Etiketler

Arguvan'da İlköğretim Haftası kutlama programı düzenlendi

Arguvan Kaymakamı Abdullah Şahin, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı İlköğretim Haftası kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.

İmam Hatip Lisesinde kız öğrencilerle söyleşi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçe Mehmet Tevfik Göksu Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Eğitimci, Gazeteci Yazar Fatma Gülşen Koçak, 'İslam Medeniyeti' konusunda kız öğrencilerle söyleşi yaptı.

Gürkan Kernek Külliyesini ziyaret etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kernek Külliyesini ziyaret ederek, buradaki kurslara katılan öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Uğur Okulları'ndan Ergani'ye doğa ve spor dostu kampüs

Türkiye'nin 44 ilinde 64'ü kampüs olmak üzere 106 okulda, aynı kalitede eğitim yaklaşımlarını uygulayan Uğur Okulları, Şanlıurfa Viranşehir'de ve Diyarbakır Ergani'de iki kampüs yatırımı daha hayata geçirdi. 20 milyon TL yatırım bedelleri ile kurulan kampüslerde Uğur Okullarının global vizyonu öğrencilerle buluşacak.

Ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu öğrencilerle buluştu

Uluslararası moda arenasında başarıları ile adından söz ettiren ve ülkemizi temsil eden moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu, Altier Academy Moda Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi. Akademinin konferans salonunda düzenlenen etkinliğe farklı bölümlerden öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi.

Çocuklar okulun ilk gününde tiyatro gösterisi ile buluştu

Diyarbakır'da Big Bando SNS Dans ve Bilinç6uçuk Tiyatro Topluluğu yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde özel bir okulda tiyatro gösterisiyle öğrencilerle buluştu.

İl Jandarma Komutanı İnan, öğrencilerle bir araya geldi

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı'na atanıp göreve başlayan Albay Gökhan İnan, öğrencilerle bir araya geldi.

Rektör Demirdağ, Teknofest'e katılacak İHA takımlarını ziyaret etti

Fırat Üniversitesi (FÜ) Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Teknofest 2019'da yer alacak İnsansız Hava Araçları üzerine çalışan öğrencilerle bir araya geldi.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'İslam, güzel ahlakı dünyaya yaymayı emreder'

KKTC'den gelen öğrencilerle bir araya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 'Genç yaşımızda Kur'an-ı Kerim'i öğreneceğiz ve oradaki emirler doğrultusunda yaşamaya çalışacağız.

Başkan Yıldırım engelli öğrencilerle bir araya geldi

Adıyaman Belediyesi Engelsiz Yaşam Beceri Uygulama Merkezi öğrencileri Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım ile piknikte bir araya geldi.

Savunma Sanayi Başkanı Demir, Siber Güvenlik Yaz Kampı'nda öğrencilerle buluştu

Türkiye'nin en büyük Siber Güvenlik Yaz Kampı kapsamında üniversite öğrencileri Ankara'da buluştu. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, 'Bu konuda bir ham maddeye, malzemeye, madene veya geriden gelecek bir teknolojik bilgi birikimine ihtiyacımız yok. Mevcut olan beyin gücümüzü birbirine bağlayıp kullanabildiğimizde başarı sağlayabiliriz' dedi.

Elazığlı öğretmenler, şehitler için söyledi

Elazığ'da 15 Temmuz Şehidi Eyyüp Oğuz'un ismi verilen Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu öğretmenleri 'Şehitler Ölmez' türküsünü seslendirip klip çekti. Klibin sonunda yer alan öğrencilerle şehidin babasının buluşması ise duygulandırdı.

Başkan Güder, öğrencilerle piknikte buluştu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi Yaz Okulu'na katılan öğrencilerle piknikte bir araya geldi.

Vali Kaldırım, LGS birincileriyle bir araya geldi

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Liseye Geçiş Sınavından (LGS) 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasına giren öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Fadıloğlu, öğrencilerle bir araya geldi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Merveşehir Gençlik Kütüphanesi'nde ders çalışan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerin taleplerini dinleyen Başkan Fadıloğlu, öğrencilere kariyerleriyle ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.

