Etiketler

Şehit Ömer Halisdemir’in yeğeni Bursa’da yüzerken boğuldu

15 Temmuz kahramanlarından Şehit Ömer Halisdemir'in yeğeni Halil Halisdemir, Bursa'da serinlemek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti.

Güvercin yüzünden tartıştığı yeğenini öldürdü

Gaziantep'in Nizip ilçesinde güvercin yüzünden husumet yaşayan amca ile yeğenin tartışması kanlı bitti. Kısa sürede büyüyen tartışma sonucu amca K.B., yeğeni S.B.'yi pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

Minik Buse, Keçiören Belediye başkanı Mustafa Ak'ı ziyaret etti

15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gece Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görevli Köksal Kaşaltı'nın yeğeni Buse Beray Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ı ziyaret etti.

Çocuklarına kimlik alamayan babanın mağduriyeti son buldu

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde Erdal Görgün babası vefat edince dedesi tarafından nüfusuna alındı. Yıllar sonra halasının kızı ile evlenen Görgün, eşi resmiyette yeğeni olarak gözükünce resmi nikah kıyamadı ve çocuklarına kimlik çıkaramadı. Görgün'ün mağduriyeti giderilerek çocuklarına kimlik çıkarıldı.

(Özel) Dedesi nüfusuna aldı hayatı kabusa döndü

Gaziantep'in Şahinbey ilçesine bağlı Barak Mahallesi'nde yaşan 29 yaşındaki Erdal Görgün, babası vefat edince dedesi tarafından nüfusuna alındı. Yıllar sonra halasının kızı ile evlenen Görgün, eşi resmiyette yeğeni olarak gözükünce hayatının şokunu yaşadı.

Hırsızlık yapan şüpheliler ev sahibinin yeğeni çıktı

Gaziantep'te bir evde hırsızlık yapan zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüphelilerin evi soyulan kişinin yeğeni oldukları ortaya çıktı.

Uyuşturucu baronunun cinayet zanlısı yeğeni yakalandı

Ankara'da 4 ay önce 1 kişinin ölümü, 2 kişinin yaralanması ile sonuçlanan silahlı saldırının firari şüphelisi Ankara'nın en büyük uyuşturucu baronu Kadir İnan'ın yeğeni Ferhat Gezer, Kocaeli'de yakalandı.