Dünyanın Bütün Acılarını Dindirecek Kitap!!! - Şirvan YÜCEL

Dünyanın Bütün Acılarını Dindirecek Kitap!!!


İstisnasız herkes acı çekiyor. Bu acıların temelinin en başında Aşk acısı geliyor. İnsanı en çok etkileyen  ve büyük sorun teşkil eden, bu  duruma ve diğer karşılanmamış beklentilerin getirdiği acılara artık son, dedirten kitap sonunda insanlıkla buluştu yazara çok teşekkür ederiz. Emeğine ve kalemine sağlık. Elimden bırakamadığım bu kitabı siz okurlara da tavsiye ederim sevgiler.

 Acısız günlerimiz olsun umuduyla...

ACI PSİKOLOJİSİ

AKİF MANAF

56 eşsiz esere imza atan ünlü yazar Akif Manat’tan, dünyanın bütün acılarını dindirecek güçte idrak yaratacak, insanlığı dönüştürecek çok önemli bir eser geldi.

Acı Psikolojisi, başlı başına acıyı konu alıyor. Hayatımızda sevgi ve aşk kadar önemli olan, hatta daha çok yer kaplayan acıdan, acı korkusundan, acı telaşından, acının izlerinden kurtulmanın dönüşümsel yolunu idrak ettiriyor. Adım adım açıklıyor, varoluşumuzdaki haz ve mutluluk dolu gerçeğimize kadar götürüyor. Tekrar acı ile karşılaşmayı engelleyecek bilinç düzeyini ortaya koyan kaçırılmayacak bir kitap.

ARKA KAPAKTAN:

Hayatta gerçekçi olmak acı zehrine karşı en etkili panzehirdir. Eğer hayatta acı çekmek istemiyorsan gerçekçi ol!

Acı ile yaratıcılık arasında gizemli bir bağ var. Bu bağı keşfeden kendini de keşfeder. En acı iç çekiş en içteki yaratıcı gücü uyandırır! Acılar içinde kıvranan insanın, yaşadığı acı depremleri sonucu yüreğinin kapıları acı rüzgârı aracılığıyla açılır ve acılar dışarı fırlar!

Bir insan kendini kaybettiğinde acıları bulur ve kendini bulduğunda acıları kaybeder. Tercih sizindir! Gerçek şu ki, zevk acının çiçeğidir. Bu ne kadar paradoksal gelse de, acı zevki besler ve çiçek açmasını sağlar.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Kas

Tepkilerden Özgürlük

19Ekm

Acı Ve Sevgi

06Ekm

İnsan Birliği

11Eyl

Mutsuzluk Nedir?

11Ağs

Bencillik Kabuğu