Genel

genel

Genel Haberleri

Gaziantep'te kiracılardan sessiz zam eylemi

Gaziantep'te kirada oturan bir grup vatandaş, 1 saat boyunca sessizce bekleyerek, kiralara fahiş zamlar yapan ev sahiplerine tepki gösterdi.

İngiltere’de Kral 3. Charles’ın portresini içeren yeni madeni paraların üretimi başladı

İngiltere Kraliyet Darphanesi, ülkenin yeni hükümdarı Kral 3. Charles'ın portesini içeren ilk madeni paraların üretime başladığını duyurdu.

Kızılay Cezaevinde Ücretsiz Butik Açtı

Yurt genelinde ihtiyaç sahiplerine istediği giyim malzemesini alma fırsatı tanıyan Kızılay Butikler, şubelerin yanı sıra hastaneler, üniversiteler ve cezaevlerindeki ihtiyaç sahiplerine yıl boyunca hizmet veriyor.

HİMYAÇDER Genel Bşk. Ayşe Ece Budan'ın Acı Günü

HİMYAÇDER Genel Başkanı Ayşe Ece Budan’ın Değerli Muhterem eşi Dt.Enver Budan bu sabah yatmış olduğu hastanede vefat etti.

Keskin, yeniden TESK yönetiminde

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyeliğine dördüncü kez yeniden seçildi.

Eğitim-Bir-Sen Delege Seçimlerini Yapıyor

Eğitim-Bir-Sen Malatya 1 Nolu Şubesi Delege seçimlerini gerçekleştiriyor. Battalgazi ilçesinde 58 delege seçimi yapıldı.

Başkan Gürkan, Engelli vatandaşın tekerlekli sandalye talebini geri çevirmedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Selahattin GÜRKAN engelli bir vatandaşın tekerlekli sandalye talebini geri çevirmedi.

Şahinbey'den şehitlere vefa

Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100. yılında başlattığı 'Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına' projesinde toplam 145 bin 227 kişiyi ecdadıyla buluşturan Şahinbey Belediyesi, Çanakkale'deki 4 şehitliğin ihyasını da gerçekleştirdi.

Pakistanlı Selzedeler Kızılay Çadırlarına Yerleşmeye Başladı

Haziran ayından itibaren son 30 yıllık verilere göre yaklaşık 3 kat daha fazla yağan Muson yağmurları nedeniyle yaşanan sel felaketinin ardından Pakistan’da yaraları sarmaya devam eden Kızılay, afet çadırlarının kurulumunu tamamlayarak selzedeleri yerleştirmeye başladı.

Başkan Sadıkoğlu, Her Zor Günümüzde Yanımızda Oldu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (MTSO) ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, zirai ilaç satışı yapan firmaları ziyaret etti.

Başkan Şengönül: Gazilerimiz Köklü Devletimizin Temellerine En Sağlam ve En Kıymetli Harcı Katmışlardır

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, 19 Eylül Gaziler Günü 100. Yıl Dönümü dolayısı ile Bir Mesaj Yayımladı.

Gaziler için tur attılar

Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ve Türk Chopper Motosiklet Kulübü üyeleri Gaziler Sürüşünün 9'uncusunu gerçekleştirdi.

Şire Pazarı Esnafı, Oğuzhan Başkan Bizim Sesimiz Oldu Dedi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Şire Pazarını ziyaret ederek esnaflar ve kayısı üreticileriyle bir araya geldi.

ESKKK Başkanı Ali Evren Ahilik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Gibi Değerleri İçerisinde Barındırır

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren Kutlanmakta olan Ahilik Haftası nedeniyle şu açıklamayı yaptı:

Muğla’da kuaför gökyüzünde saç kesti

Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir kuaför, birlikte deniz paraşütü ile uçtuğu müşterisinin saçlarını havada kesti.

Tso Başkan Adayı Baştürk’e Tam Destek

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Akif Baştürk, seçim çalışmaları kapsamında Sebze ve Meyve Hali esnaflarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Baştürk'e ziyareti sırasında, hal esnafı tam destek verdi.

Kızılay Şehidi Unutulmadı Ömrünü Adadığı Yetimler Arif Kıdıman’ı Andı

İhtiyaç sahiplerine yardım ulaştırırken 2020 yılında Suriye’de hain bir saldırıda şehit olan Kızılay çalışanı Mehmet Arif Kıdıman, görev arkadaşları ve sorumluluk alanındaki yetimler tarafından şehadetinin yıl dönümünde anıldı.

Baştürk: Teknokent Malatya’mız İçin Bir Değer

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Akif Baştürk, Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ı ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılından dolayı başarılar diledi.

Özsan Sanayi Sitesi Esnafı Sadıkoğlu’ndan Memnun

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Özsan Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Toplam 2378 haber.