Esnaftan Milliyetçi Hareket Partisi'ne Tam Not

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Malatya İl Başkanlığı Esnaf Ziyaretlerine Durmaksızın Devam Ediyor

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve yönetimi, Akpınar Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafın da yüzünü güldüren bu ziyaret esnasında, Başkan Samanlı ve yönetimi oldukça büyük bir ilgi ve alaka ile karşılandı. Başkan Samanlı; “ Bugünkü rotamızı Akpınar Mahallesi’ne çevirdik. Zorlu şartlarda çalışan esnafımıza kolaylıklar diledik. Yoğun geçen ilçe ziyaretlerimizin ardından, il merkezindeki esnafımız ile bir araya gelmek, bizi ziyadesiyle mutlu etti.” dedi. Başkan Samanlı’nın bugünkü ziyaretlerle ilgili değerlendirmesi şöyle;

EN BÜYÜK SERVETİMİZ BU ŞEHİRDEKİ YAŞANMIŞLIKLARIMIZDIR

       “Bizler, her şeyden önce Malatyalıyız. Bu şehrin vatandaşları olarak gelişmişliğine katkı sağlamak zorundayız. Bu açıdan bakacak olursak tüm esnaf ve vatandaşımıza destek çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bugünkü rotamızı Akpınar Mahallesi’ne çevirdik. Zorlu şartlarda çalışan esnafımıza kolaylıklar diledik. Yoğun geçen ilçe ziyaretlerimizin ardından, il merkezindeki esnafımız ile bir araya gelmek, bizi ziyadesiyle mutlu etti. Mutlu oluyoruz; çünkü en büyük servetimiz bu şehirdeki yaşanmışlıklarımızdır. Bunlara yenilerini katmak bizi yormuyor; aksine daha da güçlü kılıyor. 

BİZE DURMAK YOK

         İstiyoruz ki hemşehrilerimiz yaşadıkları bir sorunu bizlere birinci ağızdan iletebilsin ve nezih şehrimizin her bir bireyi huzurla yaşasın. Bu yüzden ziyaretlerimizin sayısını da süresini de artırdık. Daha çok çalışmak ve daha çok hemşehrimize ulaşmak için bize durmak yok. Milliyetçi Hareket’in yurt genelindeki en temel hedefi; tüm vatandaşlarımızı milli birlik ve beraberlik çatısı altında toplamaktır. Biz de bu gayeden hareketle, Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu hedefini; Malatya’nın her bir sokağında, her bir adımında zuhur ettireceğiz.”

ESNAFTAN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NE TAM NOT

        Ziyaretleri esnasında vatandaşın sevgi seli ile karşılaşan ve esnafların övgüsüne mazhar olan Başkan Samanlı ve Yönetimi, Esnafların; “Bizler, şimdiye kadar Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermemiş olsak da bazı konularda MHP Teşkilatı’nın yanına koşuyoruz. Partiye ne zaman gitsek gerek il gerekse ilçe teşkilatlarımız yaşadığımız sorunlara hızlıca çözümler arıyor, bizleri yalnız bırakmıyor. Çözümü bulmakla kalmayan Sayın İl Başkanımız Mesut Samanlı, aynı zamanda sonrasında da geri dönüşler yapıp bir aksilik olup olmadığını teyit edip; olması durumunda irtibata geçmemizi söylüyor.

       Bu muamele karşısında, davaya gönül vermemek olur mu hiç? Bizler ile ilgilenen ve en ufak sorunlarımızı bile önemseyip sık sık esnaf ile bir araya gelen başkanımıza ve teşkilatımıza seçim zamanı geldiğinde destek vermek bizler için bir şereftir. Allah bu teşkilata ve davaya gönül verenlere zeval vermesin” sözleri ile müşerref oldu. Başkan Samanlı; seçim zamanını beklemeden sahalara inmiş ve vatandaşla sık sık bir araya gelmiş olmanın haklı gururunu yaşadıklarının altını bir kez daha çizdi.

Bülten

Malatya Sürmanşet

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN