Etiketler

15 yaşındaki genç kıza tecavüz eden şahıs tutuklandı

Denizli'de tecavüze uğrayan, ancak uğradığı cinsel istismarı zorla evlendirme korkusu yüzünden ailesine söyleyemeyen genç kız, ikinci defa tecavüze uğrayınca durumu ablasına anlatarak şikayetçi oldu. Şikayet üzerine açılan davada olayı gerçekleştiren şahıs tutuklandı.

Şule Çet davasında bilirkişi: 'Tecavüz edildiği yönünde kanıtlar var'

Üniversite öğrencisi Şule Çet'in ölümüyle ilgili 3'üncü duruşma bugün Ankara Adliyesinde görüldü. Bilirkişi sanıkların tecavüz ettiği yönünde kanıtların olduğunu belirtirken, sanık Çağatay Aksu'nun 'Ayakkabıyı attığımızı iddia ediyorlar. Doğa üstü güçlerim var herhalde. Birine dokunmadan tecavüz etme, birine dokunmadan aşağıya atma' sözleri tepki topladı.

Azad Cammu Keşmir Devlet Başkanı Khan: 'Keşmir anlaşmazlığı çözülmezse Güney Asya'daki kırılganlık devam edecektir'

Azad Cammu Keşmir Devlet Başkanı Sardar Mossod Khan, 'Hindistan askerleri 500 bin kişiyi öldürdü, kadınlarımıza tecavüz etti, 6 bin kişiyi işkenceler sonucunda kör etti. Keşmir anlaşmazlığı çözülmezse Güney Asya'daki kırılganlık devam edecektir' dedi.

35 yıllık boya ustasının şiir tutkusu

Gaziantep'te boyacı ustası olan Gazi Şahin, hem inşaatlarda boyacılık yapıyor hem de şiir yazıyor. Şiirlerinde daha çok toplumsal konuları işleyen Şahin, son olarak ise İstanbul Küçükçekmece'de yaşanan 5 yaşındaki küçük kıza tecavüz olayına tepkisini dile getiren şiir yazdı.

Yardım amacıyla zorla girdiği evde kadına tecavüz etmek istedi

Yatak odasına sürüklediği kadın direnince kaçan şahsı, polis ekipleri yakaladı 

72 yaşındaki kadına tecavüz

 KKTC'de İngiliz uyruklu 72 yaşındaki bir kadına tecavüz eden şahıs, kadının banka kartlarını ve parasını çalıp kaçtı.

Teslim olan terörist: 'Çocuklarınıza sahip çıkın'

Güvenlik güçlerine teslim olan 'Halil' kod adlı terörist, ifadesinde örgütte yaşadıklarını ve şahit olduğu olayları anlattı. Örgütün gerçek yüzünü gözler önüne seren terörist aileleri uyardı, 'Çocuklarınıza sahip çıkın, örgüte verilen çocuklar çok zor koşullarda yaşamaya mecbur bırakılırken, daha da kötüsü taciz hatta tecavüze maruz kalıyor' dedi.

PKK'nın gerçek yüzü: Yaralı kadın teröriste tecavüz

Güvenlik güçlerine teslim olan bir terörist, güvenlik güçlerinin yaptığı bir operasyonda yaralanan kadın teröriste sözde elebaşının tecavüz ettiğini söyledi.

Terör örgütünden kadınlara tecavüz cezası

Güvenlik güçlerine teslim olan bir kadın terörist ifadesinde kaçmaya çalıştığı için ceza olarak tecavüze uğradığını söylerken, bir başka terörist ise tecavüz sonucu hamile kalan bir kadın teröristin nehre atılarak öldürüldüğünü belirtti.

Terör örgütü PKK, hamile kalan teröristi infaz etti

Güvenlik güçlerine teslim olan terörist ifadesinde; örgütün elebaşlarının kadın teröristlerin rızası dışında gelişen cinsel istismar ve tecavüz olaylarında cezayı yine kadın teröristlere kestiğini söyledi.

Bölücü terör örgütünün elebaşlarının sapık yüzü

Son zamanlarda yakalanan veya güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin ifadeleri kan dondurdu. Bölücü terör örgütünün elebaşlarının, kadın teröristlere tecavüz ettikleri ve cinsel saldırıda bulundukları ifadelerde yer aldı.

Yakalanan teröristten kan donduran itiraflar: 'Bana ve birçok çocuğa defalarca tecavüz edildi'

Diyarbakır Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalanan erkek teröristin itirafları, terör örgütü PKK'nın gerçek yüzünü bir kez daha ortaya serdi. Terörist, 2014 yılında örgüte zorla katıldığını ve Lice kırsalında teröristlere para karşılığında satıldığını belirterek, Suriye'de götürüldüğü kampta, kendisine ve birçok çocuğa defalarca tecavüz edildiğini itiraf etti.