Okuyun Hayatınız Değişsin - Şirvan YÜCEL

Okuyun Hayatınız Değişsin


Her sayısını merak ile takip ettiğim bir dergi, içeriği çok zengin herkesin keyifle okuyacağı bur dergi kesinlikle tavsiye ediyorum...

Dünyanın ilk ve tek gerçek Yoga dergisi Yoga Academy Journal, 26. sayısı ile Yoga severlerle buluştu. İnsana, sağlığa, varoluşa dair en gizemli, doğal, kadim bilgileri benzersiz bir itinayla sunan dergi, 2011 yılından bu yana okurlarını Orijinal Yoga Sistemi’nin uzun ve farkındalıklı  yaşam sırlarıyla  buluşturuyor.

Gerçek Yoga bilgilerini itinayla sunan Yoga Academy Journal’ ın yeni sayısını da elinizden bırakamayacaksınız. Zengin görselleri, pratik ve teorik anlatımları ile bir dergiden çok daha fazlasını bulacak, her konuya spiritüel, evrensel ve sağlıklı bakış açısı kazanacaksınız.

Yeni sayıda bireysel ile evrensel olanın birliği Sahasrara Çakra (Tepeüstü Enerji Merkezi) anlatılmış. İlk defa bilgi sahibi olacağınız 6. göz, Orijinal Yoga Sistemi ile Sınırları Aşmak, Ünlülerle Yoga sohbeti, Yoga ile Migrene son, Sınav Stresi İçin Yoga, Yoga ile Dengeli Hamilelik, Ölüm ve Sonrası, Gençlik İksiri, Antioksidanlar-Vücudumuzun Sihirli Molekülleri, Sağlıklı Lezzetler, Dünyaya İlk Defa Sunulan Yoga Duruşu, Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ile Söyleşi ve daha pek çok kaçırılmayacak konu var.  Sahasrara Çakra’yı geliştirme teknikleri de hem pratik hem teorik olarak yer alıyor. Kaçırmayın!  

Yoga Academy Journal, uzman  Yoga eğitmenlerinden oluşan editör kadrosu ile tüm bilgileri Orijinal Yoga Sistemi’nden yola çıkarak, ilk ağızdan anlatıyor. Derginin danışmanlığını, Yoga konusunda yayınlanmış 59 eşsiz eseri bulunan, Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf yapıyor. 50 yılı aşkın Yoga deneyimi, akıllarda yer eden zarif ve keskin bilgeliği, sözleri ve çok sade, anlaşılır üslubuyla... 

Abonesi olup ömür boyu takip edilebilecek, yaşamın anlamını yakalatan dergi. www.yogaacademy.com.tr

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Kas

Tepkilerden Özgürlük

19Ekm

Acı Ve Sevgi

06Ekm

İnsan Birliği

11Eyl

Mutsuzluk Nedir?

11Ağs

Bencillik Kabuğu