Etiketler

Mamaklı öğrencilerden anlamlı ziyaret

Yarıyıl tatilini Mamak Belediyesi Aile Merkezlerine gelerek dolu dolu geçiren Mamaklı öğrenciler, yarıyıl tatili etkinlikleri kapsamında Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Elvankent AYM'den anlamlı etkinlik

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Elvankent Aile Yaşam Merkezi (AYM), 'Beyaz Baston Görme Engeliler Haftası'nda anlamlı bir programa ev sahipliği yaptı.

Öğrencilerden doğadaki hayvanlar için anlamlı etkinlik

Kızılcahamam'da öğrenciler anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Düdanlı Gençlerden anlamlı yardım

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere Düdan Derneği Gençlik Kolları tarafından ayakkabı yardımı yaptı.

Kolej öğrencilerinden köy okullarına anlamlı yardım

Adıyaman'da Doğa Koleji'ndeki öğretmen, öğrenci ve idareciler tarafından kente 100 kilometre uzaklıkta bulunan bir köy okulu öğrencilerine, kışlık, spor ve kütüphane yardımı yapıldı.

Türk-Somalili kardeşliğinin en anlamlı gecesi

Ankara'da Somali ve Türk vatandaşları arasında kaynaşma ve dayanışma programı düzenlendi. Guuled Real State şirketi tarafından düzenlenen etkinlik, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Somalili gençler kendi kültürlerine uygun halk oyunlarını ve kendi elleriyle yaptıkları yöresel yiyecekleri sergiledi.

Diyarbakır BİLSEM'de anlamlı sergi

Diyarbakır Bilim ve Sanat Merkezi'nde 'doğa bize kalsın' konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Sincanlı öğrencilerden anlamlı hediye

Sıfır atık seferberliği konusunda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Sincan Belediyesi, özellikle öğrencilerin bilinçlenmesine büyük önem veriyor. Kıraathane müdavimi gençler, bu kez Sıfır Atık Eğitim Merkezine gitti. Ziyaret sırasında düzenlenen yarışmada kazandıkları ödülü ihtiyaç sahibi arkadaşlarına hediye eden öğrencilerin bu örnek davranışı herkesi duygulandırdı.

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığının dünya eczacılık tarihine anlamlı hizmeti

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığının dünya eczacılık tarihine sunduğu 'Saydana' okuyucuyla buluştu.

Şehit kızının okuduğu okuldan anlamlı yardım

Şehit Recep İnce'nin adının verildiği Besniye' bağlı Köseceli Beldesindeki ortaokula şehidin kızının okuduğu okuldan kıyafet yardımı yapıldı.

Öğrencilerden anlamlı resim sergisi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde öğrenciler tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla resim sergisi ve mini konser düzenlendi.

Öğrencilerden, işitme engelli çocuklar için anlamlı çalışma

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde bir araya gelen öğrenciler, kitap ayraçları yaparak işitme engelli öğrencilere işitme cihazı almak için satışa çıkardı.

Öğrencilerden anlamlı ziyaret

Perihan Erdoğan Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Kızılcahamam Engelliler Derneğini ziyaret etti.

Polislerden özel çocuklarla anlamlı etkinlik

Elazığ polisi tarafından 'Duyarlı Çocuklarla Güvenli Gelecek' projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte özel bireyler ekip araçlarına bindi, narkotik köpeğinin gösterisini izledi.

Dünya engelliler gününe özel öğretmenlerden anlamlı paylaşım

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde bulunan Ağaçsever ilköğretim ve ortaokulu öğretmenleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için işaret diliyle hazırlanan bir video yayımladı.

TÜBİTAK kürsü başkanlarından anlamlı eğitim

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu (TÜBİTAK) kürsü başkanlarından öğrencilere geleceğin projeleri kapsamında eğitim verildi.

Çankaya'dan tüm dünyaya 'Şiddete karşı karanlığı aydınlat' çağrısı

Çankaya Belediyesi, '25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü' kapsamında birbirinden anlamlı etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Gurbetçilerden HDP önünde evlat nöbeti tutan ailelere anlamlı ziyaret

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya'dan gelen bir grup, çocuklarının dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemine devam eder aileleri ziyaret etti. Aileler, kendilerine hediye edilen Türk bayrağını çadıra astı.

