Etiketler

Esenboğa Havalimanında 800 bin lira değerinde kunduz postu ele geçirildi

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince, Esenboğa Havalimanında gerçekleştirilen operasyonda, Ukrayna'dan Türkiye'ye gelen yabancı uyruklu bir yolcunun bagajlarında 800 bin lira değerinde toplam 240 adet kunduz postu ele geçirildi.

Dünyada her yıl 800 bin kişi intihar ediyor

Psikiyatri Uzmanı Dr. Nihan Coşkun, 'İntihar düşüncesi olan kişi için yapılması gereken en önemli yardım 'yalnız olmadığını' hissettirmektir' dedi.

Beyaz masa, 5 yılda 317 bin vatandaşa hizmet sundu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı'na bağlı Beyaz Masa Birimi, 2014 yılından 2019'un ilk üç ayına kadar 317 bin 100 vatandaşa hizmet sundu,birim 78 bin 954 başvurunun 78 bin 494'ünü olumlu sonuçlandırdı. 153 Çağrı Merkezi ise 2 milyon 800 bin 105 çağrı aldı.

OSBÜK Başkanı Kütükcü: 'OSB'ler Türkiye'nin sanayileşmesinde başarı hikayeleri yazdı'

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, 80 şehirde üretim yapan organize sanayi bölgelerinin Türkiye'nin sanayileşmesinde çok önemli başarı hikayeleri yazdığını, OSB'lerde şu anda 50 binin üzerindeki fabrikada 1 milyon 800 bin kişiye istihdam sağlandığını söyledi.

Vali Memiş: 'Erzurumspor'un Süper Lig'de kalmasını çok istiyorum'

Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u önemsediğini belirterek, 'Emin olun Erzurum'da yaşayan 800 bin ve dışarda yaşayan 2 milyon Erzurumludan çok bu takımın süper lig'de kalmasını istiyorum 'dedi.

EGO otobüsleri dezenfekte ediliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, her gün 800 binin üzerinde Başkentlinin seyahat ettiği EGO otobüslerini tepeden tırnağa temizliyor.

Diyanet'ten 'Hediyem Kuran Olsun' Projesi

'Hediyem Kuran Olsun' projesi kapsamında İmam Hatip Orta okulu öğrencilerine Kalem El Basira dijital Kuran Seti dağıtıldı. Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü Mehmet Savaş Polat, ''Dünyada bugüne kadar yaklaşık 800 bin adet kuranı Kerim dağıttık'' dedi.

Baskil'de 20 milyonluk 122 proje tamamlandı

Elazığ'ın Baskil ilçesinde 2018 yılı içinde planlanan 20 milyon 800 bin TL'lik 122 proje tamamlandı.