Ticaret Borsasına TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Sertifikası

Ticaret Borsasına TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Sertifikası

PAYLAŞ

Malatya Ticaret Borsası “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Sertifikası” almaya hak kazandı.

Malatya Ticaret Borsası (MTB), Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen ve uluslararası niteliğe sahip COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan borsalar arasına girdi.

Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, COVID-19 salgının ülkemizde görülmeye başlaması ile birlikte bütün tedbirleri alarak çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Kurum olarak devletimizin açıkladığı tedbirleri üyelerimizin, paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını korumak, güvenilir ve hijyenik ortamda hizmet sunmak amacıyla yerine getirerek bu belgeyi almak için TSE’ye müracaat ettik. Bunun sonucunda belgemizi almaya hak kazandık” dedi.
Sağlığın her şeyin başında geldiğine ve tedbirlerin önemine dikkati çeken Başkan Özcan, “COVID-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında salgının ilk yayılım sürecinde verdiğimiz hizmetlerin aksamaması için esnek çalışma modeliyle üyelerimizin taleplerini karşıladık. Daha sonra açıklanan yeni normaller çerçevesinde kurum olarak bütün tedbirleri en üst seviyede alarak çalışmalarımızı sürdürdük. Titizlikle aldığımız önlem ve tedbirler çerçevesinde TSE tarafından 19 Eylül 2020 tarihinde denetlemeden geçtik ve başarılı olduk.

Denetimler sonucu tam not alan Borsamız, TSE tarafından verilen ve uluslararası kalite belgesi niteliğinde olan ‘COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği camiası içerisinde alma başarısını gösteren borsalar arasında yer aldı. Bundan sonra da aynı duyarlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’nin alınmasında emeği olan personellerimize ve TSE Malatya İl Müdürü Eraslan Yılmaz’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber: Kayhan İNCEOĞLU

Bülten

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN