Malatya

Ürettiklerini kendileri satacak Ürettiklerini kendileri satacak
7 mahallenin kanalizasyon sorunu çözüldü 7 mahallenin kanalizasyon sorunu çözüldü
Zabıta ekipleri bisikletli denetim yaptı Zabıta ekipleri bisikletli denetim yaptı
Malatya'da STK'lardan destek ödemesi açıklaması Malatya'da STK'lardan destek ödemesi açıklaması
Türkiye'nin en kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezine ziyaret Türkiye'nin en kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezine ziyaret
Sadıkoğlu, kırtasiye malzemesi satan esnaf için destek istedi Sadıkoğlu, kırtasiye malzemesi satan esnaf için destek istedi
Kale Kaymakamı Bıçak göreve başladı Kale Kaymakamı Bıçak göreve başladı
Esenlik mükemmellik ödülü ile mutlu Esenlik mükemmellik ödülü ile mutlu
Başkan Gürkan, Hamido'nun anısına sahip çıktı Başkan Gürkan, Hamido'nun anısına sahip çıktı
Malatya'da bisikletli denetim Malatya'da bisikletli denetim
Malatya'da okullar açıldı dezenfekte çalışmaları yoğunlaştı Malatya'da okullar açıldı dezenfekte çalışmaları yoğunlaştı
Başkan Çınar'ın '81 il'de 81 okula kayısı' hediye sözü gerçeğe dönüştü Başkan Çınar'ın '81 il'de 81 okula kayısı' hediye sözü gerçeğe dönüştü
Tarımsal destekler için son başvuru 9 Ekim Tarımsal destekler için son başvuru 9 Ekim
Başkan Çınar mesaiye bisikletle geldi Başkan Çınar mesaiye bisikletle geldi
Malatya'daki camilerde korona virüs uyarısından vatandaş memnun Malatya'daki camilerde korona virüs uyarısından vatandaş memnun
Malatya Büyükşehir'den 3 bin noktada fiziki mesafe uyarısı Malatya Büyükşehir'den 3 bin noktada fiziki mesafe uyarısı
Başkan Gürkan'a scada brifingi Başkan Gürkan'a scada brifingi
Malatya Büyükşehir ekmek ve yemek fabrikası ihale aşamasında Malatya Büyükşehir ekmek ve yemek fabrikası ihale aşamasında
Başkan Çınar,  yol yenileme çalışmalarını inceledi Başkan Çınar, yol yenileme çalışmalarını inceledi
Başkan Güder'den gençlik vurgusu Başkan Güder'den gençlik vurgusu
Malatya Haberleri

Ürettiklerini kendileri satacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Sümer Park içerisinde bulunan 14 dükknın tadilatını tamamlayarak üretici ile vatandaşı buluşturacak 'Üretici Pazarı' projesini hayata geçirdi.

7 mahallenin kanalizasyon sorunu çözüldü

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü'nün çalışmaları kapsamında, Battalgazi İlçesinde 7 mahallenin kanalizasyonunu doğu kolektörüne bağlanarak akarsulara kanalizasyon sularının karışmasının önüne geçilmiş oldu.

Zabıta ekipleri bisikletli denetim yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Zabıta Daire Başkanlığı tarafından belediye binası önünde bisikletli denetim programı düzenlendi.

Malatya'da STK'lardan destek ödemesi açıklaması

Malatya'nın Akçadağ ilçesi'nde sivil toplum örgütlerinden monilya hastalığı kapsamında kayısı üreticilerine yapılan destekleme ödemelerine ilişkin ortak açıklama yaptı.

Türkiye'nin en kapsamlı Engelsiz Yaşam Merkezine ziyaret

Malatya Valisi Aydın Baruş ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 23-29 Eylül Uluslararası İşitme Engelliler Haftası nedeniyle Battalgazi Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 'Engelsiz Yaşam Merkezimiz Malatya halkının mutluluğunu artıracak hizmetler sunmaktadır. Çünkü Battalgazi Belediyesi olarak gönül belediyeciliğine önem veriyoruz' dedi.

Sadıkoğlu, kırtasiye malzemesi satan esnaf için destek istedi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, korona virüs salgını sürecinin kitap ve kırtasiye sektörünü de olumsuz yönde etkilediğini ifade ederek, 'İş kaybı yaşayan ve ödemelerde zorluk çeken kırtasiyecilerimizin, KDV muafiyeti, kredi desteği ve ödeme erteleme gibi talepleri karşılık bulmalı' dedi.

Kale Kaymakamı Bıçak göreve başladı

Malatya'nın Kale İlçesi Kaymakamlığına atanan Abdulselam Bıçak, ilçeye gelerek göreve başladı.

Esenlik mükemmellik ödülü ile mutlu

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik A.Ş, kalite, güven ve fiyat anlayışıyla yılın mükemmellik ödülüne layık görülmesinden memnun oldu.

Başkan Gürkan, Hamido'nun anısına sahip çıktı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Bulgurlu Mahallesinde bulunan tarihi Bulgurlu Cami'nde incelemelerde bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ile Bulgurlu Mahallesi'ne giden Başkan Gürkan, Bulgurlu mahalle sakinleri ile de bir araya geldi.

Malatya'da bisikletli denetim

Her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında dünyanın dört bir yanında kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası'na Malatya Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri bisikletli denetim ile destek oluyor.

Malatya'da okullar açıldı dezenfekte çalışmaları yoğunlaştı

Malatya Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ tarafından, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının kısmen de olsa başlaması ile birlikte toplu taşıma araçları ile duraklarda dezenfektasyon çalışmaları çok daha yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Başkan Çınar'ın '81 il'de 81 okula kayısı' hediye sözü gerçeğe dönüştü

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın, pandemi salgınının Türkiye'de ilk görüldüğü dönemlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un Twitter üzerinden yayınladığı 'Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü o güne özel olarak 40 dakika yapacağız' şeklindeki paylaşımından sonra 81 İl'de ki 81 okula kayısı gönderme sözü gerçeğe dönüştü.

Tarımsal destekler için son başvuru 9 Ekim

Tarımsal destekler için son başvuru tarihinin 9 Ekim 2020 olduğu açıklandı.

Başkan Çınar mesaiye bisikletle geldi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bu yılki teması 'Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareket' olan Avrupa Hareketlilik Haftasına destek verip, daha hareketli ve daha sağlıklı bir yaşam konusuna dikkat çekebilmek amacıyla işe bisikletle gitti.

Malatya'daki camilerde korona virüs uyarısından vatandaş memnun

Malatya'daki camilerde korona virüse karşı uyarıda bulunulup, virüsten korunmak için temizliğin önemine vurgu yapıldı.

Malatya Büyükşehir'den 3 bin noktada fiziki mesafe uyarısı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların toplu kullanım alanlarında 3 bini aşkın fiziki mesafe figürü uygulaması yapıldı.

Başkan Gürkan'a scada brifingi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, MASKİ Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Malatya genelinde su arıza ve kesinti takip sistemi scada hakkında MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş'tan bilgi alan Başkan Gürkan, arıza ve kesintilerin dijital ortamda takip edildiği ve anında müdahale edildiği Scada merkezinin Malatya'nın stratejik önemine yakışır bir hizmet olduğunu kaydetti.

Malatya Büyükşehir ekmek ve yemek fabrikası ihale aşamasında

Malatya'da yapılacak olan ekmek ve yemek fabrikasında bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap verecek bir tesis olarak inşa edilecek.

Başkan Çınar, yol yenileme çalışmalarını inceledi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Şahnahan Mahallesindeki yatırımları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Şahnahan mahallemizin kimliğine, tarihine ve tüm güzelliklerine yakışacak hizmetlerde bulunuyoruz' diye konuştu.

Toplam 4107 haber.