Etiketler

Dışişleri Bakanlığından Erbil'deki saldırıya ilişkin açıklama

Dışişleri Bakanlığından Erbil'deki saldırıya ilişkin açıklama 

CHP'li heyet suç duyurusunda bulundu

ANKARA (İHA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ilişkin CHP'li heyet, Çubuk Adliyesi'ne gelerek suç duyurusunda bulundu.

CHP'li heyet Çubuk Adliyesi'nde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna Akkuzulu Mahallesi'nde yapılan saldırıya ilişkin CHP'li heyet suç duyurusunda bulunmak için Çubuk Adliyesi'ne geldi.

Bakan Akar Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Irak’ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde yaşanan hain saldırıya ilişkin, "Arkadaşlarımız,

Bakan Akar: 'Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde yaşanan hain saldırıya ilişkin, 'Arkadaşlarımız, iki şehidimizin kanını da yerde bırakmadı. Şehitlerimizin kanlarının hiçbir zaman yerde bırakılmayacağına ilişkin sözümüzü yerine getirdiler' dedi.

Hani'deki polislere yönelik saldırıya 7 tutuklama

Diyarbakır'ın Hani ilçesinde, PKK'lı teröristlerce düzenlenen ve bir polisin şehit olduğu bir polisin de yaralandığı saldırıya ilişkin gözaltına alınan 7 zanlı tutuklandı.

Aralarında husumet bulunduğu için molotof ile saldırmışlar

Bursa'da fırın ve kasaba yapılan molotoflu saldırıya ilişkin 3 kişi gözaltına alındı 

Birlik Vakfı Malatya Şubesinden hain saldırıya kınama

Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Batman'da 8 askerin şehit olduğu saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada, Alçakça yapılan bu saldırıları kınıyor ve lanetliyoruz dedi.