Başkan Karademir' Umudun ve Hizmetin Adıdır Gelecek Partisi

Başkan Karademir' Umudun ve Hizmetin Adıdır Gelecek Partisi

PAYLAŞ

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari Mali İşler Başkan Danışmanı Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Veysel Karademir' Gelecek Partisi Yarınlara Umutla Bakmayı Milletimize Göstermiştir' dedi.

  Malatya’da çalışmalarıyla Gelecek Partisinde örnek gösterilen ve daha önemli kadrolara bileğinin hakkıyla yükselen ve önemli görevlerin adamı Gelecek Partisi Genel Merkez İdari Mali İşler Başkan Danışmanı Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Veysel Karademir durmadan Yorulmadan hizmet aşkıyla çalışmalarında bazılarına örnek olmaya devam ederken Malatya halkı ise Başkan Karademir’i daha üst görevlerde görmek istiyor..


          Başkan Karademir “ 18 ay gibi kısa zamanda pandemi dönemi ve tüm olumsuzluklara  rağmen yeni bir parti statüsünde bulunan Gelecek Partisi kuruluşundan beri yapılan harcamaların tamamı  kurucular tarafından yapıldı.  Hiçbir 2’nci şahıs veya devlet yardımı olmadan başarılı bir şekilde teşkilatlanıp, parti binaları ve giderlerin harcamaların tamamının il bazında partili yönetiminde ve gönül vermiş ”Bende Varım ” diyen üyelerden karşılandı. Memleket Sevdalılarının bir araya geldiği Partinin Neferlerini takdirle karşılamakta olduğumuzu belirtiriz.


          Liyakat ve samimiyetin tavan yaptığı kadroların bir araya getiren Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu ülkenin tek, tek sorunlarını giderecek başarılı kadrolarımızla ilk seçimde sandıklarda iyi bir sonuçla karşılaşacağımızı şimdiden görmekteyiz.


         Maddi sıkıntıların, geçim derdinin olduğu şu önemli süreçte konunun bilincine varmış olduğu halkımızla 74 ilde teşkilatını kurmuş Gelecek Partisi yarınlara umutla bakmayı Milletimize göstermiştir. Halkımızda buna inanmıştır.”

Bülten

Malatya Sürmanşet

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN