İş İnsanı Özcan'dan AKÇADAĞDER'e Ziyaret

Malatya'nın önemli iş insanlarından Metin Özcan Akçadağ Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

 Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar tarafından misafir edilen iş insanı Metin Özcan Başkan Maskar’ı çalışmalarından dolayı tebrik ederek yeni yönetime başarılar diledi. Sivil Topplum Kuruluşlarının görevleri ve sorumluluklarına değinen İş insanı Metin Özcan; 


       Sivil toplum kuruluşları önemli misyonları yüklenmiş oluşumlardır. Sadece sahada çalışan ve başarılı olanlar için geçerlidir bu. Bunlardan bir tanesi de Akçadağ Dayanışma Derneğidir. Kısa sürede güzel çalışmalarla herkese örnek olan ve Akçadağ halkıyla bütünleşen Derneğin değerli başkanı Murat Maskar’ı ziyaret ettik.


       Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.”


      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar” Malatya’mızın genç iş insanlarından Sayın Metin Özcan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 


     Metin Bey dediği gibi az zamanda çok işleri başardık. Özellikle sahada yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte hizmetlerimize odaklandık ve başarıyı getirdi. Önümüze çıkan bir çok engeli ise kenetlenerek çözdük. Yılmadık, Daha çok çalıştık ve kazanan Akçadağ İlçemiz ve hemşerilerimiz oldu. 


        Gönüllülük esasına göre çıktığımız bu kutlu yolda bir sivil toplum kuruluşu nasıl olur bunu da aldığımız teşekkürlerle taçlandırdık. Oturmaya gelmedik, Çalışmaya, Birlik beraberliği sağlamaya,  Akçadağ ilçemizi kalkındırmaya Geldik. Önümüzde daha uzun bir yol var ve bu yol hemşerilerimizle birlikte yürüyerek aşılacak. 
        Akçadağ İlçemizi hak ettiği konuma getirinceye kadar çalışacağız. Kimse Akçadağ halkının üzerinden farklı hesaplara giremeyecek. Buna hep birlikte hemşerilerimizle birlikte dur diyeceğiz. Kim Akçadağ’a bir hizmet yapıyorsa bizim başımızın tacıdır” dedi.


        Ziyaret anısına İş İnsanı Metin Özcan Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar’a tablo hediye etti. 

Bülten

Malatya Sürmanşet

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN