Ankara Pütürgeliler Derneğinden Başkan Evren'e Ziyaret

Malatyalıların Ablası olan ve Ankara'da Pütürgeliler Derneği Başkanı Ecz. Güzin Koçak Malatya'da Esnafların sorunlarının çözümü için başarılı çalışmalarından dolayı esnaf camiasının takdirini kazanan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren'i Makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

 Malatyalıların Ablası olan ve Ankara’da Pütürgeliler Derneği Başkanı Ecz. Güzin Koçak Malatya’da Esnafların sorunlarının çözümü için başarılı çalışmalarından dolayı esnaf camiasının takdirini kazanan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren’i Makamında ziyaret ederek teşekkür etti. 

        Ankara Pütürgeliler Derneği Başkanı Ecz. Güzin Koçak” Malatyalı Hemşerilerim bilsinler ki Ankara’da bir kapıları var. Kendimi hep Şanslı gördüm. İyi’ki Malatyalı olmuşum Pütürge’de doğmuşum. 

        Geldiğim Malatya’da Esnaf Camiasının ve Malatyalıların abisi Sayın Ali Evren Başkanımızı ziyaret ettik. Kendilerine Esnaflarımızın sorunlarının çözümü için yapmış olduğu çalışmaları basından takip etmekteyiz ve hemşerilerimizden dinlemekteyiz. Pandemi döneminde Esnaflar çok büyük sıkıntılar çektiler ama Sayın Başkanımız Ali Evren’in yaptığı çalışmalar, Esnaflara kredi konusunda gösterdiği hassasiyet takdire şayandı. Esnaflar kredilerle rahat nefes aldı. 

        Bu vesileyle geldiğim Memleketimde Ali Evren Başkanımıza bir çayını içip teşekkür etmek istedim. Kendisine Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” 

       Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı TESKOMB Bölge Birliği Başkan Vekili Ali Evren ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttiği konuşmasında” Ankara Pütürgeliler Derneğinin değerli Başkanı hemşerimiz Sayın Ecz. Güzin Koçak’ı bugün misafir ettik. Kendisine yeni görevinden dolayı hayırlı olsun diyorum. 

           Güzin Hanım, üniversite okuyan yavrularımıza her türlü desteği verdiği, Sosyal ve kültürel etkinliklerde faal olarak hizmet etmesinden dolayı tebrik eder, başarılı çalışmalarından ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.” 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN