HAYAT İKSİRİ - Neval KÜTÜK

HAYAT İKSİRİ


Kalıcı ve köklü değişim için cesaret gerekir çünkü bir değişimci risk almadan yaşayamaz. Onun için hayat heyecan ve merak doludur. Gerekirse tehlikelere bile meydan okur.

Değişim nefesini her gün içine çeken değişimci bir şeye ‘ evet’ demişse, ona hayır dedirtmenin yolu yoktur. Değişim rüzgarının sesi, değişimcinin hayat iksiridir.

Hayat her zaman düz bir çizgide gitmez, insanın hayatında virajlar ve engeller vardır. Engelleri bir atlama taşı olarak kullanma ve her dezavantajı avantaja çevirme bir sanattır. İşte bu sanat öğretilmez, değişimin gücü ile kişi tıpkı demirin altına dönüşmesi gibi mucizevi şekilde değişir. Değişim deneyimleri kişiyi her an canlı tutar, böylece değişimci her şüpheye düştüğünde deneyimleri ona gerçek yolda olduğunu gösterir . İlluzyonun buharlaşması ancak bu şekilde olabilir.
Değişimci değişim nefesi ile var oluşunu her an yaşar ve kutlar. Varoluşu yaşamak, deneyimlerin deneyimidir ve tekamülün zirvesidir. Bir yere varmak, sürekli hedef belirleyip mutlu olmaya çalışmak gerçek başarı değildir. Gerçek başarı kendini keşfetmek, değiştirmektir. Kendin olmak ve anı yaşamaktır, böylece zihin aşılır ve sonsuzluğun kapıları açılır.

Değişim okyanusa benzer, o okyanus sizi bilmediğiniz diyarlara götürür. Kendinizin hiç bilmediğiniz derinliklerine dalmak ister misiniz? İç dünyanıza yolculuğa hazır mısınız? Kendinizi GERÇEKTEN KORKMADAN görmeye var mısınız?
O zaman yolculuk başlasın!

Dünya Değişim Akademisinin düzenlediği her ay doğada gerçekleşen farkındalık festivallerimizde hem kalabalıkla hem de kendinizle mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Değişim programlarının kalıcı ve güçlü etkilerini gözlemleyebilirsiniz. Bu coşku dolu yolculuk sizi bambaşka biri yapacak. Nefes teknikleri ile dönüşecek, uyguladığımız özel yöntembilim olan ‘ içsel simya sanatı’ ile tüm bünyeniz onarılacak.
İçsel dünyanızda bir devrim yaratacaksınız. Bu devrim, sizin değişim devriminizdir. En büyük zafer budur!

nevalkutuk77@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
15Ekm

Motivasyon Sanatı

01Ekm

Hafızanı Güçlendir

12Eyl

İÇSEL DEVRİM

15Ağs

BENCİLLİK PSİKOLOJİSİ

04Ağs

ANLAYIŞ SANATI

saniye sonra kapatılacak. REKLAMI GEÇ
esenlik 11 24 ekim