İl Başkanı Güneş' Hukuksuzluklara, Kabadayılıklara Geçit Vermeyeceğiz'

Deva Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş' Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu'na yapılan çirkin saldırılara Türkiye'nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz.'

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

  DEVA Partisi Genel Merkez tarafından 81 ilde ortak basın açıklaması yaptı. Malatya'da ise ortak basın açıklamasını Malatya'da İl Başkanı Onur Güneş okudu. Başkan Güneş yaptığı yazılı basın açıklamasında; 

       Bugün, DEVA Partisi’nin tüm Türkiye’deki teşkilatı olarak basının karşısındayız. Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz.

       Az önce Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan genel merkezimizde konuya ilişkin değerlendirmelerini kamuoyuyla paylaştılar. Sayın Genel Başkanımızın ifade ettikleri üzere; Emniyet Genel Müdürlüğü; dün haksızlığı, kabadayılığı, hukuksuzluğu koruyan bir metin yayınlamıştır. Kimin kimden cesaret aldığı ortadadır. İnsanlara parmak sallayanların arkasında kimlerin olduğu ayan beyan ortadadır.

       Şunu özenle belirtmek gerekir ki; muhatabımız zor şartlarda canını dişine takarak güvenliğimizi sağlayan emniyet personeli değil, polis teşkilatımızı siyasete alet edenlerdir. Hukuka ve kanuna uygun davranan, zor şartlarda çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarına bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerli basın mensupları,

       Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımıza, Milletvekilimize, Yol Arkadaşımıza yapılan saldırılar karşısında asla susmayacağız.

       Türkiye Cumhuriyeti’nin hukuk tanımazların devlet katında görev yapacağı yer olmadığını biliyoruz. Genel Başkanımızın vurguladığı gibi; Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namına büyük bir zafer elde edeceğiz.

         Bizler, DEVA Partisi Malatya İl Teşkilatı olarak kararlıyız. İl Başkanı Güneş” Hukuksuzluklara, Kabadayılıklara Geçit Vermeyeceğiz” Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz." Bülten

 

Hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN