Sağlık İl Müdürü Dr. Berk'e Esnaf Kuruluşları Başkanlarından Ziyaret

Malatya Sağlık İl Müdürlüğüne il Müdürü olarak ataması gerçekleştirilen Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk Malatya'nın Esnaf Odaları Başkanlarını misafir etti.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Şevket Keskin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren beraberinde Mahrukatçılar Esnaf Odası Başkanı Orhan Özbek, Fırıncılar Odası  Başkanı Mehmet Büyükelçi, Terziler Odası Başkanı Cumali Savaş, Kahveciler Odası Başkanı Hacı Karanfil İl Sağlık Müdürü Dr. Erhan Berk makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

      Bayram öncesi Hac vazifesini yaparak Malatya’da görevinin başına dönen Malatya İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk Malatya Esnaf camiasının önemli isimlerini makamında ağırlamaktan onur duyduğunu belirttiği konuşmasında” Bugün Malatya Esnaf camiasının önemli isimlerini MESOB Başkanı Sayın Şevket Keskin’i, ESKKK Başkanımız Sayın Ali Evren’i i ve Esnaf oda başkanlarımızı konuk ettik.

       Nazik ziyaretlerinden dolayı benim yanımda büyük kıymetleri olan değerli büyüklerime nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bulunduğum makamda hizmet çıtasını bir üst seviyeye yükseltmek için görevimin başındayım. Hepiniz hoşgeldiniz” diye belirtti.

MESOB Başkanı Keskin” Sayın Dr. Erhan Berk Müdürümüze Güveniyoruz”

       Malatya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin ise” Malatya esnaf camiası olarak Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk hocamızı çok iyi tanıyoruz. Esnaflarımızın içerisinden birisi. Aldığı görevi layıkıyla yapan başarılı çalışmalarıyla Malatya’da yıllardır hastane Başhekimi olarak hizmet veren Sayın Dr. Erhan Berk hocanın Malatya Sağlık il müdürlüğü görevinde de büyük başarılı hizmetlere imza atacağından eminiz.

       Kendisini Esnaflarımız adına yeni görevinden dolayı tebrik ediyor, bizlerinde üzerine düşen her konuda yanında olduğumuzu belirtiyorum. Allah Hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.“

ESKKK Başkanı Evren” Başarıları Daim ve Hayırlı Olsun”

       Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Evren ise” Özellikle Pandemi döneminde Esnaflarımızın yanında olan bir telefonumuzla bizlere yardımcı olan Dr. Erhan Berk’i yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum.

      Başhekimlik yaptığı dönemde sağlık alanında esnaflarımızla iç içe olan onlara sağlık konusunda büyük katkısı bulunan Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk Malatya’da çalışkanlığı ve başarılarıyla bizlerin yüreğinde olan bir isim.

      Malatya İl Sağlık Müdürü olarak böylesine deneyimli, ehliyetli, liyakatlı, yöneticilik ve idarecilik konusundaki başarısı Malatya’da herkesin takdirini kazanmış bir isim olan Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk’e verilmesi hepimizi mutlu etmiştir. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

       Sayın Müdürümüzle Malatya Kazanacaktır. Sağlık Müdürü olarak görevinin başında sağlık alanındaki yatırımlar ve projeler ile sağlık hizmetleri daha güzel vatandaşların hizmetine sunulacaktır. Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk Hizmet adamıdır.  Esnaflarımız adına kendisinin yeni görevini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Hayırlı olsun.”

Haber: Kayhan İNCEOĞLU

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN