Maçın Katili Egolu Erol Bulut..! - Said Yalcin

Maçın Katili Egolu Erol Bulut..!


İlk yarı nefesleri kesen bir karşılaşma. Meşin yuvarlak orta sahada pek görünmedi. Hep gol aramak adına bir bizim kalede bir Alanya kalesindeydi. Harikaydı ilk yarı gerçekten. Ne yalan söyleyeyim sezon bitecek biz bu kadar golü arayan bir takım hüviyetine girmemiştik. Heyecanlandık. Ne var ki bir nefeslikmiş, ikinci yarı tam bir fiyasko ile karşılaştık.

Erol Bulut ikinci yarıya ego ile başladı. Tam bir fiyasko. Guılherme çıkıp Donald oyuna girdi. Oysaki 10 kişi kalan takımı ancak ayak bileklerine sahip bir futbolcu ile çözebilirsin ve golü bulabilirsin. Bulut’un egosu tavan yapmış olacak ki , oyuncu değişikliklerinde saç baş yoldurtmaya devam etti.  İlk yarılık olan Kamara ve Bıfouma kaçırdıkları goller ile adeta birilerine mesaj yolladı. Diyeceğim şu ki, acaip bir şekilde takımda başı boşluk mevcut. Adem Büyük penaltıcıysa bu takımın, kusura bakmayın yollayın gitsin teknik heyeti de, yönetimi de. Haftalardır Adem Büyük’ün takıma ne bir katkısı var. Haftalardır Adem Büyük halen ilk 11’de. Bir ara sorunlu futbolcular Murat ve Ertaç dediler. Tekrar affedildi. Ne bu turşu ne bu lahana demezler mi ey teknik heyet ve yönetim. Birilerini mi kandırıyorsunuz bu ufak tefek aklınız ile…

Sezon başından bu yana hep söyledik durduk. Oyuncular üzerinden oynarsan egonu futbolcular üzerinden denersen takım tepe taklak düşer. Anladık sakatlıklar oldu. Ama sen halen sezon bitecek ilk 11’i kurmayı  beceremedin Erol hoca . Alanya karşısında ilk yarı iyi olan bir Guılherme’yi hangi mantıkla çıkardın. Perreıra nerelerde. Bu futbolcuyuda mı egona yenik düşürdün. Ömer Şişmanoğlu’yu aldın oyuna boş kaleye golü yapamadı. Gerçi sende haklısın, bu zaman kadar savunma futbolunu öyle yada böyle götürdün. Bünyen alışkın değildir hücum futbolunu oynatmaya…

Aklımız Kupada derseniz, o maç tarihi de gelecek. Kim ne derse desin Alanya maçının katili Erol hocadır. Kupada da bu futbolcular oynayacak. Bakacağız ve göreceğiz.. Dediğim inşallah çıkmaz. Futbolcular bir yerlere mesaj konusundaki düşüncem umarım ters teper. Yoksa net goller nasıl kaçsın. Tamam futbolda gol atmak da var kaçırmak da , nitekim futbolunda bir edebi bir terbiyesi var. Sonrada demeyin taraftar niye tribünlere gelmiyor diye. İşte sizin egonuz ve beceriksizliğinizden gelmiyor.

Alanya karşılaşması tam bir fiyasko ve egosunu tavan yağan Erol hoca yüzünden kaybettiğimizi bir daha yinelemek istiyorum.

 

malatyacadde44@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
22Kas
08Kas

Birileri Artık Dur Desin…!

30Ekm

Paşa Gibi Mağlup Olduk..!

23Ekm

İsteyince Neler Olmaz ki..?

17Ekm

Sumudica Geri Döndü..!