Etiketler

Otopark duvarı tabloya dönüştü

Altındağ Belediyesi tarafından kısa bir süre önce otoparka dönüştürülen eski adıyla Ulus İlk Meclis Ortaokulunun duvarları rengarenk oldu. Gülpınar Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi üyeleri, otoparkın duvarına Altındağ'ın tarihi değerlerini resmetti.

Van’da terör operasyonu

Van'ın Gürpınar ilçesi kırsalında jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda 1 terörist ölü olarak, 1 terörist de sağ olarak silahları ile birlikte yakalandı.

Elazığspor'da Gülpınar dönemi 5 hafta sürdü

Küme düşme mücadelesi veren Birevim Elazığspor'da Teknik Direktör Serhat Gülpınar ile yollar ayrıldı.

Gülpınar: 'Ligde kalabileceğimize yüzde yüz inanıyoruz'

B.Elazığspor Teknik Direktörü Serhat Gülpınar, 'Biz bu ligde kalabileceğimize yüzde yüz inanıyoruz. Yeter ki biz o birlik ve beraberliği sağlayabilelim' dedi.

Serhat Gülpınar: 'Puan farkının açılmaması için aldığımız 3 puan önemliydi'

Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu, 'Ankara bize uğurlu geldi. Malatya planı gerçekleşmezse bizim talebimiz Ankara olacak' dedi.

Serhat Gülpınar: 'Bizim için önemli olan 3 puanla tanışıp, bir galibiyet serisi yakalamak'

3 puanla tanışıp bir galibiyet serisi yakalamak istediklerini belirten Elazığspor Teknik Direktörü Serhat Gülpınar, kendilerinin zorlu maçları olduğunu ancak iyi bir takıma sahip olduklarını söyledi.

Elazığspor'da Serhat Gülpınar dönemi resmen başladı

Elazığspor'un anlaşmaya vardığı Teknik Direktör Serhat Gülpınar, bugün resmi sözleşmeyi imzalayarak takımın başına geçti.

Elazığspor, Serhat Gülpınar'la anlaştı

Teknik Direktör Erhan Altın'la yollarını ayıran Elazığspor, son olarak Afjet Afyonspor'u çalıştıran Serhat Gülpınar'la anlaşma sağladı.

Altındağlılara bir yatırım daha

Gülpınar Mahallesi 112 Acil Sağlık Hizmeti İstasyonu'nun açılışını gerçekleştiren Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ''Son günümüze kadar çalışmaya devam edeceğiz'' dedi.