Etiketler

PKK'lılar kaçırdıkları kızı dere yatağında sürükleyip kolunu kırmış

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi yapan ailelerin sayısı 137'inci gününde 68'ye yükseldi. 2013 yılında 13 yaşındayken terör örgütü PKK mensuplarınca dağa kaçırılan Besna Kaplan'ın amcası Vahap Kaplan, 'Yeğenimi PKK'lılar zorla dağa kaçırıp yolda kolunu da kırmışlar ve dere yatağında sürüklemişler' dedi.

Arazi kavgasında amca, yeğenini vurarak öldürdü

Ordu'nun Perşembe ilçesinde arazi meselesi yüzünden çıkan kavgada amca, yeğenini vurarak öldürdü.

Amca yeğen kavgasında kan aktı: 1 yaralı

Diyarbakır'da amca ile yeğeni arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.

Sincan Belediye Başkanı Ercan'ın acı günü

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'ın geçirdiği rahatsızlık sonucu henüz 1 yaşında vefat eden yeğeni Ömer Kerem Dönmez toprağa verildi.

HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 2'nci ayına girdi

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi başlatan ailelerin evlat nöbeti, 2'nci ayına girdi. 2 aydır asker yeğeni için HDP il binası önünde oturma eylemi yapan amca Muhittin Avunan, Bütün dünya bilsin HDP bir taşeron örgüttür ve çocuklarımızı onlar götürmüşler. Nasıl götürmüşler ise öylede getirecekler' dedi.

Bursa’da dayı yeğen arasında borç kavgası 2 yaralı

Bursa'da borç meselesi yüzünden dayı yeğen arasında kavga çıktı. Olayda dayı darp sonucu, yeğeni de bıçakla yaralandı.

Yeğenini kürekle öldürdü

Elazığ'da bir köyde akrabalar arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavgada amcasının kürekle vurduğu 38 yaşındaki Ferhat K. hayatını kaybetti.

Milletvekili Tüfenkci'nin acı günü

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK üyesi Bülent Tüfenkci'nin yeğeni Selçuk Hastürk geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

Şehit Ömer Halisdemir’in yeğeni Bursa’da yüzerken boğuldu

15 Temmuz kahramanlarından Şehit Ömer Halisdemir'in yeğeni Halil Halisdemir, Bursa'da serinlemek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti.

Güvercin yüzünden tartıştığı yeğenini öldürdü

Gaziantep'in Nizip ilçesinde güvercin yüzünden husumet yaşayan amca ile yeğenin tartışması kanlı bitti. Kısa sürede büyüyen tartışma sonucu amca K.B., yeğeni S.B.'yi pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

Minik Buse, Keçiören Belediye başkanı Mustafa Ak'ı ziyaret etti

15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gece Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görevli Köksal Kaşaltı'nın yeğeni Buse Beray Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'ı ziyaret etti.

Çocuklarına kimlik alamayan babanın mağduriyeti son buldu

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde Erdal Görgün babası vefat edince dedesi tarafından nüfusuna alındı. Yıllar sonra halasının kızı ile evlenen Görgün, eşi resmiyette yeğeni olarak gözükünce resmi nikah kıyamadı ve çocuklarına kimlik çıkaramadı. Görgün'ün mağduriyeti giderilerek çocuklarına kimlik çıkarıldı.

(Özel) Dedesi nüfusuna aldı hayatı kabusa döndü

Gaziantep'in Şahinbey ilçesine bağlı Barak Mahallesi'nde yaşan 29 yaşındaki Erdal Görgün, babası vefat edince dedesi tarafından nüfusuna alındı. Yıllar sonra halasının kızı ile evlenen Görgün, eşi resmiyette yeğeni olarak gözükünce hayatının şokunu yaşadı.

Hırsızlık yapan şüpheliler ev sahibinin yeğeni çıktı

Gaziantep'te bir evde hırsızlık yapan zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüphelilerin evi soyulan kişinin yeğeni oldukları ortaya çıktı.

Uyuşturucu baronunun cinayet zanlısı yeğeni yakalandı

Ankara'da 4 ay önce 1 kişinin ölümü, 2 kişinin yaralanması ile sonuçlanan silahlı saldırının firari şüphelisi Ankara'nın en büyük uyuşturucu baronu Kadir İnan'ın yeğeni Ferhat Gezer, Kocaeli'de yakalandı.