Bölge Haber

Başkan Yardımcısı Kaçar, gönül belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini söyledi Başkan Yardımcısı Kaçar, gönül belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini söyledi
Türk Eğitim-Sen'den Cumhurbaşkanı'na mektup Türk Eğitim-Sen'den Cumhurbaşkanı'na mektup
Adıyaman'ın zenginlikleri İstanbul'da tanıtılacak Adıyaman'ın zenginlikleri İstanbul'da tanıtılacak
Adıyaman Belediyesi, kaldırım işgalleri konusunda kararlı Adıyaman Belediyesi, kaldırım işgalleri konusunda kararlı
Başkan Yıldırım'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı Başkan Yıldırım'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Milletvekili Tutdere, Nemrut Dağı teleferik projesini gündeme getirdi Milletvekili Tutdere, Nemrut Dağı teleferik projesini gündeme getirdi
Bağımlılıkla mücadele il koordinasyon toplantısı yapıldı Bağımlılıkla mücadele il koordinasyon toplantısı yapıldı
Müdür Çelik, Dünya Çocuk Hakları Gününü kutladı Müdür Çelik, Dünya Çocuk Hakları Gününü kutladı
Gurbetçilerden HDP önünde evlat nöbeti tutan ailelere anlamlı ziyaret Gurbetçilerden HDP önünde evlat nöbeti tutan ailelere anlamlı ziyaret
HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 78'inci günde HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 78'inci günde
Dünyayı gezen Türk gezgin, edindiği bilgileri paylaşarak para kazanıyor Dünyayı gezen Türk gezgin, edindiği bilgileri paylaşarak para kazanıyor
Ergani'de gençlik konseri Ergani'de gençlik konseri
Dicle Elektrik 2020'de 600 milyon liralık yatırım yapacak Dicle Elektrik 2020'de 600 milyon liralık yatırım yapacak
Kulp'ta Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği Kulp'ta Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği
Bağlar'da kadın ve çocuk merkezleri denetlendi Bağlar'da kadın ve çocuk merkezleri denetlendi
Altınşehir Mahallesinde asfalt çalışması Altınşehir Mahallesinde asfalt çalışması
Adıyaman Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri devam ediyor Adıyaman Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri devam ediyor
Altınşehir Mahallesi yürüyüş parkına kavuştu Altınşehir Mahallesi yürüyüş parkına kavuştu
Bağlar Belediyesi bazalt taşından kendi asfaltını üretmeye başladı Bağlar Belediyesi bazalt taşından kendi asfaltını üretmeye başladı
Diyarbakır'da iş dünyası buluşması gerçekleşti Diyarbakır'da iş dünyası buluşması gerçekleşti
Bölge Haber Haberleri

Başkan Yardımcısı Kaçar, gönül belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini söyledi

Adıyaman'ın Sincik ilçesini ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar, AK Partili belediyelerin gönül belediyeciliği ile millete hizmet ettiklerini söyledi.

Türk Eğitim-Sen'den Cumhurbaşkanı'na mektup

Türk Eğitim-Sen Adıyaman İl Başkanlığı tarafından eğitim çalışanlarına yönelik şiddette karşı dikkat çekmek amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, mektup gönderildi.

Adıyaman'ın zenginlikleri İstanbul'da tanıtılacak

Adıyaman Belediyesi, 21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan 'Adıyaman Tanıtım Günleri'nde Adıyaman'ı en iyi şekilde tanıtmak için hazırlıklarını tamamladı.

Adıyaman Belediyesi, kaldırım işgalleri konusunda kararlı

Kaldırım işgallerini ortadan kaldırmak için yoğun bir şekilde çalışan Adıyaman Belediyesi, denetimlerini şehir genelinde sürdürüyor.

Başkan Yıldırım'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Tutdere, Nemrut Dağı teleferik projesini gündeme getirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Kültür ve Turizm Bakanlığı Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Nemrut'a yapılması planlanan teleferik projesini ve Adıyaman Arkeoloji ve Panorama Müzesini ve sözü verilen il kütüphanesini gündeme getirdi.

Bağımlılıkla mücadele il koordinasyon toplantısı yapıldı

Uyuşturucuyla mücadelede bugüne kadar yapılan çalışmaların değerlendirilerek alınan ve uygulanan tedbirlerle kurumlar arasındaki koordinasyonun masaya yatırıldığı Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında yapıldı.

Müdür Çelik, Dünya Çocuk Hakları Gününü kutladı

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününü kutlayarak açıklamalarda bulundu.

Gurbetçilerden HDP önünde evlat nöbeti tutan ailelere anlamlı ziyaret

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya'dan gelen bir grup, çocuklarının dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemine devam eder aileleri ziyaret etti. Aileler, kendilerine hediye edilen Türk bayrağını çadıra astı.

HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 78'inci günde

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi gerçekleştiren ailelerin evlat nöbeti, 78'inci gününde de devam ediyor. Oğlu Tuncay Bingöl için eylemde olan baba Şevket Bingöl, Kılıçdaroğlu Cumartesi anneleri adı altında eylem yapan kadınları ziyaret ediyor da bu anneleri neden ziyarete gelmiyor diyerek CHP liderine tepki gösterdi.

Dünyayı gezen Türk gezgin, edindiği bilgileri paylaşarak para kazanıyor

Gezgin Kenan Yıldırım seyahati farklı boyutlara taşıyıp yemek deneyimlerinden, danışmanlık hizmetlerine kadar birçok alanda hem gezip hem de para kazanıyor. Yıldırım, dünyanın dört bir yanına ulaşan seyahatlerinden edindiği deneyimlerini kurumsal firmalar ve turizm ofisleri ile paylaşarak hem ülkeye katkı hem de bütçesine gelir elde ediyor.

Ergani'de gençlik konseri

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde, Gençlik Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler düzenlenen etkinlikle yeteneklerini sergiledi.

Dicle Elektrik 2020'de 600 milyon liralık yatırım yapacak

Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde yaklaşık 2 milyon aboneye dağıtım hizmeti veren Dicle Elektrik, bölgesindeki yatırımları, devir öncesi döneme oranla 3 kattan fazla artırdı.

Kulp'ta Mevlid-i Nebi Haftası etkinliği

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde, Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında etkinlik düzenlendi.

Bağlar'da kadın ve çocuk merkezleri denetlendi

Bağlar Belediyesi'nin kadın meclis üyeleri, belediye bünyesinde faaliyet gösteren kadın ve çocuk merkezlerini denetleyerek burada görev yapan eğitmenler ve hizmet alan vatandaşlarla görüştü.

Altınşehir Mahallesinde asfalt çalışması

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Altınşehir Mahallesi'nde asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Toplam 3307 haber.