Suçluluk Duygusu - Tuğçe TÜFEKCİ

Suçluluk Duygusu


Suçluluk duygusu günümüzde hemen herkesin yaşadığı insanın hayatında ciddi çıkmazlara neden olan, kimi zaman kökü çok derinlere inen olumsuz bir duygudur. Suçluluk duygusunun farkına varabilmek, bu duygunun yaşamınızı etkilemesini engellemek ve bu duygudan özgürleşmek için Dünya Değişim Akademi’sinde uygulanan ‘Suçluluk Duygusundan Özgürleşme Değişim Programı’ndan faydalanabilirsiniz.
İnsanın kendi hakkındaki olumsuz inanç ve yargıları suçluluk duygusunun temel nedenlerindendir. Bu programı uyguladığınızda önce kendinizin kusurlu olmadığını deneyimleyeceksiniz. Böylece kendiniz hakkında yıkıcı eleştirilere son vereceksiniz. Daha yapıcı ve gerçekçi bir vizyona sahip olabileceksiniz. Bu vizyon sizin için yeni yaşam kapılarını aralayacak. Bu şekilde başlayan değişim önce sizin, sonra çevrenizin değişimine sebep olabilecek. 
Aldığınız kararların bugüne kadar size dayatılan gerçekler yüzünden alındığını görebileceksiniz. Kendinizi anlamaya başlayacak ve kendinizi affetmeyi öğreneceksiniz. Böylece mükemmel olmaya çalışmayacaksınız sadece kendiniz olmaya çalışacaksınız. Mükemmel olma çabalarının çevrenin size dayattığı şeyler olduğunu ve bunların mutluluk getirmediğinin farkına varacaksınız. 
Sekiz çalışmadan oluşan Değişim Programında her bir çalışma kırk beş dakika sürmektedir. Her çalışmada ‘Suçluluk Duygusu’ ile ilgili derin ve kapsamlı bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılmaktadır. Pratik uygulamalar nefes, vücut çalıştırma ve gerginliği atma tekniklerini kapsamaktadır. 
Değişim uzmanları rehberliğinde sistematik bir şekilde uygulanan değişim teknikleri sayesinde duygu ve düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi de kalmayı kolaylaştırıyor. 
Yaşamınıza yeni bir soluk getirmek, suçluluk duygusundan özgürleşmek, daha gerçekçi bir vizyonla yaşama sarılmak için Dünya Değişim Akademisi programlarını uygulayarak yeni bir yaşama adım atmaya sizleri davet ediyoruz.
Tuğçe Tüfekci
www.dunyadegisimakademisi.com
 

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 5

 • Özden Gerçek | 27 Mayıs 2021 16:06

  çok güzel teşekkürler

 • Mine Sarıbay | 25 Mayıs 2021 16:03

  Çok güzel....

 • Nunsal | 25 Mayıs 2021 15:11

  Çok güzel ve aydınlatıcı bir yazı ????????????

 • Sude | 25 Mayıs 2021 14:04

  Harika bir yazı

 • Sema İslim | 25 Mayıs 2021 14:00

  Harika ????????????

YAZARIN SON 5 YAZISI
17Tem

Teslimiyet

14Haz

Çocuklar için Değişim Programı

15May

Devrim Sanatı

16Nis

Gözlemci Olmak

14Mar

Beklentisiz Fedakârlık