Corona Virüsü Ve Küresel Karma - Şirvan YÜCEL

Corona Virüsü Ve Küresel Karma


İnsanların yaptıkları olumlu ve olumsuz şeyler bütün toplumu etkiliyor. Herkes enerji ipleri ile birbirine bağlıdır. Bu bağlar etkileşim haline gelerek önce insanın kendisini, sırası ile çevreyi, toplumu ve dünyayı  kolektif bir şekilde etkiliyor. Enerji çok önemli bir titreşimdir. Bu önemli titreşim insanın hayatında ne gibi tahribatlara neden oluyor? Bunlar nelerdir?  Soruların cevabını Dünya Değişim Akademisi Uzmanlarına sorduk hayatımızı değiştirecek bilgiler edindik.
“Küresel Karma dünyadaki tüm canlı varlıkları etkisi altına alır. İnsanlar bilinçsiz eylemleriyle doğayı tahrip edince volkan, tsunami, seller, depremler, su baskını, kıtlık gibi küresel karmanın tepkileriyle yüzleşmektedir.
İnsanlar doğaya, hayvanlara ve diğer canlı varlıklara zarar verince, küresel karmik tepkiler insanların zararına çalışmaktadır. Küresel çapta yapılan olumsuz eylemler yoğun negatif enerji titreşim alanı üretir ve bu enerji alanı belirli bir yoğunluğa ulaştığında küresel felaketler ortaya çıkar. Bu felaketlerde ölen insanlar bireysel ve küresel Karmanın bir araya gelen tepkilerinden etkilenmektedir.”
Değişim Uzmanı
Şirvan Yücel
info@dunyadegisimakademisi.com
 

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

  • Zeynep Erdogan | 03 Mayıs 2020 11:58

    Çok guzel 4sk

YAZARIN SON 5 YAZISI
11Eyl

Mutsuzluk Nedir?

11Ağs

Bencillik Kabuğu

29Tem

Samimiyet Ve Mahremiyet

30Haz

Zihin Kapasitesi

18Haz

Değişim Zenginliği

saniye sonra kapatılacak. REKLAMI GEÇ
esenlik poun