Kadın Hayattır - Şirvan YÜCEL

Kadın Hayattır


Kadın sevdiği kişinin hayatını değiştirir mi?
 Kadında yaratıcıklık nasıl ortaya çıkar?
Bu soruların cevaplarını Dünya Değişim Akademisi'ndeki Değişim Uzmanlarına sorduk ve hayatımızı derinden değiştirecek bilgiler edindik. Bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.
'' Bir kadın haytın her anından zevk almak ve her anını doyasıya yaşamak ister. O yüzden kadın hayatın ta kendisidir. Hem kadın hem de hayat dişil enerjinin tezahürü olduğu için kadın hayatın her anına olağanüstü anlam kazandırır. 
Havayı solumak, su içmek, yemek yemek, yürümek vs. bir kadın ile birlikte yapıldığında bambaşka tadlara sahiptir. Kadın yaşamın baharatı gibidir, her tada bambaşka tatlar katar. Onun kattığı lezzetin tadını çıkarmayan ise maalesef yaşamıyordur.
Bir kadın yaratıcı enerjinin tezahürü olduğu için yaratıcılığın da ta kendisidir. Kadın yaratıcılığının sınırı olamaz ve buna aşk da eklenirse kadın, yaratıcılığını çılgınca ifade eder. Bir kadının aklına gelen çılgınlıkları bir erkek hayal bile edemez, aklı almaz.
O yüzden kadının sıradışı çılgınlıkları sıradan erkeği korkutur ve delirtir. Sıradan erkek sıradışı kadından korkup kaçar çünkü onun deli olduğunu düşünür. Bir kadın delidir aslında - o, aşk ve yaratıcılık delisidir.
Bir kadın ''hayatının erkeği'' ni bulunca muazzam yaratıcılığı devreye girer ve hayal bile edemeyeceği şeyler yapmaya başlar. Yaratıcılığı yıkıcı olmaz yapıcı olur. O zaman kadın kimse için yapmadığını ''hayatının erkeği'' için yapar.
Bir kadının ''hayatının erkeği'' olan kişinin yaşamı pozitif yönde değişim gösterir. Yaşamında inanılmaz şeyler gerçekleşmeye başlar. Kadının sıradışı yaratıcılığı erkeğin yaratıcılığına ilham verir ve onu zirveye ulaştırır.''
Değişim Uzmanı 
Şirvan Yücel 

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
19Ekm

Acı Ve Sevgi

06Ekm

İnsan Birliği

11Eyl

Mutsuzluk Nedir?

11Ağs

Bencillik Kabuğu

29Tem

Samimiyet Ve Mahremiyet