Bilinçli Olma Sanatı - Tuğçe TÜFEKCİ

Bilinçli Olma Sanatı


Yaşamda var olan ve bizi üzen olaylar ile başa çıkmak için farklı bir bakış açısı kazanmak belki de yapılabilecek en etkili çözümdür. Farklı bir bakış açısı ve yükselen bilinç beraber hareket eden iki unsurdur. Bilinçlilik durumumuzu yükseltmek bizim elimizdedir. Artan farkındalıkla beraber kazanılan yeni vizyon sadece size değil tüm çevrenizi olumlu etkileyecektir.
Dünya Değişim Akademi’sinde uygulanan çalışmalardan biri olan ‘Bilinçli Olma Sanatı’ değişim çalışması ile değişim kapısını kendinize açabilirsiniz. Kendinizde meydana gelen değişimi birebir deneyimleyip, olumlu gelişmeleri izledikçe değişim çalışmaları vazgeçilmeziniz haline gelecektir. 
Değişim Tekniklerini uygulayarak belli bir bilinçlilik niteliği kazandığınızda dünyasal rüyanın ötesine geçebilir ve farklı bir bakış açısından yaşamı algılayabilirsiniz. Her gün yarım saat kendinize ayıracağınız zaman diliminde kendi özünüze yaklaşıp, dünyasal rüyanın bilincine varabilirsiniz. Yükselen bilinçle uykudan uyanan yeni bir insan haline gelince var olan tüm sorunların farkındalıksız yaşamdan kaynaklandığını görebilirsiniz. 
Çalışmalarda teorik ve pratik uygulamalar beraber verilmektedir. Uzmanlar tarafından sunulan çalışmalara grup şeklinde veya bireysel olarak katılma imkânı vardır. Her biri birbirinden değerli çalışmalar nokta atışı şeklinde istenen hedefe ulaşma potansiyeline sahiptir. Bunun en büyük nedenlerinden biri bütüncül yaklaşım sunabilmesidir. 
Üç yüzü aşkın değişim çalışmalarından biri olan ‘Bilinçli Olma Sanatı’ ile yaşamınıza yeni bir vizyon getirebilirsiniz. Kısa olan yaşam yolculuğunda belki de yapılacak en güzel şey bu yolculuğu fazla yara almadan tamamlamaktır. Sizde bu çalışmalar sayesinde daha sağlıklı, neşeli ve coşkulu olabilirsiniz.

www.dunyadegisimakademisi.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 3

  • Zeynep Erdogan | 01 Ekim 2021 00:26

    Harika haber teşekkürler

  • Sema İslim | 26 Ağustos 2021 00:36

    Ne güzelmiş

  • Ercüment | 25 Ağustos 2021 21:58

    Çok keyifle okudum.. Teşekkürler..

YAZARIN SON 5 YAZISI
17Tem

Teslimiyet

14Haz

Çocuklar için Değişim Programı

15May

Devrim Sanatı

16Nis

Gözlemci Olmak

14Mar

Beklentisiz Fedakârlık