Etiketler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaklaşık 4 ay önce geçirdiği kalp krizi sonrası hayatın kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan adına yapılan parkın açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti'li Yavuz: 'Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, CHP'den kurtarmanın zamanı geldi de geçiyor'

Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü CHP'den kurtarmanın zamanı geldi de geçiyor şeklinde konuştu.

Bursa’da otomobil çöp toplama kamyonuna çarptı: 1 işçi öldü

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde sürücüsünün alkollü olduğu iddia edilen otomobil, çöp kamyonuna arkadan çarptı. Çöp kamyonu arkasında çalışan bir işçi hayatını kaybederken, otomobil sürücüsü gözaltına alındı.

Kılıçdaroğlu: ''Bu ülkede CHP var, CHP'li belediyeler ve başkanları var'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Kendi yakın tarihinden habersiz olan öyle siyasetçiler var ki bazen şaşırırsınız ama bu ülkede CHP var, CHP'li belediyeler ve başkanları var' dedi.

Kılıçdaroğlu başkanlığındaki CHP heyeti Anıtkabir'i ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, CHP'nin 96'ıncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu’na yumurta atıldı polis bir kişiyi gözaltına aldı

Aydın ve ilçelerindeki iki günlük programının son durağında Kuşadası'na gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'a Kuşadası'nda bir kişi yumurta attı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kuşadası’na geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki günlük Aydın ziyaretinin son durağı olan Kuşadası'na geldi.

Diyanet-Sen'den hutbede Atatürk'ün anılmadığı iddialarına cevap

30 Ağustos Zafer Bayramı için camilerde okutulan hutbede Atatürk'ün anılmadığı iddialarına Diyanet-Sen'den açıklama geldi. Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Yapılanın alenen ayrıştırmak olduğu aşikardır. Mustafa Kemal Atatürk bizim için bir gazidir, o hutbelerde dile getirilen dualar ise bütün şehit ve gazilerin ruhuna gönderilmiştir. Bugün sen ben diyerek fitne ekmeye çalışanlar, o yüce şahsiyetlerin ruhuna saygısızlık ettikleri gibi emanet ettikleri bu güzel vatana da hürmetsizlik etmekteler' dedi.

Baro Başkanı Han'dan 30 Ağustos mesajı

Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, 'Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının kahramanlıklarıyla başlayan büyük taarruz 30 Ağustos'ta büyük bir zafere dönüşmüştür' dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Barışa verdiğimiz önem 'Yurtta sulh cihanda sulh' sözleri ile sabittir'

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 'Savaş mağduru 4 milyon insanı hiçbir destek görmeden ülkemizde yıllardır misafir etmekteyiz. Devlet ve millet olarak dünya barışına verdiğimiz önem, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurtta sulh cihanda sulh' sözleri ile sabittir' dedi.

Kılıçdaroğlu, Çin Büyükelçisini kabul etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çin Büyükelçisi Deng Li'yi makamında kabul etti.

Ağbaba: 'Kılıçdaroğlu'nu Arapgir'e getireceğiz'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Arapgir ilçesini ziyaret edeceğini söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu Şile’de muhtarlarla bir araya geldi

Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Davutoğlu’nun açıklamaları hakkında konuştu 

Kemal Kılıçdaroğlu Şile’de muhtarlarla bir araya geldi

Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Davutoğlu’nun açıklamaları hakkında konuştu 

Büyükşehir'den Anıtkabir'e özel çalışma

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'de titiz ve özenli bir çalışma gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu Yeni bir siyaset anlayışını Türkiye’ye getirmek istiyoruz

Yeni bir siyaset anlayışını Türkiye’ye getirmek istediklerini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,

Kılıçdaroğlu'ndan, gazinin ailesine geçmiş olsun telefonu

Mardin'in Nusaybin ilçesinde çıkan çatışmada yaralanan ve memleketi Elazığ'a sevk edilerek tedavisine devam edilen Uzman Çavuş Murat Erginöz'ü CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ziyaret ederken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da ailesiyle, telefonla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kılıçdaroğlu, Ardanuç Belediyesini ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Artvin’de çıktığı teşekkür ziyaretlerini Ardanuç Belediyesi ile sonlandırdı. 

Kılıçdaroğlu,Türk-İş Genel Başkanı Atalay'ı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ı ziyaret etti. Türk-İş Genel BaşkanI Atalay, 'Dün bize verilen en son teklif, ilk altı ay için yüzde 6, ikinci altı ay için yüzde 4' dedi.

MHP'li Milletvekili Arkaz: 'Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara dışında en çok kaldığı şehir olan, memleketim Sivas'ı küçümsemek kimsenin haddi değildir'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Sivas söylemlerine sert tepki gösterdi. Arkaz, 'Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara dışında en çok kaldığı şehir olan, memleketim Sivas'ı küçümsemek kimsenin haddi değildir' dedi.

Gazeteci Bağcı mezarı başında anıldı

Gaziantep'te 1997 yılında görevi başında geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitiren gazeteci Kemal Bağcı, ölümünün 22'nci yıl dönümünde mezarı başında anıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Ne yaparlarsa yapsınlar AB çifte standarttan vazgeçmediği sürece bu topraklarda değeri yoktur. AB'de görüştüğüm en yetkililere söyledim. Çifte standart uygulamaya da devam ediyorlar' dedi.

Adalet parkı açıldı

Çankaya Belediyesinin Hilal Mahallesinde Çankayalılara kazandırdığı Adalet Parkı'nın açılışı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapıldı.

Kılıçdaroğlu: 'Demokratik Parlamenter sistem Türkiye koşullarına daha uygun'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Biz öteden beri demokratik parlamenter sistemin, Türkiye'nin koşullarına uygun olduğunu her ortamda dile getirdik' dedi.

Arapgir, Kemaliye ve Ağın Günleri Malatya’da başladı

Malatya'nın Arapgir, Erzincan'ın Kemaliye ve Elazığ'ın Ağın ilçelerinin ürünleri ve kültürü 3 gün boyunca Malatya'da tanıtılacak.

TBMM Başkanı Şentop, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu kabul etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kabul etti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: “Biz birbirimize düşman değiliz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz birbirimize düşman değiliz. Farklı görüşlerimiz, kimliklerimiz, inançlarımız olabilir ama bayrağımız bir” dedi. 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: 'Biz birbirimize düşman değiliz'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Biz birbirimize düşman değiliz. Farklı görüşlerimiz, kimliklerimiz, inançlarımız olabilir ama bayrağımız bir' dedi.

CHP’den Fotokampa ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman,Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ ile birlikte Arapgir ilçesin'nde bu yıl 5'incisi düzenlenen foto kampı ziyaret etti.

Bakan Ersoy'dan Kemal Sunal paylaşımı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Değerli sanatçımız Kemal Sunal'ı saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.