Ankara

Erdoğan'dan 'Neşet Ertaş' paylaşımı Erdoğan'dan 'Neşet Ertaş' paylaşımı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Engelli olmak bir problem veya bir kusur değildir' Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Engelli olmak bir problem veya bir kusur değildir'
Ergene Havzası için üçüncü tünel açma makinesi hazır Ergene Havzası için üçüncü tünel açma makinesi hazır
Dünya'nın en iyi balı ödülü Türkiye'ye verildi Dünya'nın en iyi balı ödülü Türkiye'ye verildi
Anadolu'dan dünyaya açılan kapı: Başkent Anadolu'dan dünyaya açılan kapı: Başkent
Coğrafi işaretli ürünler Ankara'dan dünyaya açılıyor Coğrafi işaretli ürünler Ankara'dan dünyaya açılıyor
DATÜB heyeti Milletvekili Uslu'ya çalışmaları hakkında bilgi verdi DATÜB heyeti Milletvekili Uslu'ya çalışmaları hakkında bilgi verdi
Bakan Ersoy:'Bizim, küçük yaştan çocuklarımıza teknolojiyi sevdirmemiz gerekiyor' Bakan Ersoy:'Bizim, küçük yaştan çocuklarımıza teknolojiyi sevdirmemiz gerekiyor'
TFF Başkanı Özdemir, RTÜK Başkanı Şahin'i ziyaret etti TFF Başkanı Özdemir, RTÜK Başkanı Şahin'i ziyaret etti
Dünya Toyga Çorbası'nı Büyükşehir'in elinden tadacak Dünya Toyga Çorbası'nı Büyükşehir'in elinden tadacak
Dünya şampiyonası'na ASKİ Spor damgası Dünya şampiyonası'na ASKİ Spor damgası
'Kreşlerde Ülkeler' projesi dünyaya örnek 'Kreşlerde Ülkeler' projesi dünyaya örnek
Avrupa Şampiyonasına Çankaya'dan 6 sporcu Avrupa Şampiyonasına Çankaya'dan 6 sporcu
MSB: 'Pençe-3 Harekatı bölgenin doğusuna doğru 60 kilometrekarelik bir alana doğru genişletildi' MSB: 'Pençe-3 Harekatı bölgenin doğusuna doğru 60 kilometrekarelik bir alana doğru genişletildi'
Ulu Camiler Sergisi Kırşehir'de Ulu Camiler Sergisi Kırşehir'de
HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanı Zengin: 'Evlat nöbeti tutan analarımızın yanındayız' HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanı Zengin: 'Evlat nöbeti tutan analarımızın yanındayız'
Türk Eğitim-Sen Başkanı Geylan: 'Ceren Damar Şenel davasına müdahil oluyoruz' Türk Eğitim-Sen Başkanı Geylan: 'Ceren Damar Şenel davasına müdahil oluyoruz'
TESK Başkanı Palandöken: 'Diyarbakır belediyesinden örnek davranış' TESK Başkanı Palandöken: 'Diyarbakır belediyesinden örnek davranış'
Ulucanlar'ın can dostları Ulucanlar'ın can dostları
Türk turizmine Katar desteği Türk turizmine Katar desteği
Ankara Haberleri

Erdoğan'dan 'Neşet Ertaş' paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda Neşet Ertaş'ı rahmetle yad ettiğini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Engelli olmak bir problem veya bir kusur değildir'

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, engelli olmanın bir problem veya kusur olmadığını belirterek, Devlet ve millet olarak el ele, hayatın her alanında engelli insanımıza engel çıkartan her şeye engel olmaya devam edeceğiz dedi.

Ergene Havzası için üçüncü tünel açma makinesi hazır

E-Berk'in Ergene Havası projesi için ürettiği üçüncü tünel açma makinesi, düzenlenen törenle banttan indirildi.

Dünya'nın en iyi balı ödülü Türkiye'ye verildi

Kanada'nın Montreal kentinde düzenlenen 46'ıncısı Dünya Arıcılık Kongresi'nde 'Dünyanın en iyi Balı'' Eğriçayır Balı seçildi.

Anadolu'dan dünyaya açılan kapı: Başkent

Başkent Ankara, '2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'ne ev sahipliği yapacak.

Coğrafi işaretli ürünler Ankara'dan dünyaya açılıyor

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından gerçekleştirilen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından açılışı bugün yapılacak '2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi' renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

DATÜB heyeti Milletvekili Uslu'ya çalışmaları hakkında bilgi verdi

Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) heyeti Ankara'da TBMM Göç ve Uyum Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu'yu ziyaret etti.

Bakan Ersoy:'Bizim, küçük yaştan çocuklarımıza teknolojiyi sevdirmemiz gerekiyor'

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 'TEKNOFEST'te beni en çok etkileyen küçük yaştaki öğrencilerimizi burada dolaşırken görmek. Bizim, küçük yaştan çocuklarımıza teknolojiyi sevdirmemiz gerekiyor. Teknolojiye gönüllü olmaları ve bu işe gönülden girmeleri gerekiyor 'dedi.

TFF Başkanı Özdemir, RTÜK Başkanı Şahin'i ziyaret etti

Haziran ayında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına seçilen Nihat Özdemir, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin'i ziyaret etti.

Dünya Toyga Çorbası'nı Büyükşehir'in elinden tadacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Anadolu'nun yöresel ve geleneksel ürünlerinin Ankara'dan dünyaya açılması ve tanıtımının yapılması amacıyla bu yıl 19-21 Eylül tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan 'Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi''ne katılacak.

Dünya şampiyonası'na ASKİ Spor damgası

ASKİ Spor Kulübü Güreşçisi Rıza Kayaalp, Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda finalde Kübalı Oscar Pino Hinds'i 3-1 mağlup ederek altın madalyanın sahibi oldu.

'Kreşlerde Ülkeler' projesi dünyaya örnek

Çağdaş eğitim kalitesi, kültürel ve sosyal imkanları ile düşük ücretli olması dolayısıyla yoğun ilgi gören Çankaya Belediyesi kreşlerinde uygulanan 'Kreşlerde Ülkeler' projesi, dünyanın farklı ülkelerinden gelen temsilcilere anlatıldı.

Avrupa Şampiyonasına Çankaya'dan 6 sporcu

Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Futbol Takımı, İtalya'da devam eden Avrupa Görme Engelliler Futbol Şampiyonasında mücadele eden Milli Takıma en çok sporcu vermenin gururunu yaşıyor.

MSB: 'Pençe-3 Harekatı bölgenin doğusuna doğru 60 kilometrekarelik bir alana doğru genişletildi'

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Cari İşlem Şube Müdürü Muharebe Albay Tamer Zincir, Pençe-3 Harekatı kapsamında operasyonun doğu istikametine doğru geliştirildiğini ve yeni komando birliklerinin sahaya indirildiğini bildirdi.

Ulu Camiler Sergisi Kırşehir'de

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı, özel seçilmiş 40 ulu cami fotoğrafının yer aldığı ''Ulu Camiler Fotoğraf Sergisi''yle bu yıl da Ahilik Haftası etkinliklerine katıldı.

HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanı Zengin: 'Evlat nöbeti tutan analarımızın yanındayız'

HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin, 'Analarımızın başlattığı onurlu ve haklı oturma eylemine destek veriyoruz' dedi.

Toplam 9237 haber.