Fendoğlu; Malatya Dahil Tüm Başkan Adaylarımız Hazır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız , İki Merkez İlçe ve Diğer İlçe Belediye Başkan Adaylarımız Hazır Dedi.

Fendoğlu; Malatya Dahil Tüm Başkan Adaylarımız Hazır Malatya

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız , İki Merkez İlçe ve Diğer İlçe Belediye Başkan Adaylarımız Hazır Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Emrah Yılan, Pütürge MHP İlçe Başkanı Mustafa Aluç ve beraberindeki heyetle  beraber Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret Ettiler.

(MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Malatya’nın her köşesi , benim evim , her insanı benim kardeşim , arkadaşım  ve dostum. Bizler Malatya’nın çocuklarıyız. Bu şehir olarak her birimiz elimizden geleni yapıyor yapmaya da devam ediyoruz.  Ben Milletvekili seçildiğim günden bu güne kadar Meclis çatısı altında hiçbir ayrım gözetmeden Malatya’mızın sorunlarını dile getirdim getirmeye de devam edeceğim..  Malatya’mızın uzun zamandır biriken büyük sorunları var.  Kuzey Çevre Yolu yılan hikayesine döndü.. Battalgazi’ye Yeni Devlet Hastanesi dediler hikaye oldu.   Malatya Geneli özellikle yazın  bağ ve bahçelerin  sulama sorunu var.. Şehir Merkezinin Ulaşım ve Otopark sorunu halen çözülmüş değil.  16 Yıldır Malatya’dan ciddi halk desteği alan bir Parti ve iktidar var maalesef Malatya’ya hak ettiği yatırımları getiremeyen bir teşkilat var…. İnşallah Basın mensubu arkadaşlarımızda bizlerin destekçisi olur  Malatya’mızı hep beraber hak ettiği yerlere taşırız.  Fendoğlu ayrıca halkımız bizleri 24 Haziran’da Milletvekili olarak bu kardeşinizi milletin temsilcisi olarak meclise yolladı. Ben onların her ortamda sesi olmaya çalışıyorum..  Her bir Malatya’lının Meclis de bir odası var. Bana tahsis edilen oda Malatya’lıların odasıdır , milletin odasıdır. Her zaman Ankara’da olduğum sürece orada Fendoğlu adında bir kardeşleri abileri var.  Malatya’lıların sıkıntıları ve sorunlarını çözmek için elimden geldiği kadar Ankara da çözmeye çalışıyorum.  Bizler Milletvekili seçildikten sonra milletimiz bizlere oy versin veya vermesin biz onların temsilcisiyiz. Onların Sesiyiz yol arkadaşıyız dedi.

(MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu  ayrıca 31 art 2019 Yerel Seçimlerine de değinerek  , Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçimlere hazırız. Her İlçede olduğu gibi  Malatya Büyükşehir’de de Belediye Başkanlarımızla beraber seçimlere hazırız.  Şu an bizim tüm belediye başkanlarımızın ismi belli.  Bu isimleri İnşallah Önümüzde ki hafta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey açıklayacak.. Göreceksiniz çok sürpriz adaylarımız var.. İnşallah bu seçimde Malatya Geneli bir çok belediyeyi kazanmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Beni ve arkadaşlarımı misafir ettiğiniz için Başta Malatya Anadolu Basın Birliği Başkanı Zeki Dağ ve Yönetimine çok teşekkür ediyorum. Sizleri de Tarafsız ve Hakkaniyetli davranışlarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Gerçekten burada bulunan arkadaşlarımı yakından  takip ediyorum.  Sizler tanıdığımdan beri tarafsız , ilkeli , doğruyu yazan ve haber yapan  basın mensuplarısınız. Bu duruşunuzdan dolayı da ayrıca sizlere teşekkür ediyorum dedi. 

Malatya Anadolu Basın Birliği Başkanı Zeki Dağ ise yaptığı açılamada , Sayın vekilim sizler 24 Haziran Genel Seçimlerinde Milletin vekili olarak seçildiğiniz günden bugüne kadar ki gayretiniz , çabanız ve Malatya için , Türkiye için bu millet ve ümmet için yaptıklarınız taktire şayan bir durumdur.  Bizler sizlerin her yaptığı doğruyu kamuyla milletle paylaştık paylaşacağız da. Tabi ki eksik gördüğümüz noktayı eleştireceğiz. Bu eleştirimiz yapıcı be tarafsız eleştirilerdir.

 Başkan Dağ, Malatya için , Ülkemiz için kim taş üstüne taş korsa onun yanındayız destekçisiyiz. Bizleri ziyaret ederek Şahsım ve arkadaşlarımıza gönül kapınızı açtığınız ve bizi kardeşiniz gibi görerek samimi bir sohbet gerçekleştirdiniz. Başta  siz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’na  MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı’ya  Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Emrah Yılan’a ve beraberinizdeki arkadaşlarınıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Dağ, Milletvekili Fendoğlu, Samanlı  ve Yılan’a Hediyelerin en büyüğü olan Kuranı  Kerim Hediye Etti.

Kaynak: - Bülten
 • Başkan Kazgan, koltuğunu Melek Karadoğan’a devretti
 • Başkan Gürkan koltuğunu Zeynep Neva’ya devretti
 • Baro Başkanı Han’dan 23 Nisan mesajı
 • Tellal Pazarı döviz kuruna meydan okuyor
 • İş Adamı İzzet Görden’ 23 Nisan mesajı
 • İbrahim Tatlıses Allah kimseyi mağarada büyütmesin inşallah
 • Anadolu Basın Birliğinden Başkan Günder’e Ziyaret
 • Üvey annesinin bıçakladığı genç yaralandı
 • Başkan Aygün Ankara  İl ve Genel Merkez Binasının açılışına Katıldı
 • Başkan Akgün 23 Nisan Kutlama Mesajı
 • Malatya’da motosikletler çarpıştı: 1 yaralı
 • Enmiyet Müdürü Urhal’dan MÜSİAD’a ziyaret
 • MÜSİAD yönetiminden Güder’e ziyaret
 • Gürkan’dan Çınar’a hayırlı olsun ziyareti
 • Kaymakam Zengince muhtarlarla bir araya geldi
 • Yeşilyurt Belediyespor işi sıkı tutuyor
 • Darende’de makamlar çocuklara devredildi
Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom