Haber Ara

İYİ Parti Haber Arşivi

Battalgazi Meclisi'nden 'Bahar Kalkanı Harekatı'na tam destek

Malatya Battalgazi Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Osman Güder başkanlığında yapıldı. Toplantıda AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Parti meclis üyelerinin imzası ile İdlib'te Bahar Kalkanı Harekatı'nı sürdüren Mehmetçiğe destek mesajı yayımlandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Gömeç ve Ayvalık’ta

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Balıkesir'in Gömeç ve Ayvalık ilçelerini ziyaret etti.

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanlığına Fikret Karaca Sesleri Yükseliyor

İyi Parti Malatya İl Başkanlığına atama ile getirilen Eski Milletvekili Süleyman Sarıbaş'ın göreve başlamasıyla birlikte iyi parti ye her geçen gün vatandaşların ilgisi artarak devam ediyor.

İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Kim Gelecek?

İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Kim Gelecek?

MHP lideri Bahçeli, İYİ Parti'deki istifaları değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Bir tarafta yeni parti kuruluşları tartışması var, bir tarafta FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmaları var, bir tarafta da partileri karıştırmak isteyen zihniyetler var. İYİ Parti iyi günde olsunlar, tahriklere kapılmasınlar' dedi.

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, partideki görevlerinden istifa etti

İyi Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, partisindeki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

İyi Parti Malatya İl Teşkilatı Kamuoyuna Tanıtıldı

İyi Parti Malatya İl Teşkilatı düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı.

İyi Parti Çüngüş İlçe Başkanı Demir güven tazeledi

İyi Parti Diyarbakır'ın Çüngüş İlçe Başkanı Hasan Demir, 1. Olağan Kongrede 147 delegenin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener partisindeki istifalara ilişkin konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mudanya'da bir otelde yaptığı basın toplantısında, partisindeki istifalara ilişkin konuştu. Akşener, İstifa etmiş hiçbir arkadaşım hakkında olumsuz bir kelime etmedim. Çünkü istifa tek taraflı saygı duyulması gereken bir kavramdır dedi.

Akşener, taksi durağında müşteri telefonuna çıktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ilçe turları için geldiği Bursa'da, bir taksi durağında, siyaset kariyerinden ilginç bir anısını paylaştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya tepki

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya tepki göstererek, 'Kendisine en güzel cevabı rahmeti Rauf Denktaş veriyor; 'Üzerinde hür yaşayalım diye canlarını, kanlarını vermiş olan insanların, bize bırakmış oldukları toprakları, mirasyedi gibi ne satabiliriz, ne de bırakıp kaçabiliriz. Sonuna kadar koruyacağız'' dedi.

CHP'den Akşener'in İdlib çağrısına olumlu yanıt

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in TBMM'nin bilgilendirilmesi için toplanma çağrısına yönelik, Biz bu çağrıyı olumlu karşılıyoruz. İdlib meselesinin ilk tartışılması gereken yer TBMM'dir dedi.

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Gün, Elazığlı vatandaşlarımızın yanında olma günüdür. Gün, Malatyalı kardeşlerimizin yanında olma günüdür' dedi.

Meral Akşener'den depremde ölenlerin yakınlarına taziye ziyareti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ depreminde hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: 'Tiyatroya çağrılsaydım ben de, eşim de gitmezdi'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın 'Devran' isimli kitabının tiyatro oyununu izlemeye davet edilseydi gitmeyeceğini belirterek, Ben bir siyasi partinin genel başkanıyım ve bir kurumsal yapıyı temsil ediyorum. Ben gitmezdim. Ha eşim davet edilseydi gider miydi? O da gitmezdi' dedi.

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Ben Türk milletinin çıkarları için asker gönderilmesine karşı değilim. Ben barışı korumak için asker gönderilmesine de karşı değilim. Libya'ya asker gönderiyorsan, bunu tarafsız bir tutumla yapacak kadar diplomatik olacaksın' dedi.

Başkan Sarıbaş'a hayırlı olsun ziyaretleri

İYİ Parti Malatya İl Başkanlığına atanan Süleyman Sarıbaş'a, sivil toplum kuruluşları temsilcileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Malatya'da Sarıbaş dönemi

İyi Parti Malatya İl Başkanı Gökmen Kenan Özdal görevden alınarak, yerine parti genel merkez tarafından Süleyman Sarıbaş atandı.

İYİ Parti'den açıklama: 'Kendilerine evet ya da hayır demedik'

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan, Ayın 2'sinde sabahleyin gruptaki milletvekili arkadaşlarımızı bilgilendireceğiz. Bu süreçte nihayi kararı belirleyeceğiz. Biz kendilerine evet ya da hayır demedik dedi.

Bakan Çavuşoğlu, İYİ Parti görüşmesi bitti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Libya'ya asker gönderilmesine olanak tanıyan Libya tezkeresinin detaylarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile paylaştı.

Bakan Çavuşoğlu İYİ Parti'de

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Libya'ya asker gönderilmesini içeren tezkerenin meclise sunulmasından önce bilgilendirme yapmak için İyi Parti Genel Merkezine geldi.

Destici'den İYİ Partili Türkkan'a tepki

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın paylaşımına tepki göstererek, 'Tabii kendi ayıbını fark edip yaptığı paylaşımı silmesi de bunun bir ayıp olduğunu kendisinin de kabullenmiş olmasıdır' dedi.

İYİ Parti standına saldıran şüpheli gözaltına alındı

Malatya'da İYİ Parti'nin üye standına saldırarak zarar veren şüpheli gözaltına alındı.

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Biz, vatandaşımın derdine sebep olanları, vatandaşımın sırtına yeni yükler bindirenleri merak ediyoruz. Bizim siyaset anlayışımızda, vatandaşımızın, annelerin, babaların, gençlerin, işçinin, emeklinin, çiftçinin, sanayicinin derdine çare aramak vardır' dedi.

Cem Parlak Öğretmenler Günü'nü kutladı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan İYİ Partili Cem Parlak, 'Öğretmen olmanın kutsal bir meslek olduğu ama maalesef bu dönemde öğretmenliğin değerinin olmadığı bir dönemden geçiyoruz' dedi.

İYİ Parti Grup toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Dünyanın en güçlü ülkeleri, aynı zamanda kadının da güçlü olduğu ülkeler. Dünyanın en varlıklı ülkeleri, aynı zamanda kandının da varlıklı olduğu ülkeler' dedi.

İYİ Parti Yozgat İl Başkanı trafik kazasında hayatını kaybetti

YOZGAT (İHA) – Yozgat'ta meydana gelen trafik kazasında İYİ Parti Yozgat İl Başkanı Seyfi Bayrak ile İYİ Parti Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Şükrü Karabacak hayatını kaybederken 3 kişi yaralandı.

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Şırnak'ta minik öğrencileriyle Türk bayraklarını alıp, 29 Ekim kutlaması yapan Seçil öğretmene selam gönderiyorum. Kendisini tehdit edenler, şunu çok iyi bilmelidirler ki, Seçil öğretmen Cumhuriyettir, Seçil öğretmen Türkiye'dir' dedi.

İYİ Partili Cem Parlak:

Malatya'da İYİ Partili Cem Parlak, yayımladığı mesaj ile Cumhuriyetin 96. kuruluş yıldönümünü kutladı.

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ''Güvenli bölgeyi kim, nasıl kontrol edecek? Terörist silahlarının onları verenler mi yoksa biz mi toplayacağız? Şam yönetimiyle nasıl bir işbirliği ve temas yapılacak? Bu konuların bir an önce açıklığa kavuşması gerekir'' dedi.