Etiketler

Binali Yıldırım’a ‘kanka hoş geldin’li karşılama

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın daveti üzerine ziyaret ettiği Gedik Kültür Merkezi'nde kültürel faaliyetlere katılan çocukların Kanka hoş geldin sloganlarıyla karşılandı.

Başkan Çınar, Yıldırım’ın onuruna yemek verdi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Türkiye Cumhuriyeti 65.Hükümetinin Başbakanı, AK Parti Eski Genel Başkanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın onuruna yemek verdi. Yeşilyurt'u çok beğendiğini ifade eden AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, gösterdiği misafirperverlikten dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'a teşekkürlerini sundu.

Binali Yıldırım Malatyalı gençlerle buluştu

Son Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya'da gençlerle bir araya geldi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği programda Yıldırım, önce türkü söyledi sonra da anlattığı fıkrayla herkesi kahkahaya boğdu. Programın sonunda yapılan telefon görüşmesinde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlere selamlama konuşması yaptı.

Binali Yıldırım meyan şerbeti içti, vatandaşa kayısı dağıttı

Gençlerle buluşmak üzere Malatya'ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya'da kent merkezindeki esnaf gezisinde meyan şerbeti içti, vatandaşlara çikolatalı kayısı ikram etti.

Binali Yıldırım: "Bu coğrafyada ayakta kalmanın bedeli var"

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Bu coğrafyada ayakta kalmanın bedeli var, bunu biliyoruz. Bugün üzerimize geliniyor ise bunlar beyhude değildir dedi.

Binali Yıldırım’dan belediyelerdeki akraba atamaları değerlendirmesi

Son günlerde kamuoyunu meşgul eden belediye başkanlarının yakınlarını işe yerleştirmesi tartışmasına değinen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Kamunun vicdanını rahatsız edecek tasarruflardan uzak durulmalı dedi.

Binali Yıldırım gençlerle buluşmak için Malatya’da

Türkiye'nin son Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, sosyal medya üzerinden yapılan bir davet üzerine gençlerle buluşmak için geldiği Malatya'ya geldi.

Binali Yıldırım Malatya Valiliğini ziyaret etti

Gençlerle buluşmak üzere Malatya'ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya Valiliğini ziyaret etti.

Binali Yıldırım Malatyalı gençlerle buluşacak

Eski Başbakan, eski Meclis Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, yarın Malatya'da gençlerle bir araya gelecek.

İl seçim İstanbul adaylarının oy sonuçları açıklandı

Ekrem İmamoğlu 4 milyon 741 bin 868, Binali Yıldırım 3 milyon 935 bin 453 oy aldı 

Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyor, başarılar diliyorum

 Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Ekrem İmamoğlu'nun tebrik ediyorum, kendisine başarılar diliyorum" dedi. 

Seçim için otobüslerle yola çıktılar

İstanbul'da pazar günü yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerinde oy kullanma hakkı bulunan Elazığ'daki vatandaşlar AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek vermek için otobüslerle yola çıktı.

Binali Yıldırım’a Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de büyük ilgi

 AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında gezdiği Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. 

MHP’li Avşar’dan seçim açıklaması

MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, İstanbul seçimleri ile ilgili, İstanbul'un geleceği ihanet şebekelerine teslim edilmemelidir. Binali Yıldırım başkan olduğunda, İstanbul kazanacaktır, umut kazanacaktır, huzur kazanacaktır dedi.

Binali Yıldırım'dan Küçükkaya-İmamoğlu görüşmesi yorumu

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım: 

Polat ve Çevre Köyler Derneği'nden Binali Yıldırım'a destek

Elazığ'ın Maden İlçesi Polat ve Çevre Köyler Derneği (Polat Köyder), üyeleri İstanbul'da 7 bin civarında oyları olduğunu ve seçimlerde Binali Yıldırım'a destek verdiklerini bildirdi.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında projelerini anlattı

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında moderatör İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlayarak, yapacakları projeleri anlattı. 

