Fırat Edaş Pütürge'de Yatırımlarına Ara Vermiyor

Fırat Edaş Pütürge'de Yatırımlarına Ara Vermiyor

PAYLAŞ

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Pütürge ilçesindeÖrmeli Mahallesi için planladığı2 milyon TL tutarındaki yatırım çalışmasını tamamladı.
Sorumluluk bölgesindeki yaklaşık bir milyon müşterisine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmetiverebilmek için var gücüyle çalışanFırat EDAŞ, gerçekleştirdiği yatırım çalışmaları ile adeta bölgenin enerjisi oluyor. 
Fırat EDAŞ, elektrik kesintilerini minimuma indirilmesi ve sulama alanlarındaki sıkıntılarına çözüm getirilmesiamacıyla Pütürge ilçesine bağlı Örmeli Mahallesi için planladığı 2 milyonTL tutarındaki yatırımıtamamladı.  
Gerçekleştirilen yatırım çalışması ile bölgeye uygun besleme hatları tesis edilmesinin yanı sıra bölgeyi besleyen dağıtım trafolarının yenileme çalışmaları da yapıldı. Eklenen yeni trafolar ile bölgenin gerilim düşümü problemleri de çözülerek,enerji arzındaki kalitenin artırılması sağlandı. 
Fırat EDAŞ, müşterilerinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için sorumluluk bölgesindeki çalışmaların artarak devam edeceğini ifade etti. 
 

Bülten

Malatya Sürmanşet

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN