Haber Ara

Yeniden Refah partisi Haber Arşivi

Erbakan: 'Sağlık Bakanlığımızı soğukkanlı ancak tedbirli yaklaşımından dolayı tebrik ediyoruz'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere tüm devlet kurumlarının korona virüs salgınına karşı en başından itibaren süreci titizlikle takip edip, gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, Bu nedenle özellikle Sağlık Bakanlığımızı toplum sağlığı konusundaki hassasiyetinden ve soğukkanlı ancak tedbirli yaklaşımından dolayı tebrik ediyoruz dedi.

Belediye Başkanı Güder'den Yıldırım'a ziyaret

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, 'Malatya'mızı hep birlikte yöneteceğiz' dedi.

Yeniden Refah Partisi Kar, kış demeden çalışmaya devam.

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım ve yönetim ile birlikte Yeşilyurt un Tohma Köyünde halkla bir araya gelerek dertlerini dinledi..

Fatih Erbakan: '57 Müslüman ülkenin Türkiye'nin öncülüğünde tek vücut haline getirilmesi gerek'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'Türkiye'nin de D8 öncülüğünde asıl hedef olan D60'ın kurulması için gerekli adımları atması gereklidir. Siyonizm laftan değil güçten anlar da onun için. Onun anlayacağı gücü ortaya koyabilmek ekonomik ve teknolojik bakımdan güçlü Türkiye'nin kurulması lazım, 57 Müslüman ülkenin Türkiye'nin öncülüğünde tek vücut haline getirilmesi gerek' dedi.

Yeniden Refah Partisi kan bağışladı

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Gençlik Kolları Başkanlığı kan bağışı kampanyası düzenledi.

Kar, kış demeden Yollardayız.

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, teşkilatı ile beraber bu hafta sonu Darende İlçesine adeta çıkartma yaptı....

Yıldırım, Milli Görüşü Temsil Eden Tek Partiyiz

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım gündeme dair önemli gelişmeleri ve ülkemizin geleceğine dair konuları www.malatyasurmanset.com haber sitesi Gazeteci Resul Özbay’a değerlendirdi.

Yeniden Refah Partisi Mahalle Toplantıları Tam Gaz.

Yeniden Refah Partisi Mahalle Toplantıları Tam Gaz.

Şimşek, Gençlik Kolları Başkanlığına Atandı

Yeniden Refah Partisi Battalgazi İlçe teşkilatı Gençlik kolları Başkanlığına Nevzat Şimşek atandı.

Yeniden Refah Partisi il başkanları toplantısı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Tam manasıyla yerli ve milli olmasa da, yüzde 30, yüzde 40, yüzde 50 oranında yerli ve milli bir otomobil olacak olsa da, girişimini olumlu karşılıyor ve destekliyoruz' dedi.

Erbakan Partimiz Türkiye siyasetinin bundan böyle alternatifsiz olmadığını ortaya koymuştur

Yeniden Refah Partisi Polatlı 1. Olağan İlçe Kongresi'nde konuşan Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, Partimiz Türkiye siyasetinin bundan böyle alternatifsiz olmadığını ortaya koymuştur dedi.

Yeniden Refah'tan CHP'li Balbay'a tepki

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'a yönelik ithamlarda bulunan CHP Milletvekili Mustafa Balbay'a partiden cevap geldi.

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Siyaset; bütün insanlığın kurtuluşu için zalimin zulmüne 'dur' demek, mazlumların, ezilenlerin, gariplerin haklarını korumak için yapılırsa ibadet olur dedi.

Fatih Erbakan'dan 'Barış Pınarı Harekatı'na tam destek

Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan, Barış Pınar Harekatı'na destek vererek, Türkiye'nin kendi güvenliğini temin etmek amacıyla bu askeri operasyonu yapması en tabii hakkıdır. Bu operasyonda elbette ki millet olarak devletimizin ve TSK'nın sonuna kadar arkasındayız dedi.

Yeniden Refah Partisi’nden Öğrenciler İçin Burs Kampanyası

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, öğrenciler için burs kampanyası başlattıklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur:

“Bize kimse ne yapacaksınız diye soru soramaz, Erbakan hoca ne yaptıysa biz onu yapacağız” 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Çorum’da

 Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: 

Fatih Erbakan, Malatya’da partililerle iftarda buluştu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Malatya'da partisinin il başkanlığınca düzenlenen iftar programına katıldı. Erbakan, Partimizi yaşanabilir, büyük Türkiye'yi, İslam birliğini kurmak için kurduk dedi.

Erbakan: 'Hocamızı, siyasete alet etmeye kalkanların elinden kurtarmanın vakti gelmiştir'

Milli Görüş'ün siyasi alanda hakkıyla temsil etmenin vakti geldiğine vurgu yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'Artık milli görüşü ve Erbakan Hocamızı, siyasete alet etmeye kalkanların elinden kurtarmanın vakti gelmiştir.' dedi.

Bursa’da Yeniden Refah coşkusu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan 

Yeniden Refah Partisi Van'da ilçe temayüllerini gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde Merhum Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi, Van'da teşkilatlanarak ilçe başkanlıkları için temayül yoklaması gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı belli oldu

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi'nin Malatya il başkanlığına iş adamı Bilal Yıldırım atandı.

Yeniden Refah Partisi’ Van’da teşkilatlanıyor

Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan’ın genel başkanlığında kurulan “Yeniden Refah Partisi”, Van’da istişare ve temayül toplantısı gerçekleştirdi. 

'Yeniden Refah Partisi' Van'da teşkilatlanıyor

Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan'ın genel başkanlığında kurulan 'Yeniden Refah Partisi', Van'da istişare ve temayül toplantısı gerçekleştirdi.

Fatih Erbakan Yeniden Refah Partisi'nin kurulduğunu açıkladı

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi'ni bugün resmen kurduklarını açıkladı.

Fatih Erbakan Yeniden Refah Partisi'nin kurulduğunu açıkladı

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi'ni bugün resmen kurduklarını açıkladı.