Etiketler

Malatya'da tefeci operasyonunda 4 gözaltı

Malatya'da tefecilik yaptığı iddia edilen şüphelilere yönelik operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

İslahiye’de tefeci operasyonu: 31 gözaltı

Gaziantep 'in İslahiye ilçesinde düzenlenen operasyonda tefecilik iddiasıyla 31 şüpheli gözaltına alındı.

Tefecilerden 2'si tutuklandı

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan tefecilik operasyonunda 3 kişiden 2'si tutuklandı.

Malatya'da tefecilik operasyonu: 5 gözaltı

Malatya'da polis ekiplerince düzenlenen operasyonda tefecilik yaptıkları iddiasıyla 5 kişi gözaltına alındı.

Adıyaman'da tefecilik operasyonu: 2 tutuklama

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, tefecilikten yakaladıkları 2 şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ceyhan’da tefecilik operasyonunda 1 gözaltı

Adana'nın Ceyhan ilçesinde polis ekiplerince düzenlenen tefecilik operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır'da 40 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi

Diyarbakır'da tefecilik ve şantajla vatandaşları 40 milyon liraya yakın dolandıran 10 kişilik çete, 7 aylık takibin ardından düzenlenen operasyonla yakalandı.

Adıyaman'da tefecilik operasyonu: 2 gözaltı

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarlar Mücadele ekipleri tarafından tefecilere yönelik yapılan operasyonda 2 kişi tutuklandı.

Pos cihazı tefeciliği yapan örgüte operasyon

Ankara'da suç örgütüne düzenlenen operasyonda, tefecilik yöntemi içerisinde pos cihazları kullanarak haksız kazanç elde eden çete Ankara'da Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekonomik Suçlar Büro Amirliği tarafından çökertildi.

Elazığ'da tefeci operasyonu: 4 şüpheli yakalandı

Elazığ polisinin tefecilik ve yağma yapanlara yönelik düzenlediği operasyonda 4 şüpheli gözaltına alınıp, adliyeye sevk edildi.

Tefecilikten alındılar

Bursa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından suç örgütü kurdukları ve tefecilik yaptıkları gerekçesiyle düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 13 kişi adli makamlara sevk edildi. Şahıslar gazetecilerin neden yaptınız sorusuna ise Allah'ın dediği olur diyerek cevap verdi.

Tefecilik operasyonunda 9 gözaltı

Gaziantep'te polisin eş zamanlı yaptığı tefecilik operasyonunda 9 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 9 kişiden 5'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gaziantep'te tefecilere operasyon

Gaziantep'te tefecilik yaparak yüksek faiz ve baskı ile tahsilat yapan 3 şüpheli polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

İslahiye'de tefecilik operasyonu

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde tefecilik yaptığı ileri sürülen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan üç şüpheliden 1'i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Adıyaman'da 3 tefeci tutuklandı

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarlar Mücadele ekipleri tarafından tefecilik suçundan gözaltına alının 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tefecilik iddiasıyla gözaltına alınan avukat ve 9 zanlı adliyeye sevk edildi

Bursa’da yanında çalışan 9 kişiyle tefecilik yaptığı iddia edilen avukat ve diğer zanlılar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 10 zanlı ilk ifadelerinde suçlamaları kabul etmedi. 

Van'da 'tefecilik' operasyonu: 8 tutuklama

Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda 'tefecilik, yüksek faizle borçlandırma, baskı ve cebirle tahsilat yaptıkları' tespit edilen 15 şahıstan 8'i tutuklandı.

Van'da tefecilere operasyon: 14 gözaltı

Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 3 aylık çalışma neticesinde 'tefecilik, yüksek faizle borçlandırma, baskı ve cebirle tahsilat' yaptıkları tespit edilen 14 kişi gözaltına alındı.

Başkent'te tefeci operasyonu: 10 gözaltı

Başkent'te tefecilik yapan kişilere yönelik operasyonda 10 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda pos cihazı ve kredi kartı ile haksız kazanç olarak değerlendirilen 100 bin TL ele geçirildi.

Başkent tefecilerine darbe: 14 kişi gözaltına alındı

Başkent'te tefecilik yapan kişilere yönelik eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda 14 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda pos cihazı ve kredi kartıyla birlikte haksız kazanç olan 250 bin TL nakit para ele geçirildi.

Başkan Uslu: 'Bankalar resmi tefecilik yapıyor'

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Mustafa Uslu, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum ile ilgili yaptığı açıklamada, bankalara sert eleştiride bulundu.