Güder, Battalgazi'yi 2023 Hedeflerine Ulaştıracağız - Resul Özbey

Güder, Battalgazi'yi 2023 Hedeflerine Ulaştıracağız


Yaklaşık 8 yıl AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığını başarıyla sürdüren ve Battalgazi ilçesinin önemli ailelerinden olan ve sözü senet olan Osman Güder 31 Mart yerel seçimlerinde partiden aday gösterilmiş ve % 70 in üzerinde oy alarak Battalgazi Belediye Başkanı oldu.
İlçe başkanlığında da her zaman ilçenin her türlü sorununu çözümü aşamasında görev islenen ve başarılı bir performans gösteren Başkan Osman Güder mükafatını seçimlerde rekor oy alarak göstermiş oldu.
Battalgazi halkının rahatça ulaşabildiği isim olan Başkan Osman Güder Belediyenin tüm kapılarını halka açmış vaziyette. Özel Kalemi ise başarılı çalışkan herkesin yakın en tanıdığı ve tüm çevrelerce kabul gören bir isim olan Özel Kalem müdürü Mehmet Acun'a bırakan Osman Güder'in 5 yıllık sürede büyük işlere imza atacağı şimdiden konuşuluyor.
A takımını ise Malatya'nın takdir ettiği Başkan yardımcıları Zafer Kırçuval, Yaşar Karataş ve Muammer Zafer gibi deneyimli Malatya'nın öz evlatları herkesin takdir ettiği isimlerle yoluna devam etmesi Battalgazi ve Malatya'da takdirle karşılandı.
2023 hedeflerine Battalgazi Belediyesinin Başkan Osman Güder ile hedeflere ulaşacağından emin olan Battalgazi halkı bu dönemden oldukça umutlu. Bölgeyi ve halkı iyi tanıyan Başkan Osman Güder ise " Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi hedef 2023 e Battalgazi ilçemize hizmetlerimizle birlikte hazırlayacağız.
Battalgazili hemşerilerimin bana ve partime gösterdikleri teveccühe karşılık istişarelerimizle Battalgazi ilçemizi yeniden inşa edeceğiz. Rekor oy oranı ile göreve geldim. Üzerimdeki yükü Battalgazi Belediyemizdeki tüm personellerimizle birlikte ve halkımızla beraber istişare ederek çalışmalarımızı yapacağız.
Biz büyük bir aileyiz. değerlerimize sahip çıkarak insan odaklı gönül kazanarak kalp kırmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz bü makamlara sorunları çözmeye hizmet üretmeye geldik. İnşallah halkımız 4 yıl sonunda daha yaşanabilir bir Battalgazi ilçesi göreceklerdir. Yapacağımız projeler ve hizmetler Türkiye de örnek gösterilecek Battalgazili hemşerilerim bizi izlemeye devam etsinler "

malatyasurmanset44@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!