Hırs Maskeleri - Neval KÜTÜK

Hırs Maskeleri


Hırs pek çok maske kullanır ve onu tanımak için cesur, bilge ve aydınlanmış olmak gerekir. 

HIRS yaşamı yarına ertelemek demektir. Hırsla dolan insan maskeler takarak yapaylaşmaya başlar. O, doğal olarak şimdiyi yaşayamaz çünkü yapaylık varsa şimdi kaybolur. Gelecek de kaybolur çünkü o zaman hayat yine ertelenir. 

Hırslı insan hep yarına ne yapacağını düşünür. Elinde olanlarla ilgilenmez, şimdiyi kaybederek zamanın içinde de kaybolup gider.

Hırsı aşmak isterseniz ona korkmadan bakın ve onunla yüzleşin. Hırsla yüzleşmekten insan hırstan özgürleşemez çünkü hırs onun yakasını bırakmaz. HIRS pek çok maske takar ve birçok sekle girer  ve birçok da biçim alır.

Dünyadaki olanaklar ve güzellikleri görüp cenneti arzulamak aç gözlülüktür. Hırstan vazgeçmek yerine hırsı gözlemleyin ve hırslı olmanın ne kadar yıkıcı olduğunu görün.

Hırstan özgürleşmek ve hırsı aşmak için Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Değişim programlarını uygulayabilirsiniz. İçsel simya yöntembilimi de dediğimiz bu özel programlar öz varlığınızla temasa geçmenizde yardımcı olacak.

HIRS duygusunun enerjisi kökten kuruyacak ve farkındalıkla beslenmeye başlayınca hırs da kökünden yok olacak. Hırssızlık sayesinde zihinsel kaos bitecek ve artık kendinizi yalnız, sıkışmış hissetmeyeceksiniz.

Hırstan özgürleşecek hırstan özgür olacak ve iç dünyanızda huzur ve saadet ile dolacaksınız.

nevalkutuk77@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
15Ekm

Motivasyon Sanatı

01Ekm

Hafızanı Güçlendir

12Eyl

İÇSEL DEVRİM

15Ağs

BENCİLLİK PSİKOLOJİSİ

04Ağs

ANLAYIŞ SANATI