Ankara

Başkan Yavaş, Kızılcahamam'da muhtarlar ile buluştu Başkan Yavaş, Kızılcahamam'da muhtarlar ile buluştu
Kamu Denetçiliği Kurumu ve Bosna Hersek Ombudsmanlık Kurumu arasında mutabakat zaptı imzalandı Kamu Denetçiliği Kurumu ve Bosna Hersek Ombudsmanlık Kurumu arasında mutabakat zaptı imzalandı
'Türkiye Güzellikleri' Hollanda'da 'Türkiye Güzellikleri' Hollanda'da
TİKA'dan Afganistanlı çocuklara oyun parkı TİKA'dan Afganistanlı çocuklara oyun parkı
TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Çocuklarımızın geleceği hepimizin sorumluluğu' TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Çocuklarımızın geleceği hepimizin sorumluluğu'
RTÜK Tokyo'ya çıkartma yaptı RTÜK Tokyo'ya çıkartma yaptı
Bakan Varank: 'Ar-Ge kampüslerimiz, tersine beyin göçünün merkezi olsun' Bakan Varank: 'Ar-Ge kampüslerimiz, tersine beyin göçünün merkezi olsun'
Kadın Yönetmenler Festivali başlıyor Kadın Yönetmenler Festivali başlıyor
Ankara'da 'Türk-Rus Dünyası Akademik Araştırmalar Kongresi' düzenlendi Ankara'da 'Türk-Rus Dünyası Akademik Araştırmalar Kongresi' düzenlendi
Çankaya Belediyesinden kursiyerlere budama eğitimi Çankaya Belediyesinden kursiyerlere budama eğitimi
Akyurt'ta 'Gönül Buluşmaları' Akyurt'ta 'Gönül Buluşmaları'
Ankara Büyükşehir'den acil durumlarda hayvanlara müdahaleye ilişkin 'ilk yardım eğitimi' Ankara Büyükşehir'den acil durumlarda hayvanlara müdahaleye ilişkin 'ilk yardım eğitimi'
Ulaştırma Bakanı Turhan, 20 özel gereksinimli bireyi YHT ile Eskişehir'e uğurladı Ulaştırma Bakanı Turhan, 20 özel gereksinimli bireyi YHT ile Eskişehir'e uğurladı
Saklı cennet Kıbrıs Kanyonu turizme kazandırılıyor Saklı cennet Kıbrıs Kanyonu turizme kazandırılıyor
Ankara'ya nefes, çocuklara meyve Ankara'ya nefes, çocuklara meyve
MSB: 'TSK, Güvenli Bölge tesisine yönelik tüm faaliyetlerinde hukuk çerçevesinde hareket etmektedir' MSB: 'TSK, Güvenli Bölge tesisine yönelik tüm faaliyetlerinde hukuk çerçevesinde hareket etmektedir'
Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar Siirt'te Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar Siirt'te
TSE ile MYK arasında iş birliği protokolü TSE ile MYK arasında iş birliği protokolü
Gençlerin kamp heyecanı ara tatilde de sürüyor Gençlerin kamp heyecanı ara tatilde de sürüyor
YTB'den kardeş topluluklara 'Gelecek Nesil Akademisi' YTB'den kardeş topluluklara 'Gelecek Nesil Akademisi'
Ankara Haberleri

Başkan Yavaş, Kızılcahamam'da muhtarlar ile buluştu

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Kızılcahamam'da muhtarlar ile bir araya geldi.

Kamu Denetçiliği Kurumu ve Bosna Hersek Ombudsmanlık Kurumu arasında mutabakat zaptı imzalandı

ANKARA (İHA) – Türkiye Kamu Denetçiliği Kurumu ve Bosna Hersek İnsan Hakları Ombudsmanlık Kurumu arasında işbirliğinin güçlenmesi amacıyla mutabakat zaptı imzalandı.

'Türkiye Güzellikleri' Hollanda'da

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından düzenlenen, Spor Toto Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması'nda, 'Türkiye Güzellikleri' kategorisinde, son 5 yılda ödül alan ve sergilenmeye değer görülen fotoğraflardan oluşan 41 fotoğraflık özel seçki, Hollanda'da sergilenecek.

