Genel

genel

Genel Haberleri

Malatyasurmanset 6.Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor

28 Aralık 2015 yılında Kurulan Malatya Surmanşet Haber Sitesi 6. Yılını kuluyor.

Daimi Tarafsız Ülke Türkmenistan

Türkmenistan Bitaraplygyň Watanydyr - Türkmenistan Tarafsızlığın Vatanıdır

Başkan Adayı Yaşılak Odayı Gelin Birlikte Yönetelim

Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Güçlü isim Murat Yaşılak’a meslektaşlarından büyük destek.

İl Jandarma Komutanı Altın'dan Kızılay'a Ziyaret

Malatya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın Türk Kızılay'ı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu' yu žiyaret etti.

Başkan Şengönül: Öğretmenlerimiz Her Şeyin En İyisini En Güzelini Hak Etmektedir.

Toplumun her ferdini ayrı ayrı yetiştiren öğretmenlerin bir toplumun huzur ve mutluluğunda, gelişip kalkınmasındaki rolü kelimelerle ifade edilemez.

Başkan Apohan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Doğal antibiyotik özelliği taşıyan beyrana yoğun ilgi

Kış aylarının vazgeçilmez yemeği olan ve doğal antibiyotik özelliği taşıyan Beyran'a vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Evlat hasreti çeken baba Demir'den oğluna çağrı

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır il başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan ailelerin direnişi 805. gününde de devam ediyor.

Bakan Soylu Adıyaman Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi aldı

Bir dizi toplantı ve temaslarda bulunmak üzere Adıyaman'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç'tan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

81 İl'in Gazeteciler Cemıyet Baskanları Trabzon'da Toplandı

Turkiye Gazeteciler Konfederasyonuna bağlı 81 ilin Gazeteciler Cemiyeti başkanları Trabzon’da bir araya gelerek sorunları tartıştı.

Hak-İş Konfederasyonundan Diyarbakır annelerine destek ziyareti

Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP'yi sorumlu tutan Diyarbakır annelerinin, 3 Eylül 2019'da başlattığı oturma eylemi 801'inci gününde sürüyor. Evlat nöbetinde 801 günü geride bırakan aileler, teröre karşı, Şehitlere saygı adıyla yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe Hak-İş Konfederasyonundan destek geldi.

Diyarbakır'da 10 Kasım Atatürk'ü anma töreni

10 Kasım 1938'de hayata gözlerini yuman Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için, Diyarbakır'da anma törenleri düzenlendi.

Başkan Apohan'dan 10 Kasım Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Başkanı Selim Apohan ''Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyorum”

Keskin’den 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Rahmetle Anıyoruz

Uluslar arası Diriliş Hareketi Genel başkanı Mehmet Zafer, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 83 .ncü Ölüm yıldönümünde bir mesaj yayımladı.

Şehit Aileleri Siyasi Malzeme Değildir

Bingöl’de şehit ailesine yapılan küfür sonrası ülkede infial olacak durumların meydana geldiğini belirten Uluslararası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet zafer, şehit ailelerinin siyasi malzeme olarak kullanılmasının doğru olmadığını ve konunun hassasiyetinin herkesin önceliği olması gerektiğini söyledi.

Malatya Platformu Mgc'ni Ziyaret Etti

Malatya Platformu Genel Başkanı Muzaffer Tunç ve Genel başkan yardımcısı eski milli güreşçi Dursun ateş ve platform yönetim kurulu Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC)'ye ziyaret gerçekleştirildi.

Şehit aileleri, İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın istifa etmesini istedi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi ve beraberindeki şehit aileleri, İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'a tepki göstererek, milletvekilliğinden istifa etmesini istedi.

Toplam 2063 haber.