Etiketler

HİMYAÇDER’den İl Emniyet Müdürü Dağdeviren’e Ziyaret

Himayeye muhtaç Yaşlılar ve Çocukları Koruma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı A. Ece Budan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Emniyet Müdürü Dağdeviren'i Ziyaret Etti.

Himyaç Der’den Diyarbakır’daki Annelere Destek

himyac-derden-diyarbakirdaki-annelere-destek

Himyaçder’den MİAD Kadın Kollarına ‘Bağış’ tepkisi

Himyaçder'in Genel Başkanı Ayşe Ece Budan, geçtiğimiz yıl MİAD Kadın Kolları, İnönü Üniversitesi ve Himyaçder ortaklığıyla düzenlenen programda AMATEM kurulması için toplanan bağışın, kendilerinden habersiz üniversiteye verilmesine tepki gösterdi.

Himyaçder yönetiminden Başkan Gürkan’a ziyaret

Himyaçder Başkanı Ece Budan beraberinde dernek yöneticileriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

İMO 64 yaşında

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, İMO'nun kuruluşunun 64. yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, mesleki sorunlara dikkat çekerek, 'Budanan haklarımızı geri istiyoruz' dedi.

Ağaçlar budanarak bahara hazırlanıyor

Çankaya Belediyesi sokak ağaçlarını budama çalışmalarını sürdürüyor. Kurumuş ve ağaca zarar veren dalların kesilmesiyle ağaçlar bahara hazırlanıyor.

Mamak'ta ağaçlar budanıyor

Mamak Belediyesi, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte ağaçların bakım ve budama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ankara'da görüşü engelleyen ve tehlike oluşturan ağaçlar budanıyor

Başkent'in dört bir tarafını ağaçlarla bezeyerek daha yeşil bir Ankara için çalışan Büyükşehir Belediyesi, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte kuruyan ve tehlike oluşturan ağaçların bakım ve budama çalışmalarına başladı.

Budanan ağaçlar yakacak oldu

Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, her yıl olduğu gibi bu yıl da yol kenarları ve yeşil alanlardaki ağaçların budamalarından elde edilen odunları dar gelirli ailelere yakacak olarak dağıtıyor.