Pütürge Halkından Mikail Sülük'e Büyük İlgi

Pütürgelilerden AK Parti Belediye Başkan adayı Mikail Sülük'e seçim gezilerinde büyük teveccüh dikkatlerden kaçmıyor.

Pütürge Halkından Mikail Sülük'e Büyük İlgi
Politika
Pütürgelilerden AK Parti Belediye Başkan adayı Mikail Sülük'e seçim gezilerinde büyük teveccüh dikkatlerden kaçmıyor.

Haber Editörü: Malatya Sürmanşet

Yaklaşık 4 yıldır AK Parti Pütürge ilçe başkanlığını başarıyla yapan, iktidarın her türlü hizmetinin ilçeye gelmesinde büyük emeği olan Mikail Sülük'e başkanlık yarışında kesin gözüyle bakılıyor.
AK Parti ilçe başkanlığında gitmedik kapı,sıkılmadık el, ulaşamadıkları vatandaş kalmayan ve Pütürgenin her metrekaresinde büyük hizmetleri olan Başkan adayı Mikail Sülük'e Pütürgeliler sahip çıkıyor. Büyük başkan sloganıyla hemşerileri tarafından karşılanan Başkan adayı Mikail Sülük 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde çok yüksek oy ile seçimleri alacağı şimdiden Pütürgeliler tarafındamn konuşulmaya başlanmış vaziyette.
Seçim Çalışmaları kapsamında gittiği her yerde yapacağı projeleri anlatan AK Parti Pütürge Belediye Başkan adayı Mikail Sülük'e vatandaşlar büyük ilgi gösteriyorlar. Pütürgeli hemşerileri tarafından göreve gelir gelmez yapacağı projeleri bir, bir anlatan Başkan adayı Mikail Sülük öncelikli hedeflerinin güzel ilçemizin güzel insanlarına faydalı olacak, insan odaklı projelerle hep birlikte el ele verip Pütürge  ilçemizin her metrekaresini dün olduğu gibi bundan sonrada AK iktidarımızın AK projeleriyle hizmetlerimizi devam ettireceğiz diyen Mikail Sülük !.
" Pütürgemizin güzel insanları her şeyin en iyisine layık. Ben anlayışıyla değil biz anlayışıyla insan odaklı projelerimizle vatandaşlarımızın katılımıyla istişarelerimizle Belediyemizin kapısını her daim halkımıza açık olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ilk etapta Pütürgemize iş imkanı sağlayacak istihdamı artıracak, ilçemize gençlerimizin sosyal donatılarıyla ekmek kapılarıyla alakalı projelerimizi hazırladık.
İlçemizin en büyük sıkıntısı gençlerin iş imkanı ve sosyal hayatlarına katkı yapabilecek projelerinin olmayışına bağlı göç meselemizdir. Öncelikle bu sorunu ortadan kaldıracağız. Daha yaşanabilir bir Pütürge için hepimiz elimizi taşın altına koyacağız. Yapılacak her hizmette mutlaka mahalle sakinlerimizle birlikte alacağımız kararlarla projelerimizi hayata geçirteceğiz.
Çıktığımız bu kutlu yolda 15 tane ilk etapta hayata geçirteceğim projelerim var. AK Belediyeciliğin en iyi örneğini inşallah çalışmalarımızla Türkiye'de sayılı belediyeler arasında göstermek için gayret içerisinde sizlerle birlikte başaracağız. Hemşerilerimin olduğu her yerde Pütürge belediyesi hizmetlerini ulaştıracak.
Yeter ki biz bir olalım, hizmetlerde yarışalım ortak paydamız Pütürge olsun. Sizlerden aldığımız güç ile Pütürgemize yapacağım hizmetleri hep birlikte istişarelerle gerçekleştirelim. Pütürgemizin çözülemeyecek hiç bir sorunu yok. Sorunları biliyorum, Çözüm önerilerini de birlikte çözeceğimize inanıyorum. Yaparsa AK Parti yapar. "
Pütürgeli vatandaşlar ise AK Parti İlçe başkanlığından beri çalışmalarını takdir ettikleri AK Parti Pütürge Belediye Başkan adayı Mikail Sülük'e desteklerinin devam edeceklerini ve " aynası iştir kişinin lafa bakılmaz " diyerek anlatmaya gerek yok Mikail başkanımız hizmet ve dava adamı. İnşallah Belediye başkanlığında çok büyük hizmetler yapacaktır.
İlçe başkanlığında defalarca hepimizi ziyaret ederek AK Partinin hizmetlerini bizlere ulaşmasında etkin rolü olan bir hemşerimizdir. Kendisini, çıkığı bu kutlu yolda kutluyoruz. İnşallah büyük oy ile AK Partinin Bayrağını dalgalandıracaktır. Kendisine güveniyoruz. Kendisini ailemizden biri olarak görüyoruz. Mütevazi kişiliği ile, güler yüzüyle, ufku ve vizyonu açık, Başkan Mikail Sülük ile birlikte Pütürge hak ettiği hizmetleri ziyadesiyle alacaktır. Allah yar ve yardımcısı olsun." diye belirttiler.

Son Güncelleme: 13 Şubat 2019 09:58

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN