Hırs Ve Ölümsüzlük - Yenilenmiş Neval

Hırs Ve Ölümsüzlük


Küresel toplumun çıkar grupları yüzünden  hayırseverlik adı altında birçok hırslı insan yetişiyor. Çıkar grupları insanlara ‘ iyi insan ‘  kötü insan,  vatansever insan gibi etiketler giydirerek onları kalıplıyorlar.

Bu gruplar hırsı körüklüyor ve hırs yüzünden açgözlülük, nefret, kin gibi olumsuz duygular ortaya çıkar . Değişim sayesinde hırs ortadan kaldırıldığında herkes her şeyini birbirleriyle paylaşmaya başlar ve o zaman Gerçek zenginlik ortaya çıkar.

Çıkar grupları buna izin vermez çünkü onlar hırsı körüklemek isterler. Korku mekanizmasını kullanarak insanlar üzerinde kontrol sağlamaya çalışırlar. Bu da  Ölümsüzlük hırsına neden olur. Ölümden korkanlar yaşlanma karşıtı bir çok yönteme başvururlar. Bu da onları kendi özlerinden uzaklaştırır. Kişi ölümsüzlük hırsına kapılarak şu cümleyi tekrarlar ; “ ben hariç herkes ölecek. “ 

Kişi ,ölümsüz olmak ister işte bu çaba da hırsı körükler. Korkak insanlar ebedi ruhi varlık olduklarını unutarak bedeni ölümsüzleştirmeye çalışırlar. Bunun için durmadan yöntem bulmaya çalışırlar. Ölüm korkusu ölümsüzlük hırsına neden olur, bu da boşa zaman kaybıdır. 

Insanlar dünyevi işler için koştururken ölüm birden bire gelir ve koşuşturma sona erer. Huzura erişmek için hırs oyunlarını bırakmak,  durmak ve sessiz olmak gerekir. Öz ile temasa geçilince kişi tarifsiz nedensiz mutluluk hisseder. 

Dünya Değişim Akademisi nde uygulanan içsel simya yöntembilimi ve Değişim programları sayesinde doğal ve kendiniz olarak , hırstan özgürleşeceksiniz. Böylece ebedi ruhi varlık olduğunuzu deneyimleyince gerçekten ölümsüz olduğunu yaşayacaksınız.  Ölümsüz olmaya çalışarak kendinizi yıpratmayacaksınız ve korkmayacaksınız.

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
28Tem

Stres Kısır Döngüsü

15Tem

KALP DİYARI

03Tem

TESLİMİYET GÜNEŞİ

26Haz

DUYGU İFADESİ

15Haz

Mutlak Gerçek