TEGV'li çocukların elektrikli araçlara ilgisi yoğun oldu

Gaziantep Üniversitesinde bulunan Otomobil, Robot ve Enerji Topluluğu (ORET) öğrencileri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) öğrencilerle bir araya geldi. Bir AR-GE topluluğu olan ORET üyeleri TEGV'deki çocuklara elektrikli araçların alternatif enerjinin önemini anlatarak çocuklara gelecekleri konusunda ışık tuttu.

Okul öncesi eğitim, temel eğitimin olmazsa olmazı

2019-2020 eğitim öğretim döneminde ilk kez okul öncesi eğitime başlayacak öğrenciler için Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Okulları tanışma partisi düzenledi. Düzenlenen etkinlik kapsamında okula yeni başlayacak öğrencilerle öğretmenleri bir araya gelerek çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Anne ve öğrencilerin mutlu ayrıldığı etkinliğin ay sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

Okul öncesi eğitim temel eğitimin olmazsa olmazı

2019-2020 eğitim öğretim döneminde ilk kez okul öncesi eğitime başlayacak öğrenciler için Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları tanışma partisi düzenledi. Düzenlenen etkinlik kapsamında okula yeni başlayacak öğrencilerle öğretmenleri bir araya gelerek çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Anne ve öğrencilerin mutlu ayrıldığı etkinliğin ay sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

Eğlenerek öğrendiler

Sincan Belediyesi ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu iş birliğinde Güvenli İnternet tırı, Sincan'da öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

Şahinbey belediyesi Gri koç'u öğrencilerle buluşturdu

'Gri Koç' olarak bilinen Eğitim Koçu Gökhan Müftüoğlu, YKS öncesi Şahinbey Belediyesi'nin organizasyonunda Gaziantep'e gelerek öğrencilerle buluştu.

Çankaya'da Dünya Çevre Günü'ne erken kutlama

Çankaya Belediyesi, Lozanpark'ta minik öğrencilerle gerçekleştirdiği şenlikle Dünya Çevre Günü'nü kutladı.

Bakan Kasapoğlu, iftarını KYK yurdunda açtı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hacı Bayram Veli Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilerle iftar yaptı. Bakan Kasapoğlu, bir öğrencinin ailesiyle de telefon görüşmesi yaptı.

Ticaret elçileri GSO üyesi firmalarla buluştu

Üniversite Sanayi İşbirliği Programı kapsamında, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ile Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) arasında gerçekleştirilen Ticaret Elçileri Projesi'nde yabancı uyruklu öğrencilerle GSO üyesi firmalar bir araya geldi.

Gaziantep protokolü akademisyen ve öğrencilerle iftarda buluştu

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) tarafından Katar Hayır Derneği ile Yeryüzü Gençlik Derneği ile işbirliğinde Gaziantep il protokolü, sanayici, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Gaziantep Üniversitesi akademik ve idari personel ile öğrencilerin katıldığı bir iftar programı düzenlendi.

Rektör Karabulut, öğrencilerle sahur yaptı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, sahurunu kız öğrenci yurdunda yaparak, öğrencilerle bir araya geldi. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 19 Mayıs'a özel meteoroloji balonu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100'üncü yılı nedeniyle 9 farklı bölgede liseli öğrencilerle birlikte meteoroloji balonu uçurdu.

Başkan Güder gençlerle bir araya geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi Millet Kıraathanesi bünyesinde oluşturulan kütüphanede sınavlara hazırlanan öğrencilerle bir araya geldi.

Ömer Fatih Sayan ögrencilerle iftarda buluştu

Bir iletişim operatörü'nün Ankara'da verdiği iftar davetin de yüzlerce üniversite öğrencisi, bürokrat ve BTK çalışanı bir araya geldi.

Bakan Selçuk: 'Türkiye'nin geleceğinin özel çocuklarımız açısından daha güzel olması için faaliyetlerimiz sürüyor'

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, engelli öğretmenler ve öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Trafik Haftası öğrencilerle kutlandı

Ankara'nın Polatlı ilçesinde minik öğrenciler, Karayolları Trafik Güvenliği ve Trafik Haftası etkinliğinde trafik ekiplerinden kuralları öğrenip, protokol üyeleri ile birlikte yaya geçidini kullandı.