Bu konserin girişleri parayla değil kitapla

DİYARBAKIR (İHA) – Diyarbakır'da iki genç kız, köy okullarına kitap toplamak için anlamlı bir çalışmaya imza attı. Bu kapsamda konser organize eden genç kızlar, etkinliğe bilet yerine kitap getirenlerin alınacağını duyurdu. Sahneye çıkan sanatçıların da destek verdiği etkinlikte köy okullarına bağışlanmak üzere 2 bin 500 kitap toplandı.

Köy okullarındaki öğrencilere kuaför hizmeti

Adıyaman Gülümseyen Baret Derneği anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Kıraathane müdavimi öğrencilerden anlamlı ziyaret

Toplumun her kesimine yönelik önemli çalışmalara imza atan Sincan Belediyesi, öğrencilerle birlikte anlamlı bir ziyaret düzenledi. Yakın zamanda vefat eden Kudüs Şairi Nuri Pakdil'in kabrini ziyaret eden gençler, Şair M. Atilla Maraş'ın dilinden Nuri Pakdil'i dinledi.

Beyoğlu'ndan kelebek hastası minik kardeşlere anlamlı destek

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kelebek hastalığı tedavisi gören İrem ve Sümeyye Taban kardeşleri Ergani'deki evlerinde ziyaret ederek genç oda takımı ve oyuncak hediye etti.

Kızılay Haftası'nda miniklerden anlamlı etkinlik

Pursaklar Belediyesine bağlı Nezaket Okulları'ndaki minik öğrenciler ''Kızılay Haftasını kutladı.

Spor Şenliği'nde tesis müjdesi

Hafta boyunca Cumhuriyet'i anlamlı ve coşkulu etkinliklerle kutlayan Altındağ Belediyesi, çocukları Spor Şenliği'nde buluşturdu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yeni tesis müjdesi

Ata'ya anlamlı ziyaret

Kurulduğu günden bugüne binlerce mezun veren, 2018-2019 eğitim öğretim yılında LGS Türkiye Şampiyonu çıkartan Ortadoğulular Eğitim Kurumları yönetimi, Cumhuriyetin 96. yıl dönümünde Anıtkabir'i ziyaret etti.

TŞOF Başkanı Apaydın, 'Cumhuriyetimizin 96'ncı yılı kutlu olsun'

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, 'Böyle anlamlı bir günde Türk şoför esnafı adına tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere milli mücadelemiz için canını feda eden bütün şehitlerimizi, gazilerimizi ve isimsiz kahramanlarımızı saygıyla anıyorum' dedi.

Kulp'ta anlamlı futbol karşılaşması

Diyarbakır'ın Kulp İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet'in kurduğu, futbolcu olarak da oynadığı Kulp Kaymakamlığı futbol takımı, Diyarbakır Masterler futbol takımı ile ilçede dostluk maçında karşılaştı.

Başkan Beyoğlu'ndan Dışişleri Bakanlığı irtibat bürosuna ziyaret

Diyarbakır'da ilk kez hizmet vermeye başlayan Dışişleri Bakanlığı irtibat bürosunu ziyaret ederek Dışişleri Bakanlığı Diyarbakır temsilciliğine atanan İbrahim Yağlı'ya hayırlı olsun dileklerini ileten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, böyle bir hizmetin bölgede verilmeye başlanmasının çok anlamlı olduğunu kaydetti.

Öğrencilerden, Mehmetçik'e anlamlı mesaj

Malatya'da öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'na destek için, görüntülü bir mesaj sergilediler.

Lise öğrencileri Kızılcahamam'da doğa yürüyüşünde

Tusaş Şehit Hakan Gülşen Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Öğrencileri, geleneksel hale gelen Dönem Başı Doğa Yürüyüşü'ne bu yıl anlamlı bir ziyaret ile başladı.