Magazin

Kayıp iki kız kardeş Esra Erol'da bulundu Kayıp iki kız kardeş Esra Erol’da bulundu
Evde Çal konserlerinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak Evde Çal konserlerinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak
Ünlü oyuncu İngiltere'den Türkiye'ye son uçakla gelebildiğini söyledi Ünlü oyuncu İngiltere’den Türkiye’ye son uçakla gelebildiğini söyledi
Şarkıcı İpek Demir çıkışına devam ediyor Şarkıcı İpek Demir çıkışına devam ediyor
Küskün kardeşler Ankara'da sahne alıyor Küskün kardeşler Ankara'da sahne alıyor
Diyarbakır'da sokak defilesi, 40 kilogramlık gelinlik ilgi odağı oldu Diyarbakır'da sokak defilesi, 40 kilogramlık gelinlik ilgi odağı oldu
Esra Erol yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan'ı 1 saat içinde buldu Esra Erol yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan’ı 1 saat içinde buldu
Yeni klibiyle mazlumların sesi oldu Yeni klibiyle mazlumların sesi oldu
Barış Köse, yeniden The Wall sahnesinde Barış Köse, yeniden The Wall sahnesinde
Esra Erol sevincini gizleyemedi, led ekranda bulunan muhabirinin görüntüsüne sarıldı Esra Erol sevincini gizleyemedi, led ekranda bulunan muhabirinin görüntüsüne sarıldı
Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol'da yüzleşti Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol’da yüzleşti
İzmir'de dikkat çeken Balkan defilesi İzmir’de dikkat çeken Balkan defilesi
6 aydır kayıp olan, 15 yaşında hamile kalan Özgenur kurtarıldı 6 aydır kayıp olan, 15 yaşında hamile kalan Özgenur kurtarıldı
Sandıklı'da yılbaşı akşamı Nadide Sultan rüzgarı esti Sandıklı’da yılbaşı akşamı Nadide Sultan rüzgarı esti
Bir anne daha Esra Erol'da evladına kavuştu Bir anne daha Esra Erol’da evladına kavuştu
Ödüllü film 'Kapan' Sultanbeyli'de gala yaptı Ödüllü film “Kapan” Sultanbeyli’de gala yaptı
Önce haftalardır hasret kaldığı evladına kavuşturdu, sonra evini kurdu Önce haftalardır hasret kaldığı evladına kavuşturdu, sonra evini kurdu
Diyarbakır'da eğlence hayatı Dj Remzi Başakbuğday ile renklendi Diyarbakır'da eğlence hayatı Dj Remzi Başakbuğday ile renklendi
Gülşen'in yeni albümü yolda Gülşen’in yeni albümü yolda
Serdar Ortaç, Uludağ'da hayranlarını coşturdu Serdar Ortaç, Uludağ’da hayranlarını coşturdu
Magazin Haberleri

Kayıp iki kız kardeş Esra Erol’da bulundu

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında bugün 2 kayıp kız kardeşin hikayesi damgasını vurdu. Kızlarının kaybolduğunu anlatırken gözyaşlarına boğulan acılı babaya güzel haber Esra Erol'dan geldi.

Evde Çal konserlerinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak

Sanatçılarla müzikseverler arasındaki mesafeyi ortadan kaldıran Red Bull Sunar, 'Evde Çal'canlı konserler serisinin bugünkü konuğu Akın Sevgör olacak. Sevgör, bu akşam Red Bull Türkiye'nin resmi Instagram hesabını ele geçirecek.

Ünlü oyuncu İngiltere’den Türkiye’ye son uçakla gelebildiğini söyledi

Oyuncu Esra Akkaya, sosyal medya hesabından kendisini merak eden sevenleri için yaptığı paylaşımda son uçakla İngiltere'den Türkiye'ye geldiğini ve uyarıları dikkate alarak 14 gün boyunca evden çıkmayacağını söyledi.

Şarkıcı İpek Demir çıkışına devam ediyor

'Unutuverdim' çalışmasıyla müzik dünyasının kapısını açan şarkıcı İpek Demir, müzik dünyasında yükselişine devam ediyor.

Küskün kardeşler Ankara'da sahne alıyor

İki yılı aşkın süredir bir araya gelmeyen şarkıcı Demet Akalın ile Alişan, Ankara'da uzun süre sonra ilk kez aynı sahneyi paylaşacak.

Diyarbakır'da sokak defilesi, 40 kilogramlık gelinlik ilgi odağı oldu

Diyarbakır'da 2020'nin yeni model gelinlik, kınalık ve abiyeleri sokak defilesinde görücüye çıktı. Defilede 40 kilogram olan ve 10 metre de duvağı bulunan gelinlik göz kamaştırdı.

Esra Erol yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan’ı 1 saat içinde buldu

Esra Erol, evli 2 çocuk annesi ve yüzde 50 zihinsel engelli Esma Özarslan'ı, ailesi canlı yayına katıldıktan 1 saat içinde buldu.

Yeni klibiyle mazlumların sesi oldu

Bestekar, söz yazarı, hafız sanatçı Ömer Faruk Altunağa'nın sözü ve bestesi kendisine ait olan 'Haydi uyan kardeşim' isimli çalışması tüm dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı. Ezgi ve marş tadındaki çalışmada mazlumların ahını düşünerek bir milleti kendine getirme gayreti içinde bir çalışma yaptıklarını kaydeden Altunağa, insanlığı duada buluşturma gayreti içinde olduklarını söyledi.

Barış Köse, yeniden The Wall sahnesinde

Geçtiğimiz yılı The Wall Performance konseri ile kapatan Barış Köse, 2020'de de konserlerine devam ediyor. Sanatçı, sevenleriyle tekrar The Wall Performance sahnesinde buluşuyor.

Esra Erol sevincini gizleyemedi, led ekranda bulunan muhabirinin görüntüsüne sarıldı

Geçici velayet hakkı kendisinde olmasına rağmen 3 ve 2 yaşlarındaki çocuklarını 7 aydır göremeyen anne, Esra Erol sayesinde çocuklarına kavuştu.

Çocuğunun babasını aramaya geldi, gerçeklerle Esra Erol’da yüzleşti

Esra Erol'da programına çocuğunun babasını bulmak için gelen genç kadın gerçeklerle yüzleşti.

İzmir’de dikkat çeken Balkan defilesi

İzmir'de düzenlenen ve 2020 kreasyonlarının tanıtıldığı defile yoğun ilgi görürken, 40 mankenin görev aldığı organizasyonda birbirinden farklı Balkan kıyafetleri ve koreografiler katılımcıların dikkatini çekti.

6 aydır kayıp olan, 15 yaşında hamile kalan Özgenur kurtarıldı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında izleyiciler bir kez daha şoke oldu. 6 aydır kayıp olan ve henüz 15 yaşında iken hamile kalan Özgenur, programa gelen ihbarlar sayesinde birkaç saat içinde bulundu.

Sandıklı’da yılbaşı akşamı Nadide Sultan rüzgarı esti

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesindeki Hüdai kaplıcalarında yılbaşı akşamı ünlü sanatçı Nadide Sultan konser verdi.

Bir anne daha Esra Erol’da evladına kavuştu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında bir anne daha evladına kavuştu. 2 yaşındaki çocuğunu 1 aydır göremeyen annenin gözyaşları dinerek yüzü güldü.

Ödüllü film “Kapan” Sultanbeyli’de gala yaptı

Yönetmen Seyid Çolak'ın ilk uzun metrajlı ödüllü filmi 'Kapan' Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde seyirciyle buluştu.

Toplam 104 haber.