Yaratıcılık Sanatı - Tuğçe TÜFEKCİ

Yaratıcılık Sanatı


Yaratıcılık yeni ve bir şekilde değerli bir şey oluşturma olgusu olarak tanımlanır. Sadece kendine değil diğerlerine de hizmet etme yetisi sayesinde artan bir potansiyeldir yaratıcılık. 
Her insanın içinde var olan yaratıcılık potansiyeli uyandırılabilir, geliştirilebilir ve dönüştürülebilir özelliktedir. Yaratıcılığın uyandırılması için önce farkındalık yükselmelidir. Sahip olunan alışkanlıklar ve bunların sebep olduğu rutin hayat fark edilmelidir. Bunların arkasında yatan düşünce kalıpları incelenmelidir. Ve bu sayede ortaya çıkan özgürlük ile yeniden bireysellik kazanılmalıdır. Bu zincirleme ilerleyen süreç ile beraber yaşamda yeni bir boyut ortaya çıkacaktır. Bu süreçlerin yaşamınızda yerini alması için Değişim Programlarından destek almak size kolaylıklar sağlayacaktır. Bu süreçte ilerlerken karşınıza çıkan zorluklarda değişim uzmanları size destek verecektir. 
Bir ay gibi kısa bir sürede haftada iki gün kırk beş dakika süren çalışmalarda teorik ve pratik uygulamalar beraber verilmektedir. Pratik uygulamalar; nefes, vücut çalıştırma ve gerginliği atma tekniklerini kapsamaktadır. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik olarak uygulanır ve duygu, düşünceler yatışır. Böylece canlanırsınız ve enerjiniz yükselir. 
Dünya Değişim Akademisi’nde uygulanan ‘Yaratıcılık Sanatı Değişim Programı’ ile yaratıcılık hakkında yeni bir vizyona sahip olabileceksiniz. Bastırılan yaratıcılık potansiyelini göreceksiniz ve arkasındaki dinamikleri kendiniz keşfedeceksiniz. Tek boyutlu yaşamdan üç boyutlu yaşama geçiş yapacaksınız.
www.dunyadegisimakademisi.com 

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 2

  • nunsal | 30 Eylül 2021 15:02

    Çok teşekkürler

  • Sevgi Aşkın | 29 Eylül 2021 15:44

    Elinize sağlık çok güzel yazı

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Kas

Kaygılardan Özgürleşme

03Kas

Bağımlılıklardan Özgürleşme

15Ekm

Bencillik Psikolojisi

28Eyl

Yaratıcılık Sanatı

11Eyl

Etkili İletişim