Etiketler

Ülkü Ocakları'ndan 'Çocuklar için Dede Korkut'

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Çocuklar İçin Dede Korkut isimli bir kitap yayımlandı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, yayımlanan ilk kitabı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye takdim etti.

Milli Farkındalık Platformu Başkanı Erdoğan: 'MHP Başkanı Devlet Bahçeli'nin kutlu çağrısına kulak verelim'

Milli Farkındalık Platformu Başkanı Reşat Erdoğan, 'Gelin bu vebale daha fazla ortak olmayalım. Hanımefendi gizli ajandasıyla baş başa kalsın. Onları, çarpık ve karanlık ilişkileriyle yüz yüze bırakalım. Bizler, 'Geçmişte ne olduysa oldu, ne yaşandıysa yaşandı, gelin bir olalım, birlik olalım' diyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kutlu çağrısına kulak verelim' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli

MHP Genel Başkanı Bahçeli Yeni hükümet sisteminden geriye dönüş yoktur

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'Susamam'a tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Rap adına Türkiye'de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2015 yılında MHP'nin hedef alındığını ve kongre sürecine gidildiğini belirterek, Gizlenmiş hedefleri: Cumhur İttifakı'ydı' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Bülent Arınç açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Türkiye'yi sıkıntıya koyacak davranışlarda artık Bülent Arınç bir kenara oturmalı ya Bursa'ya ya Manisa'ya yerleşmeli.

Devlet Bahçeli kahve içmeden Eskişehir’den ayrılmadı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, uğradığı restoranda çok sevdiğini belirttiği kahveyi içmeden Eskişehir'den ayrılmadı.

Başkan Gürkan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesinde Bahçelievler, Toygar ve Kadıçayırı mahallelerinin kullandığı kanal yolunda yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Çankaya'da Zafer Bayramı coşkusu

Çankaya Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla sabahın erken saatlerinde Çayyolu Atapark'ta başlattığı kutlamalara Bahçelievler, Kuğulupark, Lozanpark'ta düzenlenen bando konserleri ve yürüyüşlerle devam etti. ZaferPark'ta zirveye çıkan coşku Şef Mehmet San yönetimindeki Çankaya Belediyesi Orkestrası eşliğinde Murat Zümrüt ve Serenad Bağcan konseriyle devam etti.

Bahçeli Ülkü Ocakları aklın, ahlakın, adanmışlığın, anıt gibi yükselen millet ve vatan sevdasının kaynağıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni Genel Merkez binası açılış törenine katıldı.

Elektrik çarpması sonucu kalbi duran Fenerbahçeli taraftar sağlığına kavuştu

Geçtiğimiz pazartesi akşamı Kadıköy Ülker Stadyumu'nda oynanan Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep karşılaşmasından çıkan Fenerbahçe taraftarı Hasan Usanmaz elektrik çarpması sonucu hastanelik oldu. 5-0'lık galibiyetin heyecanıyla stattan çıkan Usanmaz, yolun karşısına geçmeye çalıştı. Demirlerden atladığı sırada elektrik direğinden tutunan Usanmaz, akıma kapılarak bir anda yere yığıldı. Kalbi duran Fenerbahçeli taraftar, o sırada olay yerinde bulunan doktorun müdahalesi sonrası hızlı şekilde hastaneye kaldırıldı. Bahçeşehir Üniversitesi Hastanesi Medical Park Göztepe Hastanesi'nde tedavi altına alınan Usanmaz, 24 saat süren yoğun bakım tedavisinin ardından taburcu edilmek üzere odaya alındı.

Bahçeli 'Türkiye'yi ateş çemberinden çıkarmakta kararlıyız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geleneksel hale gelen partililerle bayramlaşma programını Kurban Bayramı'nın ikinci gününde gerçekleştirdi. Bahçeli, 'Türkiye'yi ateş çemberinden çıkarmaya kararlı olduğumuzu ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin devamlı arkasında olduğumuzu ifade etmek istiyorum' dedi.

Bahçeli, Türkeş'in anıt mezarını ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Türkiye'de erken seçime ihtiyaç yoktur' dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli

“Ülkücü kardeşlerimi aramıza bir kez daha çağırıyorum, İP’te hayır, huzur, gelecek olmadığını ifade ediyorum” 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, düzenlenen basın toplantısıyla gündemi değerlendirdi. Bahçeli, 'Ülkücü kardeşlerimi aramıza bir kez daha çağırıyorum, İP'te hayır, huzur, gelecek olmadığını ifade ediyorum' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, teşekkür ziyareti için Erzincan ve Bayburt’a gelecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçim sonuçları sonrasında başlattığı teşekkür,

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli:

 Bahçeli: “Suriye’nin kuzeyinde acilen derinliği 30 km’yi bulan bir güvenli bölge kurulmalı”  - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 

Samanlı MHP’ye olan Güven Bizleri Ziyadesiyle Sevindirmektedir

Samanlı ‘Liderimiz Bahçeli’nin Malatyalı’lara Selamı Var’

MHP lideri Bahçeli AB’yle bir yol ayrımına gelinmiştir, bir karar arifesinde olduğumuz açıktır

“Karabük’ten AB’ye ve AB beslemelerine açık seçik sesleniyorum, yaptırımlarını alsınlar da başlarına külah diye geçirsinler” 

Bahçeli Hakurk Kandil ve çevresinin tepeden tırnağa temizliği artık beka meselesidir

“15 Temmuz’da işgale kalkışan FETÖ’cüler CHP’nin, İP’in yoldaşı, kader ortaklarıdır” 

Bahçeli: 'Görevden alınan Merkez Bankası Başkanı'nı siper yapıp ekonomide felaket senaryosu yazanlar en hafif tabirle utanmasını kaybetmiş densizlerdir'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Görevden alınan Merkez Bankası Başkanı'nı siper yapıp ekonomide felaket senaryosu yazanlar en hafif tabirle utanmasını kaybetmiş densizlerdir' dedi.

Bahçeli: 'Türk vatanını işgal emelleri hala bitmemiştir'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, '15 Temmuz'da yaşananlar tarihimizin çağrısını tekrar hatırlatmış, hepimize ihmal edilemez görev ve sorumluluklar yüklemiştir. Demek ki, Türk vatanını işgal emelleri hala bitmemiştir' dedi.

Bahçeli: 'İnanıyorum ki Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacaktır'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'İnanıyorum ki, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşayacaktır' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'İhanet ve işgalin karşısında inanç ve imanın yanında durduk'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'İhanet ve işgalin karşısında inanç ve imanın yanında durduk' dedi.

MHP Başkanı Bahçeli: 'HDP'yle aynı tarafta olandan bizim duyacağımız hiçbir şey yoktur'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Kılıçdaroğlu, eğer aklı varsa da kendine saklasın. HDP'yle aynı tarafta olandan bizim duyacağımız hiçbir şey yoktur. PKK'yla aynı bloğa girenden öğreneceğimiz bir şey olamayacaktır' dedi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu'ndan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye ziyaret

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli’den Akşener’e Öcalan mektubu tepkisi

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 

Bakan Akar, Bahçeli görüşmesinde savunma ve güvenlik konuşuldu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin görüşmesi sona erdi. Bakan Akar, 'Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bazı konularda bilgiler sunduk' dedi.

Bakan Akar, Bahçeli ile görüşmek için MHP'de

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmek için parti Genel Merkezi'ne geldi.