Röportaj

Özgüvenli Kendisi İle Barışık Çocuklar Yetiştirmek Önceliğimizdir Özgüvenli Kendisi İle Barışık Çocuklar Yetiştirmek Önceliğimizdir
Başkan Kılınç, İTO Başkanı Avdagiç ile bir araya geldi Başkan Kılınç, İTO Başkanı Avdagiç ile bir araya geldi
Röportaj Haberleri

Özgüvenli Kendisi İle Barışık Çocuklar Yetiştirmek Önceliğimizdir

Karamel Kreş’in Farkı Özgüvenli Kendisi İle Başarılı Çocuklar Yetiştirmek Önceliğimizdir

Yıldırım, Milli Görüşü Temsil Eden Tek Partiyiz

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım gündeme dair önemli gelişmeleri ve ülkemizin geleceğine dair konuları www.malatyasurmanset.com haber sitesi Gazeteci Resul Özbay’a değerlendirdi.

Başkan Gürkan "Hizmetlerin Eşit Şekilde Olmasına Özen Gösteriyoruz"

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile www.malatyasurmanset.com internet gazetesi imtiyaz sahibi Gazeteci Resul Özbey İle Özel Röportaj.

Samanlı MHP İl Başkanlığına Aday mı?

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı 2019 yılını değerlendirdi, Parti binasında açıklamalarda bulunan Başkan Samanlı MHP İl Başkanlığına Aday olacak mı ?

İl Başkanı Avşar “Ülkücü Ülkücünün Öz Kardeşidir”

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar malatyasurmanset.com Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Resul Özbey İle Malatya ve Ülke gündemini ilgilendiren konuları samimi bir ortamda değerlendirdi.

Başkan Kılınç, İTO Başkanı Avdagiç ile bir araya geldi

'Adıyaman Tanıtım Günleri' dolayısıyla İstanbul'da bulunan Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, bir yandan Adıyaman'ın güzelliklerini İstanbullulara tanıtırken, diğer yandan da Adıyaman'ı kaldıracak girişimler için çeşitli STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Kiraz

Malatya Sürmanşet İmtiyaz Sahibi Resul Özbey, CHP Malatya İl Başkanı Enver İle Gündeme Dair Röportaj Yaptı.

Güder Battalgazi İlçemiz Her Yönüyle Cazibe Merkezi Olacak

Battalgazi Belediye Başkanın Osman güderin konuğu olduk malatyasurmanset.com Genel Yayın Yöneteni Resul Özbey Sordu Başkan Güder Cevapladı.

Toplam 8 haber.