Malatya

Başkan Söylemez'den 15 Temmuz mesajı Başkan Söylemez'den 15 Temmuz mesajı
Başkan Poyraz'dan 15 Temmuz mesajı Başkan Poyraz'dan 15 Temmuz mesajı
Rektör Karabulut'tan 15 Temmuz mesajı Rektör Karabulut'tan 15 Temmuz mesajı
Başkan Güder'den 15 Temmuz mesajı Başkan Güder'den 15 Temmuz mesajı
Başkan Çınar'dan 15 Temmuz mesajı Başkan Çınar'dan 15 Temmuz mesajı
Milletvekili Kahtalı'dan 15 Temmuz mesajı Milletvekili Kahtalı'dan 15 Temmuz mesajı
ASRİAD Başkanı Özel'den 15 Temmuz mesajı ASRİAD Başkanı Özel'den 15 Temmuz mesajı
Öğretmenevi duvarına '15 Temmuz' rölyefi Öğretmenevi duvarına '15 Temmuz' rölyefi
Muhtarlara Covid-19 uyarası Muhtarlara Covid-19 uyarası
Başkan Han'dan 15 Temmuz mesajı Başkan Han'dan 15 Temmuz mesajı
Kiraz Suya Zam Vicdansızlıktır. Kiraz Suya Zam Vicdansızlıktır.
MTÜ'de 15 Temmuz, Unutmadık unutmayacağız konferansı MTÜ'de 15 Temmuz, Unutmadık unutmayacağız konferansı
Güder'den Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi'ne ziyaret Güder'den Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi'ne ziyaret
Evren'den 15 Temmuz açıklaması Evren'den 15 Temmuz açıklaması
Yetersiz alt yapı yangınlara davetiye çıkarıyor Yetersiz alt yapı yangınlara davetiye çıkarıyor
Çınar sertifika törenine katıldı Çınar sertifika törenine katıldı
Polislerden 15 Temmuz anısına kan bağışı Polislerden 15 Temmuz anısına kan bağışı
Geleceğin şampiyon tayları görücüye çıkıyor Geleceğin şampiyon tayları görücüye çıkıyor
Özcan'dan 15 Temmuz mesajı Özcan'dan 15 Temmuz mesajı
Çınar, mezra yolunda inceleme yaptı Çınar, mezra yolunda inceleme yaptı
Malatya Haberleri

Başkan Söylemez'den 15 Temmuz mesajı

Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi ve Egitim-Bir-Sen 1No'lu Şube Başkanı Hüseyin Söylemez, Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi ve Egitim-Bir-Sen 1No'lu Şube Başkanı Hüseyin Söylemez,15 Temmuz darbe girişiminin 4'ncü yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Poyraz'dan 15 Temmuz mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Başkanı Muharrem Poyraz, 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin dördüncü yıldönümü ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Rektör Karabulut'tan 15 Temmuz mesajı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, 'İhanetleri unutmayalım, ihanetleri unutturmayalım, çünkü unutulan ihanetler her zaman tekrarlanır ifadelerini kullandı.

Başkan Güder'den 15 Temmuz mesajı

Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, 15 Temmuz Darbe Girişimi'nin 4. yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaparak, 'Tarihi nice kahramanlıklar ve destanlarla dolu olan büyük Türk Milleti, 4 yıl önce bugün genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle destanlarına bir yenisini daha yazdı' ifadelerini kullandı.

Başkan Çınar'dan 15 Temmuz mesajı

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Özgürlük, hürriyet ve bağımsızlık ruhumuz 15 Temmuz gecesi bir kez daha destanlaşmıştır' dedi.

Milletvekili Kahtalı'dan 15 Temmuz mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda 15 Temmuz gecesidarbelerin ezanı değil, ezanların darbeyi susturduğunu belirterek, Ayakta ölmeyi, dizüstü yaşamaya tercih eden kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz dedi.

ASRİAD Başkanı Özel'den 15 Temmuz mesajı

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Malatya Şube Başkanı Aziz Özel, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'O gece teröristlere karşı zafer kazanmamızı sağlayan tüm vatandaşlarımız, büyük bir destan yazmıştır' ifadelerini kullandı.

Öğretmenevi duvarına '15 Temmuz' rölyefi

Malatya'nın Hekimhan ilçesinde Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Vural Vahap Şahinoğlu, koridora 15 Temmuz darbe girişiminde yaşananların tasvir edildiği rölyef yaptırdı.

Muhtarlara Covid-19 uyarası

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde düzenlenen toplantıda, muhtarlara yeni tip korona virüs (Covid-19) konusunda uyarılarda bulunuldu.

Başkan Han'dan 15 Temmuz mesajı

Malatya Baro Başkanı Enver Han, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kiraz Suya Zam Vicdansızlıktır.

Kiraz Suya Zam Vicdansızlıktır.

MTÜ'de 15 Temmuz, Unutmadık unutmayacağız konferansı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen 'Unutmadık Unutmayacağız konulu e-konferansa konuşmacı olarak Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank katıldı.

Güder'den Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi'ne ziyaret

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, önümüzdeki günlerde kapılarını gençlere açacak olan Hanımınçiftliği Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Evren'den 15 Temmuz açıklaması

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren, ' 15 Temmuz 2016 tarihinde yapılan darbe girişiminde halkımız, esnaf ve sanatkarlarımızın mağdur duruma düşmüştür. Hatta birçok esnaf ve sanatkrlarımız ekonomik yönden zarar uğramıştır' dedi.

Yetersiz alt yapı yangınlara davetiye çıkarıyor

Malatya Kanatlı Hayvan Üreticiler Birliği Başkanı Serdar Yıldız, Yeşilyurt ilçesine bağlı Görgü Mahallesinde birçok hayvansal işletmeler ile tarımsal bahçelerin bulunduğu bölgede elektrik alt yapısının sorunlu ve yetersiz olması nedeniyle mağdur olunduğunu ifade etti.

Çınar sertifika törenine katıldı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu tarafından düzenlenen 2.Dönem Fotoğraf Atölyesi Kursu kapanış programına katılarak, kursiyerlere sertifikalarını takdim etti.

Polislerden 15 Temmuz anısına kan bağışı

Malatya Emniyet Müdürlüğü çalışanları, hain darbe girişiminin yıldönümünde 251 şehit için 251 ünite kan bağışı yaptılar.

Geleceğin şampiyon tayları görücüye çıkıyor

At yarışı dünyasına birçok şampiyon at yetiştiren Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Sultansuyu Tarım İşletmesinde yetişen 71 Arap tayı görücüye çıkıyor.

Özcan'dan 15 Temmuz mesajı

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Toplam 3621 haber.