TİKA'dan Afganistanlı çocuklara oyun parkı

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Mezar-ı Şerif Ofisi tarafından Belh Vilayetinin en büyük ve eski okullarından olan, Afganistan'ın ikinci büyük lisesi Bahter Lisesi yerleşkesine çocuk oyun parkı kuruldu.

TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Çocuklarımızın geleceği hepimizin sorumluluğu'

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 'Dünya Çocuk Hakları Gününde hiçbir çocuğumuzun temel hak ve özgürlüklerinden mahrum kalmadığı; sevginin, dostluğun ve kardeşliğin hakim olduğu bir dünyada yaşayabilmeleri umuduyla tüm çocuklarımızı içtenlikle kucaklıyorum' dedi.

RTÜK Tokyo'ya çıkartma yaptı

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin ve üst kurul üyeleri, 56. Asya-Pasifik Yayın Birliği'nin (ABU) Tokyo'daki yıllık toplantısına katıldı.

Bakan Varank: 'Ar-Ge kampüslerimiz, tersine beyin göçünün merkezi olsun'

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ar-Ge kampüslerimiz, tersine beyin göçünün merkezi olsun. Üniversite sanayi işbirlikleriyle, sanayi ve teknolojinin her alanında öncü projelere imza atalım. Teknoparklarımız, kuluçka merkezlerine daha fazla alan ayırsın, Ar-Ge merkezlerindeki tecrübe birikimi kuluçka merkezlerine aktarılsın dedi.

Kadın Yönetmenler Festivali başlıyor

Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamaya yönelik çalışmalarıyla rol model olan Çankaya Belediyesi, Kadın Yönetmenler Festivali düzenliyor.

Ankara'da 'Türk-Rus Dünyası Akademik Araştırmalar Kongresi' düzenlendi

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Türk Tarih Kurumu ve Gazi Üniversitesi iş birliğiyle Ankara'da Uluslararası Türk-Rus Dünyası Akademik Araştırmalar Kongresi düzenlendi.

Çankaya Belediyesinden kursiyerlere budama eğitimi

Çankaya Belediyesi Kent Tarım Hobi Evlerinde 2019 Sonbahar dönemi eğitimleri devam ediyor. Mutlukent ve Ata Mahallelerindeki merkezlerde süren 'Temel Sebze Yetiştiriciliği' programı kapsamında vatandaşlara budama eğitimi de veriliyor.

Akyurt'ta 'Gönül Buluşmaları'

Ankara'nın Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, mahalle toplantılarına Çardakbağı Mahallesi'nden başladı.

Ankara Büyükşehir'den acil durumlarda hayvanlara müdahaleye ilişkin 'ilk yardım eğitimi'

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, acil durumlarda hayvanlara nasıl müdahale edileceği konusunda 'Hayvanlarda İlk Yardım Eğitimi' düzenleyecek.

Ulaştırma Bakanı Turhan, 20 özel gereksinimli bireyi YHT ile Eskişehir'e uğurladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, İnsanlar engelli doğabilir, sonradan engelli olabilir. Hepimiz birer engelli adayıyız dedi.

Saklı cennet Kıbrıs Kanyonu turizme kazandırılıyor

Tabiat harikalarının saymakla bitmediği saklı cennet Kıbrıs Kanyonu, doğal yaşam turizmine kazandırılıyor. Ankara'nın her yerinden vatandaşların ziyaret edip doğa ile iç içe zaman geçireceği proje için Kıbrıs Kanyonu Kentsel Tasarım Projesi 1. Çalıştayı düzenlendi.

Ankara'ya nefes, çocuklara meyve

Altındağ Belediyesi, ilçede gören yapan 5109 öğretmenin her biri için bir meyve fidanını toprakla buluşturacak. Öğretmenler tarafından dikilecek fidanlardan oluşacak ormandan elde edilen meyveler ise Altındağ'daki okullara dağıtılacak.

MSB: 'TSK, Güvenli Bölge tesisine yönelik tüm faaliyetlerinde hukuk çerçevesinde hareket etmektedir'

Milli Savunma Bakanlığı, Güvenli Bölge tesisine yönelik tüm faaliyetlerin yasalara ve uluslararası hukuk çerçevesinde hareket edildiğini bildirdi.

Toplam 10213 haber.