TutuklukveYorgunluk…! - Said Yalcin

TutuklukveYorgunluk…!


SüperLig’ineniyivekalitelitakımıolanAlanyaspordeplasmanından evet birpuanladöndük..Mağlupolmaktaniyidirdüşüncesiile, kanaatimce 9 kişioynadığımız 90 dakikasonrasıgelenberaberliksevindiriciolsagerek..
Anlamvermektezorlanıyorum..UmutBulutkişiliğikadarbuyaşına ragmen sahalardaolmasıdoğrudurtakdireşayandır. Nitekim Fenerbahçe karşılaşmasıhariç, hangimaç da bize katkısağladı. Alanyaspormaçında 90 dakikaoyundakalması ne derecedoğruydu..Pres yapıyordiyorsunuz, presyapıp da çaldığıkaç top var, akabindekoşuyor evet doğrudur,pekikoşarkenrakipfutbolcuyu ne denlirahatsızediyor..AllahaşkınaUmut’unayağınagelentopu ne zaman lehimizeçevirirbirasisti yada pasıoldu. Hamza hoca’nıngördüğüvebizimgöremediğimiznedir..?Takım her haftasahada 9 kişiilemücadeleetmesimigerekiyor..?
Alanyasporkarşılşamasınaiyibaşladık. Özellikle 17’nci dakikadakikaramboldeKubilay o topuİkidirekarasındakimesafeolan 7,32 m.’lik alandaveakabinde 2,44 yüksekliğindekikaledenasıldanişanladıMarafona’ya…Organize ataklardahakikatenliglerimizdeenüstseviyedefutboloynayanAlanayasporkarşılaşmasında her haftaolduğugibi son vuruşlardakibeceriksizliğimizbumaçadadamgasınıvurmuşoldu. Toplaoynamaoranıiseyine her haftaolduğugibiyarıyarıyaaleyhimizegerçekleşmişoldu.
Alanyasporkarşılaşmasındakitutukfutbolumuzunsebebiniise ben ağırmaçtrafiğinebağlayarakyorgunlukolarakgörmekteyim.Alanyasporkarşılaşmasında, Acguah’ınİkinciyarının 55’nci dakikasınakadarolanAdemBüyük’ün, ilk yarınınbitimiilebirlikte Tetteh ileyerdeğişenOlcay’ın, kaptanChabeak’inyorgunluktanmeşinyuvarlağavuracakmecallerininkalmadığınıgördük.
KaledeyediğigolsonrasıkurtardığıvemağlubiyetiönleyendevleşenErtaç’ıtebriketmekgerek. VeakabindeKubilay,Olcayve Tetteh ileyakaladığımızfırsatlarıgolaçevirmişolsaydıkbelki de şuandagalibiyetsarhoşluğuilenaralaratacaktık. 
Hamza Hamzaoğlu’nu her ne kadareleştirsektebilinmelikitakımlehinedir. Bir dostumunsözühiçaklımdançıkmaz. Bazısinyalcilerbiziaman ha aman, düşmangörmesin..Hamza hoca ilk 11’de kararlı. NitekimKubilay’ınperformansındangayetmemnunuz. Bu hafta da Alanyaspordefansınazoranlaryaşattı. Gençyaşıfiziğitemposu ne yalansöyleyeyimbuhaftadansonraüstünebasarakdevamedeceğisinyalleridir. Yerinigarantiledi. Şahsımolarak ilk 11’de olmasıgerekenlerinbaşında Zeki Yavruolmasılazımkanaatindeyim. İnanınOlcay’ınkanatındahırsıylamücadelesiiledahaverimliolacağıkanaatindeyim.
Maçınhakemive VAR hakemibanagöretakdirhaklarınıgeneldeevsahibilehinekullandı.Özelliklebazıpozisyonlardaçaldığıdüdükkadar, VAR hakemiilebirliktebirdepenaltımız es geçildi.
Hamza hocayoğunmaçtrafiğindePazargünükendisahamızdaoynayacağımızErzurumsporkarşılaşmasında, hesaplarıgalibiyetüzerinekurmasıgerekecek. Yanikadrodafazlabirdeğişiklikyapacağınainanmamaklabirlikte, sahada her hafta 9 kişiolmamakümidiyle, Erzurumsporkarşılaşmasındarastgelekaplanlardiyoruz..


 

malatyacadde44@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Kas
08Kas

Birileri Artık Dur Desin…!

30Ekm

Paşa Gibi Mağlup Olduk..!

23Ekm

İsteyince Neler Olmaz ki..?

17Ekm

Sumudica Geri Döndü..!