İyi Parti Battalgazi İlçe'de Nurettin Bükte Güven Tazeledi

İyi Parti Battalgazi İlçe'de Nurettin Bükte Güven Tazeledi

PAYLAŞ

İYİ Parti Battalgazi İlçe kongresi il Binasında yapıldı. iki adayın yarıştığı kongrede mevcut başkan Nurettin Bükte güven tazeledi.

Başkanlığa yeniden seçilen Battalgazi ilçe başkanı Nurettin Bükte " Kaybeden yok. Battalgazi ilçemiz ve partimiz Kazandı " dedi.
      Covid 19 tedbirleri kapsamında alınan tedbirlerle başlayan İyi Parti Battalgazi 1. Olağan Kongresinde İzzet Levent ile mevcut başkan Nurettin Bükte kıyasıya yarışırken kazanan mevcut başkan oldu.
        Saat 10 da başlayan İyi Parti Battalgazi ilçe kongresine İyi Parti Malatya il Başkanı Süleyman Sarıbaş, Delegeler ve partililer katıldı. İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş ” Partimize gösterilen ilgiden son derece memnunuz. İyi Partide kaybeden olmaz. Tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. demokrasinin tüm kurum ve kurallarıyla işlediğini ifade etmek istiyorum. Bu gün 2 adayımız var. Kazanan iyi parti ve Battalgazi ilçemiz olacaktır " İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanlığına seçilen Nurettin Bükte  ise yaptığı açıklamada” Parti içinde bir yarıştı. Kazanan partimiz oldu ” dedi.
        376 üyeli Battalgazi ilçe de İyi Parti Battalgazi 1. Olağan Kongresinde 163 üye oy kullanırken İzzet Levent 26 oy, Nurettin Bükte 136 oy alırken 1 oyda geçersiz sayıldı. 

Bülten

Malatya Sürmanşet

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN