Anlayışlı Olmak - Tuğçe TÜFEKCİ

Anlayışlı Olmak


Anlayış, belirli bir konudaki görüş ve inanışlar sonucu meydana gelen düşünme biçimi olarak karşımıza çıkar. Anlayışlı olmak önce insanın kendine karşı anlayışlı olması ile gerçekleşir. İnsanın zayıf anlarında, hata yaptığında, sıkıntı yaşadığında, zor zamanlarda, kaza geçirdiğinde kendisine karşı anlayışlı olmasıdır öz anlayış. 
Kendisine karşı anlayışlı olan insanın psikolojik dayanıklılığı artmaktadır. İnsanlarla ilişkilerde daha başarılı olur, kendini daha iyi ifade eder ve özgüveni yüksek olur. Bu özellikler diğer tüm alanlarda ihtiyaç duyulan ve insanın yaşam standardını yükselten özelliklerdir. Anlayış yolunda birey geçmişin acılarından şimdinin huzuruna ve geleceğin mutluluğuna doğru ilerler. 
Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle uygulanan “Anlayış Sanatı Değişim Programı” sayesinde hem kendinize hem çevrenize karşı olumlu bir tutum içinde olabileceksiniz. Anlayışlı olmak için suni bir çaba harcamadan, kendiliğinden zaten sizde var olan bu özelliği ortaya çıkarabileceksiniz. 
Sekiz çalışmadan oluşan ve kırk beş dakika süren çalışmalar size anlayış hakkında yeni bir vizyon kazandıracak. Kazanılan yeni anlayış vizyonu sayesinde bambaşka bir yaşam perdesi açılacak. Bu yaşam perdesinde yeni bir yaşam oyunu sahnelenecek. Geçmiş silinecek, geçmişteki olumsuz olaylardan kaynaklanan anlayışsızlık durumu yerine olaylara gözlemci olarak bakabilen farkındalıklı bir anlayışlı insan ortaya çıkacak. 
Değişen durumlar, beklenmedik gelişmeler hepinizin yaşamında olmuştur ve olacaktır. Yaşam her ne kadar güzel olsa da sıkıntılı zamanlar göz ardı edilmeyecek kadar fazladır. İşte bu durumlara hazırlıklı yakalanmak için önce kendinizi ve sonra sevdiklerinizi güçlü, yara almadan yeniden düzlüğe çıkarabilmek için Dünya Değişim Akademi’nde uygulanan çalışmalardan destek alabilirsiniz. “Anlayış Sanatı Değişim Programı” da birçok kişi tarafından uygulanan, yaşam standardınızı yükselten sade ama sonuçları çok etkili olan çalışmalardan biridir. Yaşam denen bu kısa yolculukta ara sıra mola vermek, dinlenmek gerekir. Yola devam ederken bu verilen molalarda yeniden şarj olunur, derin nefesler alınır, tüm yükler atılır, zihin yenilenir ve yaşama sevincini bünyede yeniden hissedilir.  Bu şekilde kendinize küçük molalar vermeniz dileğiyle…

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 3

  • Nunsal | 01 Temmuz 2021 22:27

    Çok güzel????????????

  • Ercüment | 24 Haziran 2021 14:54

    Anlatım ve konunun işlenişi çok başarılı.Teşekkürler..

  • Hatice Özel | 22 Haziran 2021 19:14

    Ne kadar önemli anlayış kavramı.Hele de kendine anlayışlı olmak.Cok güzel bir yazı olmuş.Tesekkurler????????

YAZARIN SON 5 YAZISI
30Ara

Cesaret Ve Masumiyet

13Ara

Bilgelik Yolu

22Kas

Kaygılardan Özgürleşme

03Kas

Bağımlılıklardan Özgürleşme

15Ekm

Bencillik Psikolojisi