Malatya Deva Partisi, Gazeteciler Gününü Unutmadı

Deva Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş ve yönetim kurulu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kahvaltı organizasyonunda Yerel Basın çalışanlarıyla bir araya geldi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Deva Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek istişare ettiler.

       Deva Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş Yerel Basının önemine dikkat çekerek gazetecilere teşekkür etti.  Malatya’da bulunan yerel basın organlarında çalışan gazetecilerin davet edildiği kahvaltı organizasyonunda DEVA Partisi Malatya il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Organizasyonda gazetecilerle yakından ilgilenen Başkan Güneş bütün gazetecilerin tek tek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

         DEVA Partisi il Başkanlığı’ndan yapılana açıklamada “Kamuoyunun vicdanını temsil eden, ilkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, tüm zorluklara rağmen her koşulda kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir özveriyle çalışan yerel ve ulusal basınımızın temsilcilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.

       Bu düşüncelerle, mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda görevlerini özveriyle yerine getiren, hem sosyal haklarını hem de ifade özgürlüklerini kullanabileceği bir Türkiye umuduyla, halkın haber alma hakkı için gecesini gündüzüne katan siz değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü‘nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN