Yaşamı Kabullenmek - Tuğçe TÜFEKCİ

Yaşamı Kabullenmek


Yaşamı olduğu gibi kabullenmek hepimiz için oldukça zordur. Çocukluktan itibaren sürekli bir şeyler bizlere kabul ettirilmeye çalışıldı. Bizlerde direnmeye alıştık. Bu alışkanlık yaşamın ileri ki yıllarında otomatik olarak kabullenmeme dinamiğini bünyemize yerleştirdi.
Önce kendimizi kabullenerek belki de bu değişim süreci başlayabilir. Kendimize güvenmek, kendimize karşı anlayışlı olmak, tüm duygu ve düşüncelerimizle kendimizi kabul etmek elbette kendi üzerinde çalışmak ile gerçekleşebilir. Geçmişimizi sindirebilmek, bugün için gereken sorumluluğu almak ve gelecek için endişe duymamak hepimizin sahip olabileceği niteliklerdir. Bu nitelikler sayesinde kendini kabullenme başlar. Kendimizi kabullendikçe yaşamı da kabullenmeye başladığımızı görürüz. 
Bu noktada Dünya Değişim Akademisi’nde uygulanan Değişim Çalışmaları size destek sağlayacaktır. Üç yüzden fazla olan Değişim Çalışmalarından biri olan “Kabullenme Değişim Sanatı Çalışması” ile kendinizi ve yaşamı kabullenmeye başlayabilirsiniz. Bir ay gibi kısa bir sürede hafta da iki gün kırk beş dakika bu çalışmalara katılarak kendiniz için en güzel yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Artan farkındalığınız sayesinde günlük işlerde ne kadar verimli olduğunuzu ve zihninizin ne kadar dinginleştiğini deneyimleyeceksiniz.
Değişim Çalışmaları Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde uygulanmaktadır. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve düşünceler yatışmaktadır. Geçmiş ve gelecek ile ilgilenmek yerine şimdiki zamanda kalmak kolaylaşmaktadır. Bedendeki uyuşukluk giderilmekte ve bu sayeden beden canlanmakta ve enerji yükselmektedir. 
Değişim çalışmalarının sizdeki olumlu etkilerini görüp siz de bir Değişim Uzmanı olmak isteyebilirsiniz. Bu eğitim, Dünya Değişim Akademisi ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YENİSEM) iş birliği ile gerçekleşiyor. En yakın Değişim Uzmanlığı Eğitimi 10-17 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Değişim Uzmanı olabilir hem kendinizi hem de tüm dünyayı değiştirebilirsiniz. 

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 3

  • Zeynep Erdogan | 20 Eylül 2022 00:04

    Harika tşk

  • Ercüment | 17 Eylül 2022 21:39

    Harika... Çok teşekkürler..

  • Özden Gerçek | 17 Eylül 2022 21:32

    Teşekkürler

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Eyl

Yaşamı Kabullenmek

15Ağs

Duygu Yönetimi

17Tem

Teslimiyet

14Haz

Çocuklar için Değişim Programı

15May

Devrim Sanatı