Fatma Şahin'den Binali Yıldırım'a destek

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek veren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İstanbul'da Gazianteplilerle piknikte buluştu. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Aktay'ın da katıldığı piknikte Şahin, hemşehrilerinden seçimde Binali Yıldırım için destek sözü aldı.

Sahurda simit çay keyfi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medyadan ikinci sahur davetini Ankara'nın ardından İstanbul'da yaptı. Twitter hesabından gençleri ve kendisini genç hissedenleri Beşiktaş'ta sahura çağıran Bakan Varank'ın sürpriz konuğu, sosyal medyadan 'Simitleri aldım geliyorum' diyen ve sahurun yapıldığı mekana elinde bir simit tepsisiyle giren Cumhur İttifakı'nın AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım oldu. Gençlerle simit çay keyfi yapan Yıldırım, 'Başkan olursam, sizi kanka olarak yanımda görmek istiyorum' dedi ve İstanbul'da yaşayan tüm gençlere 10 GB ücretsiz internet vaadinde bulundu.

Avşar, İstanbul çalışmalarına devam ediyor

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Binali Yıldırım'a destek amacıyla İstanbul'daki Malatyalılarla bir araya gelmeye devam ediyor.

İş adamı İzzet Gören’den Binali Yıldırım’a destek

Malatyalı İş adamı İzzet Gören, 23 Haziranda yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı Bilal Yıldırım'a destek verdiğini ifade etti.

İşte Malatya’nın fenomen pazarcısı

Malatya'da pazarcılık yapan İrfan Yılmaz isimli esnafın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek amacıyla sosyal medyada paylaştığı görüntüler ilgi odağı oldu. Kısa sürede fenomen haline gelen esnafın videosu milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Binali Yıldırım Seçimin patronu YSK kararını vermiştir

 “Bu seçimlerin tekrarının anlamı şudur, aynı seçmen listeleriyle aynı adaylarla seçime gidilmesidir” 

Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazını Binali Yıldırım ile birlikte kıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Binali Yıldırım ile birlikte Başyazıcıoğlu Camii'nde kıldı.

Binali Yıldırım Biz sayımın tamamen yapıldığında işin değişeceği kanaatindeyiz

 "Aradaki fark 29 binlerden 18 bin civarına düştü" 

YSK Başkanı Güven: 'Şu anda Ekrem İmamoğlu önde'

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 'Şu an elime son ulaşan sonuçlara göre; Ekrem İmamoğlu, 4 milyon 159 bin 650, Binali Yıldırım'ın oyu 4 milyon 131 bin 761. İmamoğlu önde' dedi.

Binali Yıldırım, TGRT Haber'de

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, 'İstanbul beni 2002'de milletvekili yaptı, Ankara'ya gönderdi. 11 seneden fazla bakanlık yaptım, Başbakan oldum, Meclis Başkanlığı yaptım, daha ne yapsın İstanbul. Benim sicilim, geçmişim belli. Yaptıklarımı, yapamadıklarımı bu ülke bilir. Ben İstanbul'un hak ettiği her şeyi en güzel şekilde yapacağımı düşünüyorum.' dedi.

Binali Yıldırım İstanbul’un milli geliri 300 milyar dolar olacak

 AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım: 

Binali Yıldırım: 'İstanbul'un milli geliri 300 milyar dolar olacak'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, 'İstanbul'un milli geliri şu anda 232 milyar dolar, bu haliyle 140 ülkeden daha fazla. İstanbul'un milli geliri 300 milyar dolar olacak ve İstanbul'da ihracat şu anda 78 milyar dolar bu da 125 milyar dolara çıkacak. Şehrin belediye başkanının artık sadece çöpleri toplayan, nikah kıyan, cenaze işlerini yapan, yolları temizleyen, sağa sola çiçek eken bir görevi yok' dedi.

Başkan Ertürk'ten Binali Yıldırım'a destek

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, İstanbul'da yaşayan Ankaralılarla bir araya gelerek, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olün Binali Yıldırım'a destek istedi.