Haber Ara

ak parti Haber Arşivi

Alkayış'tan evde kal mesajı

AK Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, bütün üyelerine telefonla ulaşarak 'Evde kal, güvende kal' mesajları verdiklerini söyledi.

Düşük faizli tarımsal yatırım ve işletme kredilerinin şartları belli oldu

AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni tip korona virüsle mücadele kapsamında açıkladığı 'Ekonomik İstikrar Kalkanı' paketinin yanı sıra çiftçilere kullandırılacak düşük faizli tarımsal yatırım ve işletme kredilerinin, zor günlerde üretime devam eden tüm işletme ve çiftçiler için kurtarıcı özellik taşıdığını söyledi.

Başkan Toydaş'tan Erkenek İçme Suyu teşekkürü

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Hakan Toydaş, ihalesi kesinleşen Erkenek İçme Suyu ihalesinden dolayı milletvekillerine teşekkür etti.

Çiftçiye faizsiz ve indirimli kredi desteği

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Hayvansal üretim yapan işletmelerimiz, 100 bin TL'ye kadar faizsiz kredi kullanabilecekler. 100 bin TL üzeri krediler ise en az yüzde 50 oranında sübvanse edilecek dedi.

AK Partili Aydın: 'Her bir birey tüm toplumun sorumluluğunu taşıyor'

AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın, korona virüs (Kovid-19) salgını ile ilgili, 'Her bir birey tüm toplumun sorumluluğunu taşıyor' dedi.

Ak Partili vekilden 'EvindeKal' şarkısına destek

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye'de görev yapan müzik öğretmenlerinin 'EvindeKal' şarkısına destek verdi.

Başkan Dağtekin'den evde kal çağrısı

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, küresel çapta yaşanan ve Türkiye'yi de etkileyen yeni tip korona virüsü (Kovid-19) salgınına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

AK Partili Durgut'tan sigara ve nargile uyarısı: 'Korona virüsün ölümcül etkilerini artırıyor'

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Tütün ürünleri, bağışıklık sistemimizi baskılayarak vücudumuzun enfeksiyonlarla savaşma kabiliyetini zayıflatıyor. Nargile gibi paylaşılan ürünler korona virüs bulaşmasında çok önemli bir risk kaynağı olduğundan Dünya Sağlık Örgütü nargile kullanımının yasaklanmasını öneriyor dedi.

AK Parti-CHP görüşmesi sona erdi

AK Parti ve CHP heyetleri arasında geçen infaz düzenlemesi görüşmesi sona erdi.

AK Parti ile CHP bir araya geldi

AK Parti ile CHP heyetleri infaz düzenlemesini görüşmek üzere TBMM'de bir araya geldi.

AK Parti Gençlik Kollarından Komşuluk Seferberliği

AK Parti Gençlik Kolları, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan tüm yaş grubundaki kişilere sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinden sonra 'Komşuluk Seferberliği'ni başlattı.

Bağlar sokaklarında korona virüse karşı dezenfekte seferberliği

Diyarbakır'ın Ak Parti'li Bağlar İlçe Belediyesi, yeni tip korona virüs tehdidine karşı sokak ve caddelerde antiseptik solüsyon ilacı ile dezenfekte seferberliği başlattı.

AK Parti Grubundan Ankara için korona virüs önlemleri önerisi

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Murat Köse, 'Ankaralının sağlığı için her türlü desteği vereceğiz diyerek Meclise öneri taslağı sundu.

Başkan Beyoğlu'ndan vatandaşlara 'korona virüs uyarılarına uyun' çağrısı

AK Parti'li Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yeni tip korona virüsün önlenmesi konusunda hükümetin ve ilgili kurumların aldığı tedbirlerin hayati önem taşıdığına dikkat çekerek vatandaşlardan ilan edilen 14 kurala mutlaka uymalarını istedi.

Fındık destek ödemeleri başlıyor

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, fındık üreticilerine her yıl ödenen 'alan bazlı destek ödemelerinin' başladığını açıkladı.

AK Partili Yavuz, ‘‘Korona virüse karşı Ekonomik İstikrar Kalkanı devreye giriyor’’

Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve dünyanın birçok ülkesine yayılan Korona virüs ile ilgili Türkiye'nin verdiği mücadele üzerine açıklamalarda bulunan Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında alınan tedbirler ile Türkiye'nin bu sıkıntıyı da en az zararla atlatacağını belirtti.

AK Parti Grup Başkanvekili Köse'den Büyükşehir Belediye Meclisinin toplanması talebi

AK Parti Grup Başkanvekilliğine seçilen Murat köse, korona virüsle mücadele için Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin toplanması talebi ile bir dilekçe verdi.

Başkan Alkayış'tan korona virüsü açıklaması

AK Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, korona virüsü ile ilgili açıklamalarda bulunarak herkesi tedbirli ve belirtilen kurallara hassasiyetle uymalarını istedi.

Battalgazi'de doğal gaz ve alt yapı seferberliği

Malatya'nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle toplantıları kapsamında Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Hatunsuyu Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahallenin sorun ve sıkıntıları ile yapılacak olan yatırımların ele alındığı toplantının ana maddeleri ise doğalgaz ve alt yapı oldu.

Başkan Dağtekin'den 18 Mart mesajı

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105'inci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Fırat'ın 18 Mart mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milletvekili Taş, Çanakkale Zaferini kutladı

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferinin 105. Yıldönümünü kutladı.

Milletvekili Tüfenkci'den 18 Mart mesajı

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya milletvekili Bülent Tüfenkci, 'Çanakkale, direnişinin, birliğinin ve kardeşliğinin sembolüdür' dedi.

Eski Bakan Tüfenkci 'Bir Devlet adamının başarı hikayesi' paneline katıldı

Malatya İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı tarafından organize edilen Kariyer Günleri etkinliği kapsamında düzenlenen 'Bir Devlet Adamının Başarı Hikayesi' isimli panele, önceki dönem Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti Malatya Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi konuk oldu.

AK Parti'ye Diyarbakır'da dev katılım

Diyarbakır'da bölgenin kanaat önderlerinden iş adamı ve hukukçu Hacı Süleyman Çiçek ile beraberindeki bin kişi AK Parti'ye katıldı.

Milletvekili Toprak, dünya devlerini Adıyaman'a yatırıma çağırdı

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Almanya ile Türkiye arasındaki karşılıklı ticaretin daha da geliştirilmesine yönelik çeşitli temaslar gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Merkezi, Kovid-19'a karşı dezenfekte edildi

Yeni tip Korona Virüs'e karşı alınan tedbirler kapsamında AK Parti Genel Merkezi'nde dezenfeksiyon çalışmalarına başlandı.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Bizim Suriye'de bir karış toprakta gözümüz olmadığı gibi bir damla petrolde de gözümüz yoktur'

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Bizim Suriye'de bir karış toprakta gözümüz olmadığı gibi bir damla petrolde de gözümüz yoktur. Bizim oradaki temel meselemiz Türkiye'nin ulusal güvenlik meseledir. Türkiye o topraklarda terör örgütlerinin ve Türkiye karşıtı silahlı milislerin bulunmasına asla rıza göstermeyecektir. Hiçbir ülkenin Suriye meselesini kendi başına çözme imkan ve kabiliyeti yoktur dedi.

Milletvekili Fırat'ın 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99. Yıldönümü mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Battalgazi'de bayrak dağıtımı

İdlip şehitleri anısına AK Parti Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ilçedeki esnaflara Türk Bayrağı dağıtıldı.