umut Oğuz, tarihi Yeşilyurt Konaklarına hayran kaldı Sanatçı Umut Oğuz, tarihi Yeşilyurt Konaklarına hayran kaldı
Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı
Taylandlı Parinya, aradığı aşkı Çerkezköy'de buldu Taylandlı Parinya, aradığı aşkı Çerkezköy’de buldu
Magazin Haberleri

Usta oyuncu Erol Demiröz hayatını kaybetti

Usta oyuncu Erol Demiröz, 81 yaşında hayatını kaybetti.

Malatyalılar günü kutlamaları sanalda

4 Nisan Dünya Malatyalılar Günü, pandemi nedeniyle sanal ortamda kutlanıyor.

Tuana Yücel: “Influencer olmak sorumluluk isteyen bir iş”

Sosyal medyada influencer olarak markaların tanıtımını yapan Tuana Yücel, 'Influencer olmak sorumluluk isteyen bir iş. Çünkü tanıtımlarınız takipçileriniz tarafından beğenilmezse bunun sorumluluğu size ait oluyor' dedi.

Kayısı bahçelerinde kartpostallık görüntüler

Dünya kayısı başkenti olarak nitelendirilen Malatya'da erken çiçek açan kayısı ağaçları görüntülere neden oldu. Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar da, adeta gelinlik giyen kayısı bahçelerinde inceleme yaptı.

'Kayısı çiçeği festivali' Arapgir'de son buldu

Dünya Kayısı Başkenti olarak bilinen Malatya'da, Hayat Çiçek Açıyor sloganıyla 3 gün süren Kayısı Çiçeği Festivali Arapgir İlçesi'nde son buldu.

'Kayısı Çiçeği Şenliği' konukları Battalgazi'ye hayran kaldı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Kayısı Çiçeği Şenliği' için Malatya'ya gelen acente ve tur sahipleri, gezginler ve gurmeleri, Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de konuk ederek, ilçenin tarihi mekanlarını gezdirdi.

İnönü İletişim'e 3'üncülük ödülü

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinden Habibe Ödemiş, 'Yerli ve Hızlı Corona Virüs Sonuç Kiti' haberiyle Televizyon Haberi kategorisinde 3'üncülük ödülünü aldı.

Ünlülere İngilizce öğreten adam Taner Çağlı

Yeni bir İngilizce öğrenme sistemi geliştiren Taner Çağlı, bugüne dek binlerce kişiye ileri düzeyde İngilizce öğretti. Çağlı'dan eğitim alanlar arasında sanat, cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim de var.

Tuğçe & Gökçe Güreşçi’nin 2021 tasarımları dikkat çekiyor

Moda alanında yenilikçi ve ilgi çekici tasarımları ile isimlerinden söz ettiren Tuğçe ve Gökçe Güreşçi kardeşler 2021 ilkbahar ve yaz sezonu ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak bu yılın renkli tasarımlarla geçeceğini ifade ettiler.

Alman oyuncu Wilma Elles, Malatya'ya hayran kaldı

Dizi çekimi için Malatya'da bulunan oyuncu Wilma Elles, Malatya'da yöresel yemekleri çok sevdiğini belirterek, 'Buradan kilo alarak ayrılacağım galiba' dedi.

Öterken bayılan Denizli horozunun ünü Japon basınında

Denizli'nin tescillenmiş horozu, öterken nefesini yetiştiremeyince düşüp bayılması 'Görenler enerjisine şaşırıyor', 'Bu horoz öttüğünde durmak nedir bilmiyor' haberleri ile Japon basınında yer aldı. Horozun bayılana kadar öttüğü görüntüler, büyük beğeni topladı.

Sanatçı Wilma Elles, Battalgazi'ye hayran kaldı

'Girift' dizisinin çekimleri için Malatya'da bulunan Alman sinema, dizi, tiyatro oyuncusu ve moda tasarımcısı Wilma Elles, tarihi mekanlarını gezdiği Battalgazi'ye hayran kaldı. Elles, 'Battalgazi'yi çok beğendim. Battalgazi'yi gezmemi bana yönetmenimiz Haydar Işık önerdi. Tarih, Battalgazi'ye birçok miras bırakmış' dedi.

Başkan Çınar, sanatçıları doğal ürünler pazarında ağırladı

Çekimleri Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde devam eden 'Gırift' dizi ekibini Emanet Çarşısı-Doğal Ürünler Pazarında misafir eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Sinema ve dizi gibi sanatsal yapımlarla Yeşilyurt'umuzun sosyal ve kültürel zenginliklerini daha geniş kesimlere ulaştırmaktayız diye konuştu.

‘İyi Kötü Çirkin’ oyunu perdelerini onlineda açacak

Yapımcılığını Fatih Aydın'ın üstlendiği, Eray Yasin Işık'ın kaleme aldığı, Ahmet Burak Bacinoğlu yönetiminde sahneye konulan 'iyi Kötü Çirkin' oyunu pandemi tedbirleri nedeniyle online platformlarda izleyicisi ile buluşacak.

Volkan Konak 1,5 yıl aradan sonra Türkiye’ye geldi

Yaklaşık 1.5 yıldır Amerika'da yaşayan ünlü sanatçı Volkan Konak İznik'te görüntülendi.

Başkan Çınar, Yeşilyurt'ta çekilen 'Gırift' dizi setini ziyaret etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yapımcı ve Yönetmenliğini Malatya'lı Haydar Işık'ın yaptığı, Selahattin Taşdöğen, Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Ayşin ve Mazhar Alaca gibi sanatçıların rol aldıkları polisiye-dram temalı 'Gırift' dizisinin setini ziyaret etti.

Tarihi konaklar bu kez 'Gırift' dizisine ev sahipliği yapıyor

Yeşilyurt Belediyesinin destekleriyle Yeşilyurt'un farklı noktalarında ve Tarihi Yeşilyurt Konaklarında çekimleri devam eden 'Gırift' dizisinde rol alan ünlü sanatçılar, bölgenin sosyal ve kültürel zenginliklerini yansıtan konakları ve müzelerini gezip, yöresel yemeklerini tattılar.

Sanatçı Umut Oğuz, tarihi Yeşilyurt Konaklarına hayran kaldı

Sinema ve dizi oyuncusu Umut Oğuz, Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen restorasyon ve dönüşüm projeleriyle Kadim Çırmıhtı'nın sosyal ve doğal kimliğine yakışır düzeye ulaşan Tarihi Yeşilyurt Konaklarını ve birbirinden değerli eserlerin sergilendiği müzeleri gezdi.

Sanatçı Alpay'dan Yeşilyurt Belediye Meclisine teşekkür mesajı

TRT Sanatçısı Malatyalı Selahattin Alpay, Yeşilyurt Belediye Meclisinin Şubat Ayı Toplantısında Yakınca Mahallesi Galericiler Sitesindeki 500 metrelik imar yoluna kendi isminin verilmesinden büyük bir gurur duyduğunu ifade edip, teşekkürlerini gönderdi.

Toplam 84 haber.